Skocz do zawartości

Wiek a feromony?


kuba279

Rekomendowane odpowiedzi

witam jezeli duzo czytales o feromonach to poco sie pytasz co masz kupic

 

a swoją drogo kup se pheromax wydaje mi sie ze to jest najlepsze fero na podryw raczej nic mocniejszego nie dostaniez no moze npa lub p-10 tylko ze perfect ten jest drogi i molo ludzi wyprubowalo te fero a npa dziala troszke gozej jak phx ale to jest wylacznie moja opinja

 

ale jezeli cię niestac to kup npa niejest drogie i na poczatek dobre fero

 

ja na twoim miejscu kupilbym próbke phx i buteleczke npa i testowal

 

a jezeli chodzi o wiek to muglbys poczekac ze 3 lata ale wiem oco chodzi nieda sie czekac wiec wal fero i wyrywaj lachony :D:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak

najmłodszą osobą ktora umnie wyczula fero byla dziewczyna tak na oko miala jakies 11 do 13 lat az sie zdziwilem podjechala domnie sama zaczela gadac a chodzilo jej oto zebym jej poprawil zapiecie w rolkach a nie bylem sam i odziwo domnie odrazu milo sie usmiechala i takie tam bardzo mila i sympatyczna dziewczynka

a najstarszą osobą byla no doslownie babka ale nie bede opisywal sytuacji :D:D

 

wiec. na laski w wieku ok 17 lat fero dziala wysmienice a po mojemu to raczej niema ograniczen wiekowych ale i tak najlepiej dziala na mlode dziewczyny a phx b.dobry wybór zobaczysz jak ci sie skonczy prubka kupisz duzy flakon

a prubka starczy ci na 2 tygodnie codziennego stosowania

8)

pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla ciebie jeszcze fajną rade jezeli feromony spelnią twoje oczekiwania to zeby utrzymywaly sie dluzej niz normalnie stosuj aplikacje na wlosy normalnie fero dziala jakies 6 godz a na wlosach nawet do 3 razy dluzej przykladowo dobrze tak aplikowac jak idziesz do szkoly na wiele godz ale najpierw potestuj na skórze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności