Skocz do zawartości

PRZYPADKI CHODZĄ PO LUDZIACH...


vichy

Rekomendowane odpowiedzi

Rano tak jak zawsze, hantle, sztanga troche cwiczeń, codzienna higiena śniadanie iiiii całe psiknięcie na szyje phx a potem na uczelnie. Idąc codzienną drogą rozmyśliłem się. Idę wpierw do znajomej pracującej w obówniczym. Rozmawaiamy normalnie troche sie śmiejemy, jednak ona podtrzymywała tą rozmowę. Nagle wchodzi ideał kobiety w mojim wieku, ewentualnie o rok młodsza. Puszaczam do niej głupi tekst: -może w czymś pomóc? Ona na to: -poproszę te czarne z czerwonym paskiem. Ja biegiem do magazynu żeby mi koleżanka dała te buty, a ona na cały głos: może zapytał byś się o rozmiar?? Przynoszę jej pudełko wspaniałych butów (nigdy bym nie kupił szpilek za 798zł.) przymierza - są idelane. Koleżanka woła mnie do siebie. pyta co ja odwalam... mówię że nic, tak poprostu odruchowo sie zapytałem. Wracam do wspaniałej klijentki. Podchodze do miejsca gdzie siedziała a na podłedze było tylko pudełko z butami które przymierzała. NA fotelu zaś kartka: "29.4. w wtorek. o 15.30 na rynku pod empikiem" a nizej był podany numer telefonu. Teraz pytanie: phx czy może moje poczucie humoru to spowodowało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, ale napisz dokladnie jakie byly relacje miedzy wami.Bo z tego co widac to Twoje poczucie humoru polegalo na udawanie sprzedawce, a to nie jest smieszne.W rozmowie z nia zauwazyles od razu duze zainteresowanie..?I koniecznie opisz nam Wasze spotkanie, ciekawe rzeczy moga sie wydarzyc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż Simon_85 relacje były takie że odrazu zauwarzyła że sprzedawcą nie jestem. miałem wrażenie że udawała dość poważną, wręcz wpierw ją zapytałem czy moge zaprosić ja na kawe, odmówiła... a potem jak powróciłem do niej to już jej nie było tylko wiadomość o spotkaniu :D myśle że chciałą sie ze mną podroczyć... robiła to z premedytacją. Ale cóż będzie ciekawie na tej randce. A co do relacji... to raczej ja miałem zwieche, a nie ona. Cały czas byłem zestresowany bo to co innego podejść do dziewczyny na ulicy i zapytać czy ma ocohte na kawe w moim towarzystwie niż udawanie sklepikarza... Widziałem błysk w jej oczach to na pewno, co chwile delikatny uśmiech i spojrzenie na mnie. Co do ranki to powiem jak już będzie po wszystkim i myśle że pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jaśko...wiesz mi fero pomaga. a to że ty jesteś innaczej do tego nastawiony to już nie mój problem. ps1. to jak wytłumaczysz że fero nie działa skoro większość z osób stosujących je czuje się po nich pobudzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśko zwróć BTB które zamówiłeś i weź inne np npa lub pheromax, to że BTB na Ciebie nie działa nie oznacza, że feromonów nie ma, na mnie też BTB słabo działa, co innego npa i pheromax, ale jeżeli oczekuje się tego że samym spojrzeniem będzie się rozbierać dziewczyny to gruba przesada, ale w połączeniu z ciekawą rozmową nie ma żeczy nie możliwych, ja lubię stosować chikarę i phx podczas rozmowy o pracę bo jeżeli mam rozmowę kwalifikacyjną z kobietą to są bardzo przychylnie do mnie nastawione, jeżeli natomiast z facetem to tylko chikara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności