Skocz do zawartości

SZOK!!!!!!!!!!!


vichy

Rekomendowane odpowiedzi

jestem strasznie zaszokowany! nigdy nie miałem problemu z kobietami, ale stwierdziłem że kupie pheromax. Miałem dziś dosłownie kilka propozycji sexu! koleżanki z pracy chciały nawet grupowy..... ludzie ja oszaleje. to nie jakaś reklama ale to naprawde działa. jak dlamnie strasznie smierdzi ale przykryłem go la coste granatowym (tym nowym) jest poprostu świetnie! podeszłem do tego napoczątku sceptycznie ale teraz jest zaje**ście. serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytańko.... stosuje je tak że jak najmniejszą ilosc daje na palec i rozsmarowuje po szyi. ale robie to tak że nie naciskam powoli na automizer tylko odkręcam buteleczke i delitatnie nawilżam palec przechyjająć ją. i tu jest pytańko. czy lepiej tak robić czy naciskać na autommizer?? czy nie spowduje to zbytniego uszkodzenia zawartości tzn? tej cieczy z fero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znów było ciekawie ale gorzej niż ostatnio. wpierw rano przytkałem palcem otwór do buteleczki z phx i znawilżyłem palec i zrobiłem tak 2 razy. wpierw nie było żadnych różnic... wszystko normalnie. następnie koleżanki były troche nie miłe.... ale po około 2 godzin wszystko zaczeło sie zmieniać. znów było tak jak wczoraj. widocznie za dużo dałem phx i dopiero jak sie częsć zaczeła ulatniać to była odpowiednia dawka.... ale było zaje**ście! życze każdemu z was tego. jak mieliśmy przerwe w pracy to zamiast dziewczyny tak jak zawsze iść na sałatke do baru zostały ze mną i mnie zadowalały. ocierały sie jedna nawet chwyciła nie tak gdzie rozporek sie znajduje :D było naprawde fajnie. wielkie dzięki za phx i musze jeszcze obczjić jak edzie z chikarą. jakie macie wrażenia po phi a jakie po chikarze???? :?::?::?::wink::lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie - koleżanki schodziły nieustannie na tematy seksu. Wypytywały mnie czy już to robiłem, czy nie chciałbym robić. Też byłem w szoku :D

 

Heh to ile masz lat? Z czego co sie orientuje to chyba jestes na studiach i kolezanki sie pytaja czy JUZ to robiles...?? Dziiiwne :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności