Skocz do zawartości

Pytanie o Rm Woman.


Irma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do Relationship Magic dla kobiet. Nie uzywam zbyt wiele. Podwojna kreska pod jednym uchem i pod drugim. Nie zauwzylam jeszcze zadnych pozytywnych efektow (jedyne pozytywne efekty widzialam po uzyciu probki ktora dostalam razem z RM) , za to zauwazylam ,a raczej poczulam dziwny zapach. Moja siostra okreslila go (wachajac na mojej szyi) jako "przepocone ubranie".(Oczywiscie chodzi o zapach RM - nie mojego ubrania ) Przeczytalam forum i doszukalam sie ze "RM woman ma bardzo ladny delikatny zapach". Moze jakos zla dawke uzywam ?

 

 

Ps. nie doszukalam sie na forum podobnego tematu wiec prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ale moze być tak że albo przedawkowujesz albo.........

poprostu ty i twoja sieostra są tym procętem ludzi co czują zapach. np. chikara. wszyscy zachwalają że ładnie pachnie a mojemu kumplowi śmierdzi potem. ale pamiętaj tu trzeba duuuuużżoo doświatczeń robić. tak to jest z feromonami.;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Relationship Magic, to ja sobie roluję kulką kilka razy po szyi, kropkę pod nosem (dla własnego efektu) i czasami kreskę po nadgarstkach. Dla mnie, obecnie, taka ilość jest wystarczająca.

Obecnie, bo poprzednio miałam uszkodzona fiolkę, buteleczka ciągle była mokra, płynu dziwnie ubywało, a zapach był jedynie miły. Reklamowałam to w feromony.pl i dostałam nową flaszeczkę (respekcik dla sklepu za podejście do klienta).

Nowa pachnie nieco inaczej. Według mnie, oprócz nuty zapachowej, jest jeszcze taki zapach jak w bezwonnym NPA (według innych, jak w męskim Pheromaxie), czyli po prostu oprócz zapachu perfum, jest jeszcze aromat "knura".

 

Jeśli chodzi o reakcje otoczenia, to jest to gadatliwość i większa bezpośredniość w kontaktach. To niezbyt stężony feromon, więc z grubej rury nie pojedziesz. Efekty są naprawdę subtelne.

 

Najlepiej je zauważysz, jak założysz, że to działa minimalnie i efektów prawie nie widać. Wtedy nie będziesz miała wygórowanych oczekiwań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy inni rowniez beda czuli zapach tego 'knora'. Bo nie ma sensu na RM nakladac perfum raczej. No coz potestuje jeszcze. Oczywiscie nie nastawialam sie na jakies wieksze dzialanie, lecz poki co nie widze zadnych efektow. Ale dostalam razem z RM probke The Edge, po ktorym naprawde widzialam zmiane otoczenia, wiecej spojrzen i przywiazania do mnie niektorych osob.

Hm, ja nalozylam kulka po jednej podowjnej kresce po obu stronach za uszami, ale to chyba nie za malo, skoro odczuwam zapach .

Nie jest to jakis odrazajacy smrod, ale w zapachu daje sie wyczuc taka jakby lekka won potu zmieszanego z jakmis probujacymi jakby go przkryc mocnymi perfumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odczuwaniem zapachu fero jest rożnie - u mnie w otoczeniu raczej nikt go nie czuje. Ja mam go tuż pod nosem, inni są na szczęście w pewnej odległości.

 

A The Edge też się miło testowało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

2 miesiące temu zamówilam RM Woman i musze stwierdzic, iz efekty zauwazylam juz po pierwszych kilku uzyciach. Wiecej meskich spojrzen, wieksze zainteresowanie ma osoba nie tylko ze strony mezczyzn ale rowniez kobiet. Wprawdzie co do kobiet niektore sa niezbyt mi nastawione do mnie ale mezczyzni ...mmmm :D:twisted::roll: natomiast teraz od 3 dni nie uzywam w ogole RM poniewaz wykorzystalam cala fiolke i mussze zamowic nowa i automatycznie czuje sie jakos dziwnie, wydaje mi sie, ze nikt juz na mnie nie spoglada i zainteresowanie jakos zmalalo ... wiem to dziwne ale :?: w kazdym razie polecam RM woman .... DZIALA!!!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności