Skocz do zawartości

Jak dziewczyny lub chłopaki odbierają Was po feromonach?


bartekus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od ponad już pół roku używam feromonów i musze powiedzieć, że to jest wspaniała rzecz jaka jest potrzeba ludziom, którzy chcą czegoś zmienić w sobie. Na początku używałem NPA później Pheromax i najbardziej mi sie spodobło działąnie NPA na mnie i na otoczenie. Nie wypowiadam się na forum, ale biernie przegladam. Ostatnio spostrzegłem, ze duzo dziewczyn mówi na mnie MACHO heh. Ja jestem bardziej spokojną osobą i nie sprawiam problemów. Jestem z dziewczyna juz pare miesięscy i mam takie spostrzeżenia, że się mnie boi. Czy to moze być pod wpływem feromonów dodam jeszcze, ze duzo ćwicze na siłowni i troszku sobie wygladam moze nie powinienem używam NPA . Mam pytanko jak WAS dziewczyny odbierają w związkach? i czy nie za mocne jest NPA na spotkania z dziewczyną. eh....z góry Dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie twierdzisz, że ona się Ciebie boi i czy widoczne jest to tylko wtedy kiedy masz na sobie feromony ? Czy zauważyłeś jakiś inny pływ feromonów na tą dziewczynę? Szczerze powiem, że nigdy nie zauważyłem żeby jakaś dziewczyna się mnie bała w fizycznym tego słowa znaczeniu. Co najwyżej był to lęk przed konfliktem słownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to moze się mnie bać pod wpływem NPA moze dlatego, ze może akurat na nią ta dawka działać odwrotnie i po NPa bardziej osoba ta druga jest cichsza i skryta jak by się bała cos powiedzieć takie mam wrażenie hmm spróbował bym zwiększyć dawke ale nie wiem czym to grozi bo nigdy nieprzedawkowałem jeszzce w obecnosci dziewczyny, dlatego moze że nie chce jej od siebie zrazić eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,efekt ten jest wywołany Npa, gdyż ćwicząc na siłowni wytwarzamy dużą ilość testosteronu nie świadomi tego,używając fero ludzie nas podświadomie się boją.Wiem to ze swoich przygód

Na twoim miejscu użyłbym Chikary dobrze zbudowana sylwetka+chikara efekt znakomity?Polecam

Jeżeli jestes nie śmiały użyj odrobinke Npa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak, to może być efekt NPA. Miałem podobne sygnały. NPA bardzo pobudza i sprawia, że dominujesz. Osoby z boku mogą być lekko przytłoczone i wyciszone (chociaż to zależy od osoby). Czasami to dobrze, a czasami nie. Dlatego też na imprezy proponuję NPA, a do związku Chikarę/Perception/RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności