Skocz do zawartości

"Gdy gesty mówią: pragnę" - artykuł


Cassi

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dlugi, ale interesujacy.A tak z czystej ciekawosci zapytam Cie Cassi, czy kiedykolwiek zdazylo Ci sie podrywac faceta??Bo teraz wydaje mi sie ze kobiety coraz czesciej biora sprawy w swoje rece.Do mnie przynajmniej juz wiele dziewczyn same zaczely rozmowe, a pozniej koniecznie chcialy nr komorkowy.Przyznaje-jest to baardzo fajne i jak to idzie pozniej w "ego" mezczyzny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne :wink:

 

Na szczęście obecne czasy coraz mniej piętnują odważne na tym gruncie kobiety.

Osobiście żałuję tylko, że jest tak mało kursów podrywania dla kobiet. Ten ostatni Warsaw Liar dla kobiet kosztował około 500 zł - dla mnie troszkę dużo jak na kurs "w ciemno".

 

A komplementy i podrywanie chyba działają korzystnie psychicznie na każdą płeć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam kolejke dla tej Pani!! :D

To rozumiem, prawdziwa nowoczesna dziewczyna.A co do tego Warsaw Lair to slyszalem wiele dobrego na ich temat, ale slyszalem to od facetow.A z dziewczynami to nie wiem jak to jest.W przypadku dziewczyn to powinny podejsc, dac jakas gadke i wtedy facet powinien przejac inicjatywe jak mu sie dana dziewczyna podoba, noo chyba ze ten chlopak to ciapa i sie speszy :wink: .Naprawde nie ma sensu dla dziewczyny wydawac te 500zl.Heh no chyba ze dziewczyna jest niezla Ugly to powinna ze soba cos zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim rzucała sie w oczy ich nieporadność na siłę tuszowana sztucznym luzem. To naprawdę dawało sie odczuć i nie było to "cool". Lamersko ubrani, negatywnie odcinający sie od dyskotekowego otoczenia, głośno komentujący swoje działania, np.: "Ty weź tę blondynkę, a ja oddzielę od koleżanek tę z ciemnymi włosami..." połączone wraz z pokazaniem na nas palcem. My to naprawdę widziałyśmy i słyszałyśmy. Nie miałyśmy ochoty być przez nich poderwane.

 

Poza tym padło gdzieś z boku określenie takie jak w artykule "świnia ćwiczebna" albo coś w tym guście. Brrrr

 

Jacyś tacy na siłę byli ci kolesie. Ich wnętrza nie grały z tym co na zewnątrz chcieli tak usilnie przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi tak to jest jak na sile chce sie taki jeden z drugim zmienic.Tak naprawde sa luzerami, a chca byc mega Alfa-smiesza mnie tacy ludzie :D Tak naprawde trzeba miec naturalny"luuz" i robic wszystko w zgodzie ze soba.Noo ale nie pierwszy i nie ostatni przezyja oni zawod, na imprezie.Chca grac kogos kim nie sa, prosze bardzo ale marnuja sobie tylko czas chlopcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

artykuł ciekawy nawet bardzo ciekawy tylko mimo opisu tych gestów nigdy nie mam pewnosci ze kobieta jest zainteresowana wiadomo ze rozmowa troche wyjasnia ale tak naprawde ktory facet zna tak kobiety ze jest pewny na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

już mi się wyświetlił :)

zaciekawił mnie ten artykuł, bo wydaje mi się, że ja nieświadomie robie takie gesty, jak gadam z chłopakiem, który mi się podoba.

ja np. jak gadam z tym chłopakiem, w ktorym się zakochałam, to:

->nieświadomie zagryzam dolną wargę,

-> odwracam wzrok po tym jak spojrzę mu w oczy, mrugam rzęskami

-> poprawiam włosy, odgarniam kosmki, a nawet zakładam je sobie na policzki hehe.....

-> eksponuje swój tyłek, ładnie chodze, prostuje się, itd.

-> a nawet raz tak wyprostowałam plecy że piersi do przodu i on szerzej oczy otworzył jak to zrobiłam, bo mam bardzo atrakcyjny biust

(ale przysiegam, ze robie to nieświadomie!!! dopiero pozniej jak analizuje swoje gesty to wychodzi jak bardzo pokazuje ze mi sie podoba, mimo że to nie zamierzone) :) to jakby silniejsze ode mnie....bardzo dziwnie sie czuje z tego powodu oczywiscie... zakochanie + lekkie poddenerwowanie + natura ludzka sprawiają że nie panuję nad tym!!

 

i mi się wydaje, że on to obczaja. Bo obserwuje jak jego wzrok podąża od moich butów, po nogach, następnie tyłek, talia, nawet na dlonie i moje czerwone paznokietki zwrócił uwagę... albo mi się tylko wydaje, może on też nieświadomy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej o mowie ciała jest w książce: Mowa ciała a sukces, która prezentuje głównie wykorzystanie mowy ciała w biznesie, aczkolwiek nie tylko ;)

Przydatny link, wywiad z autorem: http://www.youtube.com/watch?v=janTIJqGdhE&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności