Skocz do zawartości

Dziewczyny poradzcie!!!!


Vero

Rekomendowane odpowiedzi

:D To moj pierwszy raz z feromonami i naprawde potrzebuje rady doswiadczonych kobiet!

Chodzi o poderwanie/ przekonanie do siebie mezczyzny, ktorego juz znam od jakiegos czasu. W gre wchodzi jedno, no moze dwa spotkania. Co bedzie waszym zdaniem najskuteczniejsze??? Rozwazam zakup Pheromax'u dla kobiet ale powsztrzymuje mnie troche opinia, ze ma on silny, drazniacy zapach. Czy to prawda? :?

Na codzien uzywam Hugo Boss for Women a wieczorem (aczkolwiek dosyc zadko) Chanel Chance. Czy Pheromax jest latwy do zatuszowania wlasnie tymi perfumami?

Czytalam rowniez o Perfect Ten ale czy to dobry wybor dla nowicjuszki?

Prosze doradzcie jak najszybciej!!!!

Co myslicie o BTB? :?:

Do spotakania zostalo juz niewiele czasu! :wink:

Dodam tylko , ze cena nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup phx. może kobietą nie jestem ale jeśli chodzi o feromony to podobno phx jest najlepsze... a co do przykrywania to każdy perfum przykryje zapach a naj krutszy czas po którym fero zaczyna przebijać śię przez perfumy to 3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o damski Pheromax, to ja prawie nie czuję jego zapachu, czasami go niczym nie przykrywam. Wyczuwam jedynie NPA i troszkę RM.

 

 

Mnie osobiście w podrywie sprawdzają się najlepiej moje Lure, nigdy się na tych feromoinkach nie zawiodłam.

 

BTB ma działanie raczej pomagające zdobyć pozycję w grupie. A z drugiej strony, ostatnio dodałam odrobinę BTB do atomizerka z perfumami i psiknęłam się tym przed treningiem. Trener cały czas coś do mnie gadał, a po pewnym czasie jego teksty miały wyraźny podtekst erotyczny. Ale tak z umiarem, cała grupa zaczęła się potem chichotać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, Lure sa na rynku od naprawdę długiego czasu. Ja je kupowałam w roku 2004.

A ze steżęniem fero, to jak komu pasuje. Niektórzy używają większych ilości, innym pasuje słabszy feromon. Te akurat sprawdzają się na mnie wyśmienicie w celach "podrywania" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po poludniu dostalam moja paczuszke- probka Pheromax Woman (fiolka ma czerwona naklejke)!

Jestem pod wrazeniem i ogromnie dziekuje za tak szybka przesylke (dodam, ze zagraniczna!!!)

I co teraz? jedno psikniecie na szyje i na to perfumy?? czy tez psiknac, rozetrzec nadgarstkiem i perfumy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbój raz psiknąć... i na to perfumy i nei rozcieraj nadgarstkiem. i tak ób prze kolejne trzy dni. jak nie zauwarzysz efektów to zacznij rozcierać nadgarstkiem... musisz testować. ja mam flakon 14 ml i użwam tylko jednego psiknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis pierwszy dzien testowałam pheromax. jedna dawka z probki roztarta za uszami i na nadgarstkach. smierdzi to przeokropnie! psiknelam sie perfumami chyba z 5 razy a i tak cały dzien miałam wrazenie, ze nosi się za mną zapach potu..

 

efekty. hmm.. zadne. dziewczyny troche rozgadane, ale to jak zwykle. nic poza tym. a szkoda. a, i niewiemm, jakim cudem próbka ma wystarczyc na ok 30 zastosowań, jak mi po jednej aplikacji ubyło z niej jakies 3,5 mm płynu;/

 

opinia na dzien pierwszy-negatywna. moze cos robie zle?? pomocy! aa,, i jak obchodzic sie z probką the edge? niewiem, na ile uzyc powinna starczyc, a z saszetki trudno wydobyc odpowiednią dawkee..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie tez Pheromax działa nie najlepiej.

 

A The Edge, to próbka żelowa. Rozerwij szaszetkę w zaznaczonym miejscu i sie nią nasmaruj. Ja użyłam na jeden raz ok. 1/3 zawartości i byłam bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem wam tak...

z phx maiłem tak że niby nic i w ogóle fajnie. ale jak przeanalizowałem dzień to żeczywiście było lepiej. tu kumpela mówiła że musis sie ze mną spotkać... tu inna mówiła ze fajnie wygladam, a jeszcze inna zaczeła mnie po nodze dotykać... a znajomy z którym nigdy nie gadałem gadał jak najęty.... trzeba siąść i zacząć doszukiwać czasem małych szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem pracuje w fajnym składzie. Mam w grupie pewnego faceta. Zawsze świetnie się dogadywaliśmy. Żarty, wygłupy itp. odkąd używam phx jego zachowanie uległo zmianie. Czasem jest nieprzyjemny, to znów łapię go na tym że się na mnie patrzy. czasem robi głupie uwagi. Pare razy już się poprztykaliśmy. Czyżby feromony działąły na niego odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności