Skocz do zawartości

Pheromax + Pozytywnie Nastawiony = NIC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,wszystkich ktorzy osmielili sie tutaj wejsc i przeczytac moj nowo co zalozony temat.

Wiec zaczne od tego ze jestem raczej samcem o sredniej urodzie i wzroscie. Na Pheromax napalalem sie juz od dobrych 3 miechow i w koncu swoje ciezko uzbierane pieniadze wydalem na niego i zaczalem uzywanie.

Przyznam sie ze w czasie pierwszych dni uzywania bylem tak napalony ze po prostu nie moglem zapomniec o tym ze mam na sobie te feromony i co chwila o nich myslalem, podpatrywalem ludzi na przystanku i wszedzie indziej czy jakos reaguja na ich zapach czy zeby tez przylapac kobiety na spojrzeniach i z czasem mnie to dosyc irytowalo bo nie zauwazalem i nie zauwazam zadnych efektow, stosuje je juz moze tydzien i zupelnie NIC, po 3 czy 4 dnia stosowania i zerowych efektach juz prawie wcale o nich nie mysle bo po prostu nie daja nic ale ciagle je nakladam na siebie. Dodam ze jestem pozytywnie nastawiony, czesto zartuje usmiecham sie i takie tam, jestem tez mily dla znajomych i tych mniej znajomych, rozmawialem tez z kilkoma kolezankami i rozmowa byla taka jaka jest - czyli nic sie nie zmienilo, wiec nie wiem jak mam zmienic swoj sposob bycia jesli w ogole mam go zmieniac....

Wiem tez ze nic sie nie bedzie dzialo bez mojej inicjatywy, no ale chyba jesli nie jestem przekonany o tym ze dzialaja no to nie bede sie do wszystkich kobiet cisl i mowil to co slina na jezyk przyniesie i od razu bedzie zauroczona - guzik - ja tak wcale nie mysle, nie oczekuje zadnych propozycji seksu ani rzucania na sile ani jakichs obmacywan, chce po prostu aby ludzie byli bardziej otwarci i czesto przebywali w moim otoczeniu a nie ja w ich, dokladnie chodzi o pewna dziewczyne ktora najwyrazniej sie boi mnie bo mysli ze gryze - gada ze mna na gadu ale w szkole chyba sie boi, zaprosilem ja kiedys na spacer i chcialem pogadac no ale coz, zdarza sie ze nie wyjdzie....

Instrukcje ktora dostalem wraz z feromonami potraktowalem jak Amen w pacierzu i czytalem ja z 10 razy aby zrozumiec wwzystko dokladnie i wyraznie tam pisze:

"(...)Nie mozna pozostac biernym, niektorzy moga chciec lepiej cie poznac, czuja ze moga tobie zaufac. Ludzie staja sie zauroczeni, jednakze , kiedy to juz nastapi nalezy przystapic do dzialania. Feromony beda dzialac pod warunkiem, ze jestes pozytywnie nastawiona osoba. Twoje zachowanie oraz to co soba reprezentujesz jest podstawa bez ktorej feromony tobie nie pomoga(...)" - takze dodam ze nie reprezentuje soba biedy ani nic negatywnego i nie jestem niemily, mam szacunek do ludzi....

I nie piszcie mi tu ze to tylko +20% atrakcyjnosci bo ja to wiem i tyle razy tego sluchalem ze glowa boli, nie chce tez odpowiedzi zebym bral sie do dzialania bo jak juz pisalem wczesniej, nie widac chocby spogladania w moja strone, czestego spogladania, a do dzialania moglbym sie rownie dobrze brac bez fero i bylbym skazany na porazke a moze i nie ale nie po to kupowalem je zeby sluchac takich rad, jak bede wyraznie widziec ze moja osoba jest interesujaca bo sie zabiore do dzialania.

Co do ubran to ubieram sie czysto i schludnie, czesto bardziej odswietnie.

Jezeli jest ktos kto ma podobny problem z Pheromaxem niech sie podzieli....

 

Pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi - nawet te glupie bo w koncu stracie sie pomoc.... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... to może odpowiedz pokolei na pytania które tobie zadam a ty mi na nie w tej samej kolejności odpowiesz:

1. jak dawkujesz pHX>

2. Jakim perfumem przykrywasz phx?

3. gdzie aplikujesz phx?

4.czy czujesz pobudzenie po phx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poeksperymentuj z ilością bo niektórym trzeba zaledwie niepełne naciśnięcie a inni potrzebują 3 psyknięć. Jeżeli to nie pomoże to proponuję zwrócić to fero i wziąć inne np BTB lub NPA, nie każdy potrzebuje akurat phx, może się zdarzyć, że wydzielasz naturalne feromony podobne do tych zawartych w phx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak vichy :

 

1.Phx dawkowalem roznie, przez pierwsze 2 dni po jedno psikniecie na nadgarstek rozsmarowuje na drugi i potem szyja i za uszami, ewentualnie skron, dalej juz eksperymentowalem z innymi ilosciami i w pojedynczych miejscach, m.in. jeden psik na jablko adama i rozsmarowuje tylko po szyi, potem juz tylko skron i za uszami a potem odkrecilem buteleczke i na palec i troszeczke tylko smarowalem i jak wyzej w roznych miejscach.

 

2.Uzywam roznych perfum, jak w pkt pierwszym kombinowalem z dawkami i z perfumami rowniez, zmienialem perfumy bo myslalem ze to moze jest ich wina ale raczej watpie, ten perfum ktorego uzywalem na delikatna orientalna won i utrzymuje sie dosyc dlugo ten perfum to AXE Dark Oriental, wbrew nazwie nie jest to taki AXE jak sprzdaja w polsce poniewaz to niemiecki perfum a jak wiadomo one sa dosyc wydajne, potem uzywalem takze niemieckich Adidasow i Old Spice'a. Z tego co wywnioskowalem to najdluzej ktory sie utrzymuje to ten AXE i zauwazylem ze pod wplywem feromonow jego zapach jest bardziej intensywny.

 

3.Jak juz wspomnialem w pkt pierwszym, nie mam jednego miejsca gdie aplikuje, kombinuje.

 

4.Szczerze mowiac po Phx nic nie czuje, zadnego mrowienia, pieczenia, bolow glowy, pobudzenia, wewnetrzej energii ani nic podobnego.

 

 

Teraz do Gucia :

 

Eksperymentuje ciagle ale to dopiero tydzien, nie mowie zebym sie zniechecal bo mam nadzieje ze za niedlugo bedzie sie cos dziac bo jak nie no to troche lipa, kiedys chcialem pol psikniecia ale jakos tak nie idzie i poszedl pelny i w sumie zaaplikowalem 2 razy, nie czulem pieczenia ale moze tam przez jakies pare chwil mialem jakby nerwobole - bole glowy, ale dalej bylo bez zmian. Co do zwortu i wziacia innych to niezbyt mi sie to widzi bo ja chce Phx i chce widziec jego efekty a nie innych, moze jak je zobacze to bede robil mieszanki z innymi ale narazie powinno mi to wystarczyc i dlatego go wzialem bo go potrzebuje. Co do moich naturalnych feromonow to watpie abym wydzielal takie jakie sa w Phx, mozna powiedziec ze nie wydzielam wcale bo z kobietami nie mam za latwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sobie ustalić jedną dawke i aplikować ją co dzień przez tydzień. Ale to musisz tak zrobić żeby jedna dawka była tylko na szyje. jeżeli nie zobaczysz efektów to wtedy przyłóż otwór do otworu i przechyl i posmaruje tmy zwilżonym palcem pod nosem i zaaplikuj jedno CAŁE psiknięcie na szyje. Jeżeli dalej nie bedziesz widział efektów po tygodzniu zastosuj dwa psiknięcia na szyje i dalej obserwój jeżeli też nie bedziesz widział efektów psiknij trzy psiknięcia na sztje i obserwój. i jeżeli przez ten czas nic nie będzie sie działo zamów npa i stosuje je dwa razem w następującej proporcji: pół kropli NPA i jedno psiknięcie PHX jeżeli efektów też nie bedzie to stosuj jedną kroplę NPA i jedno psiknięcie PHX a jak już to nie pomoże to... koniec jedynie BTB ale mi Wiktor Koszycki w mejlu napisał że BTB jest bardziej do używania na co dzien niż na podryw. A no i jeszcze jedna uwaga. czy myślisz że na przysanku gdzie cały czas wieje alebo jest mocniejsza cyrkulacja powietrza fero będą działać??? raczej nie... chtba że twoja szyja bedzie w odległości 20 cm od kobiety :wink: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady i zastosuje sie do nich i jak narazie przez tydzien mnie nie bedzie bede dopiero po tygodniu od 26 maja bede znow uzywal bo teraz wolne i mam wiele do roboty i nauki, takze dzieki za porady ale na NPA to juz kasy nie bede mial bo na PHX dlugo zbieralem i bylo ciezko, a moglbys mi powiedziec jak w Twoim przypadku sprawdza lub sprawdzal sie Phx ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiele prztpadków mialem.... Ale praktycznie bradzo żadko widze jakieś zawieszenia wzroku na mnie. raz koleżanki były tak na mnie napalone że aż koszule mi rozerwały... A raz poznałem kobiete w obówniczym tu jest link do tego http://www.ferum.pl/przypadki-chodza-po-ludziach-t968.html

a potem okazało sie że będziemy ze sobą... i tak poznałem swą drugą połówkę. i wiele już było przypadków po phx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ciekawa sytuacja ;] tez bym tak chcial aby laseczka ktora mi sie podoba tak postapila :D.

Mam nadzieje ze jestes z nia i jest wam razem dobrze ;) a po jakim czasie uzywania fero to bylo ??

Albo lepiej kiedy zauwazyles pierwsze efekty ?? po jakim czasie ?? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, feromony to nie krem nie trzeba go rozsmarowywać, psyknięcie fero, psyknięcie pefrumką i to wszystko, a to nie ma znaczenia gdzie nanosisz fero efekt powininen być ten sam bo co za różnica gdzie się pefrumujemy, czy to na nadgarstki czy na szyję- pachnie w obu przypadkach, jedyna różnica może polegać na tym iż w miejscach chłodniejszych ciała fero może utrzymywać się dłużej, np za uszami lub na nadgarstkach. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade Gucio :) Jak mowisz, ze wszedzie powinno dzialac, tylko mnie to boli ze u mnie nie dziala :( Nie chce sie zniechecac ale bedzie lipa jak to nie wypali, nie chodzi o kase tylko o sam efekt bo wierze w nie mocno i mam nadzieje ze cos z tego bedzie, bo te wszystkie historyjki ktore niektorym sie przytrafily brzmia naprawde bajecznie i az nie chce sie w nie wierzyc bo sa zbyt rozowe.... Chcialbym aby u mnie tez tak bylo ale poczekam jeszcze w podswiadomej nadziei na efekty aby zbytnio sie nie rozpraszac - czyt. podniecac ich dzialaniem - co moze mnie czekac... :? Dzieki za rady naprawde, jezeli wiecie jeszcze cos waznego czym chcielibyscie lub mogli sie podzielic to chetnie wyslucham ;)

Pozdro.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, napisze juz ta kolejna wiadomnosc bo nie mam zbytnio czasu a potem moge jeszcze bardziej nie miec...

Tak wiec jakis tydzien z hakiem ostatnio tutaj bylem i napisalem to i owo no i mialem sie zastosowac do tego ze przez poprzedni tydzien i obecny nie mialem w ogole uzywac fero ale jakos nie moglem nie uzywac wiec uzywalem przez tamten tydzien no i zaobserwowalem kilka rzeczy i jestem przekonany ze to nie jest raczej efekt Phx.

W srode byl bardzo mily dzien dla mnie i byla taka sytuacja w szkole:

Jest taka jedna sikorka ktora mi sie podoba choc ja Jej tego zbytnio nie okazuje ale Ona o tym wie wiec sprawy maja sie inaczej, nie bede sie wdawal w szczegoly bo to za duzo beblania, wiec przyszlem do szkoly i czekam z jednym kumplem i nie widzialem Jej z poczatku ale jak zeszla ze schodow to sie spojrzalem w Jej strone i Ona szla przed kolezanka i obroila sie i patrzala na nia i cos mowila i sie smieje i to bylo tak ze jakby miala na mnie spojrzec i moze i spojrzala ale szybko, nic sobie z tego nie zrobilem bo to nie jest zbyt dziwne ale potem jak gadalem z kumplami na holu i stalem do wszystkich tylem tylko widzialem moich kumpli siedzacych na lawce i rzadko patrzalem sie na boki i za siebie bo po co, i po jakims czasie odwrocilem sie za siebie i Ja tam zobaczylem no i najwyrazniej wyczula mnie ze sie obroce i zdazyla odwrocic wzrok, najwyrazniej sie na mnie patrzala, no wiec nic, sotje dalej tylem potem kumple grali w zoche i stanalem do Niej bokiem i no i patrze jak graja a Ona potem inaczej stanela i jak spojrzalem na Nia to zlapala moj wzrok i patrze na Nia i sie usmiecham az Ona pierwsza odwroci, no i ok odworcila i potem odruchowo spojrzalem na Jej stopy i widzialem ze wyraznie byly w moja strone lekko rozstawione, takze tylko sie usmiechnalem i juz dalej zajmowalem sie czym innym, potem jak Ja sotkalem na dole na holu to szla z jakims gosciem i laska i oni podeszli obadac plan i ?Ona zostala z tylu i szla w ich strone a oni byli za mna takze wiedzialem ze zaraz podejdzie i sie usmiecham i patrze na Nia i patrzac na Jej twarz byla spokojna i wiedziala ze zaraz sie przywitam, wiec podchodzi do nich blizej i tym samym blizej mnie i nagle jakby zrobila wieksze oczy, nie zrenice tylko powieki rozszerzyla co wygladalo jakby sie denerwowala podchodzac do mnie albo byla pod wplywem adrenaliny (nie nie byla blada) ale widac bylo ze albo Ja oniesmielilem w tym momencie albo sie mnie krepuje po prostu. Wiec mowie czesc i Ona rowniez i to dziwnie wygladalo ale jakby zwolnila kroku i tak zachowala jakby chciala mi cos powiedziec albo przypuszczala ze zagadam, jakby szukala dialogu. Nie zagadalem bo nie bylo zbytnio o czym a i nie mialem czasu, takze poszedlem dalej.

Pod koniec zajec wychodzilem z klasy i ide na busa i zchodzac ze schodow Ona tez wyzla z innej klasy i widze Ja i sie usmiecham i Ona tez i poszla dalej.

Powiem tyle ze i zanim mialem i zanim dowiedzialem sie o fero to tez sie tak usmiechala, co wiecej nie sadze aby to bylo ich dzialanie bo na poczatku jak sie tak zachowywala na tym holu i tymi stopami tak zrobila to bylem od Niej jakies 4m i watpie aby je wyczula, dodam jeszcze ze pali ale chya niezbyt duzo, dzien ogolem byl fajny, ja sie czulem lepiej a potem jeszcze bylo to co napisalem i ogolnie zle nie bylo.

Takze moze miala po prostu dobry dzien ze tak sie zachowywala bo dzisiaj ja widzialem pierwszy raz od tamtego i nie bylo nic nadzwyczajnego, nawet sie nie usmiechnela, a widzialem Ja tylko raz jak wchodzila po schodach i tyle....

Ale bylem dzisiaj poprawiac niemcol i poprawialem na lekcji z Jej klasa, no i akurat Ona ma inny jezyk i nie bylo Jej tam ale jak baba mnie zlapala na sciaganiu to sie smialem z tego bo kumpla tez zlapala no i patrzalem tam po klasie i zauwazylem ze jakas laska sredniej urody patrzala sie w moja strone i sie smiala z tego i z jeszcze jedna kolezanka, siedzialy pod oknem a ja przy scianie i smialy sie obie, a siedzialem jeszcze przed dwiema innymi ktore byly kolezankami blizszymi tej mojej i chyba raczje nic nie czuly.... :roll: a tez pala, takze mysle ze albo TO bylo dzialanie Phx albo po prostu sie smialy od tak sobie, ale potem zauwazylem ze tak laska czesto na ja widzialem to sie na mnie spogladala, ale nie ze przez caly czas....

Takze nie wiem co to mialo byc ale bede dalej stosowal je az zobacze wiecej efektow bo to mnie nie satysfakcjonuje. :?

Takze to jest wszystko co mialem do opisania, dzisiaj mialem niezbyt wesoly dzien i moze to tez bylo wina ale mam nadzieje ze jtro bedzie lepiej.... Jak wydarzy sie cos wiecej to napisze bo to co przedstawilem jest tylko dla informacji a nie potwierdzenie ich dzialania....

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Vichy a jeszcze mam pytanie, bo jade na cale wakacje i mnie nie bedzie tutaj gdzie jestem i jeszcze jest tydzien do konca roku szkolnego i nie wiem ale nie bede chyba uzywal juz i jakbym sobie tez zrobil tak przerwe na waacje z 2 miechy i na nowy rok szkolny znow zaczal uzywac, co o tym myslisz ?? czy nie za bardzo ?? bo chodzi o to zebym ujrzal efekty na tych osobach co przebywam z nimi w szkole czy ogolnie ?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ciezko sie to czytalo ale przeczytalem :wink: Wiesz, musisz uwierzyc ze Ty jestes w stanie ja poderwac i nie mysl ze "aaa feromony nie dzialaja to nie bede sie trudzil" to wszystko zalezy od Ciebie. I jeszcze jedno zagadaj normalnie wkoncu do niej, ona zobaczy ze jestes zwyklym palantem ktory sie boi podejsc i pogadac do niej i bedzie Cie zlewala kompletnie.I myslisz ze te usmieszki cos dadza?? chlopie wez sie za siebie i porzadnie ja zbajeruj :wink: .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tyle ze ja juz wczesniej do niej podchodzilem kilka razy i raz prosilem ja na spacer ale nie mogla bo nie miala zbyt dobrego dnia, a potem juz nie podchodzilem bo przez gadu mi powiedziala ze narazie woli na gg, wiec jej nie meczylem ale mysle ze juz moge poczynic dalsze kroki i watpie aby myslala ze jestem palantem ktory boi sie podejsc bo ja taki nie jestem ;] podchodzilem do niej kilka razy i czasami robilem cos albo mowilem czegoby sie nie spodziewala.... Ale mysle zeby ja jakos drapnac do dialogu no ale ciezko jest bo mnie te jej kolezanki wkurwiaja, nie odstepuja jej na krok a tyle ich jest ze ich liczebnosc mnie przytlacza :P

Aha i jeszcze za dobrze nie potrafie bajerowac laski.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

no dobra ludziska, wrocilem z wakacji i zrobilem tak jak mi radziliscie, nie uzywalem fero przez 2 miechy i jak zaczalem znow do szkoly chodzis to oczywiscie kontynuowalem dawkowanie, i wyszlo na to ze.... wlasnie, guzik z tego wyszlo i wychodzi jasna cholera... ;/ nie ma zadnych efektow, ubieram sie schludnie i w porzadku, nawet kupilem sobie dobre drogie i firmowe perfumy do tego moje nastawienie jest ok ale jakos to niezbyt pomaga, mysle zeby wymienic tego Phx na btb z npa albo czyms innym co mi pozwoli uwodzic... chcialbym znac wasza opinie i co byscie radzili, oczywiscie mowie do tych doswiadczonych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności