Skocz do zawartości

Pheromax + Pozytywnie Nastawiony = NIC


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Mam identyczna sytuacje jak Kamil89 na poczatku, takie same spostrzezenia, tak samo w sumie sie ubieram - czysto, ładnie etc(dodatkowo staram sie ubiorem wyrozniac) i zachowuje, chodz ja staram sie czesto zagadywac jak najczesciej (dawac im szanse) ale puki co nic... nawet wzrokow, wiec czasem trudno bajerowac "na sile" , dopiero 1szy tydzien...

1) aplikuje na jablko adam 1 psik phx (14ml)

2) przykrywam Ultravioletem, bardzo charakterystyczny (jest wyczuwalny nawet po 15h! (impreza > śpie > wstaje > czuć i to całkiem całkiem... ) )

no nic :( czekamy na efekty :roll:

ps jak tam u Ciebie Kamil89 wymieniłeś ? uzywasz dalej ?

 

EDIT:

o fak.... we wrzesniu ostatnie posty byly... moze temat całkiem nie zdechł... zobaczymy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wymienilem juz na BTB i NPA i uzywam juz ponad miesiac i efekty juz mniej wiecej sa... po prostu duzo sie usmiecham, nawet od tak sobe i nie wiem ale to dziwne i kobity to widza i tez sie usmiechaja, czasami patrza sie ale az takie przenikliwe spojrzenia to nie sa, co wiecej kilka kolezanek jest dla mnie milych albo raczej milszych niz kiedys, ale ten brak efektow chyba byl spowodowany tym ze bylem po prostu ciota, no... nie ma co ukrywac, ubieralem sie niezbyt uwzgledniajac jak i do tego bylem malo rozmowny i takie tam...

Dlatego moim zdaniem nie wrzystko z podrywaniem ma zwiazek z fero bo najwazniejsze to osobowosc i jesli ktos jest ucieszony albo jak mi to mowia niektore kolezanki ze jestem ostatnio pocieszny, to to widac i od razu sie inaczej patrzy na taka osobe, ja sie zmienilem i czasami jestem wrecz opryskliwy pod wplywem fero, po prostu kumple sa milsi do mnie, czesciej zartuja i gadka jest o wiele lepsza niz kiedys.

Trzeba po prostu zaczepiac laski i wedy moze zobaczysz te efekty upragnione bo to est tak ze jak bedziesz czekal to g**no z tego bedzie, taka jest prawda i co wiecej jest ona potwierdzona przeze mnie i mysle ze w koncu to zrozumialem, po fero czlowiek czuje sie moze lepiej nastawiony i wysyla jakies sygnaly sexownosci ale najczesciej jest tak ze obecnie ludzie sa po prostu markotni, co widze jakas fajna kolezanke to czesto ma zly humor albo cos jest nie tak... I to tez ma wplyw na postrzeganie ciebie bo to zalezy od humoru danej osoby czy bedzie cie postrzegac tak a nie inaczej. Takze nie czekaj na efekty i nie gap sie na wszystkich czy patrza na ciebie bo to nic nie da, ubieraj sie tak jak sie ubierasz, zachowuj sie jak powinien sie zachowywac podrywacz, chyba wiesz o co mi chodzi... ;] Chodz usmiechniety a powinienes cos ujrzec, jesli nie ujrzysz to zwroc to co masz na to co ja uzywam czyli BPT i NPA.

Temat ciagle zipie ale ja tu juz nie zagladam bo po prostu zazdrosc mnie bierze jak czytam jakie ludzie potrafia miec efekty a jakich ja nie mam... Takze juz tu chyba sie nie bede zbytnio wypowiadal ale daje ci rady ktore u mnie podzialaly i jakie sa moje spostrzezenia.

Wiec powodznia ci zycze i wyrwania fajnej d**y!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Norrrmalnie musiałem się zarejestrować żeby to napisać. AŻ.

 

Najlepszym feromonem na kobietę jest...KASA (:pozycja społeczna, możliwości, przewaga, zapewnienie bytu, pożądany ewolucyjnie samiec itd. itp.).

 

Wiesz?

 

Kobiety podświadomie wyszukują samców silnych i tych którzy zapewnią im bezpieczeństwo bytu i potomstwu (czasem siła nie oznacza bycie kafarem, może to być dupa w okularach ale mająca kasę - wtedy jest "silniejszy" od zbudowanego - w tym sensie).

 

Taki mój OT.

 

Ps. Idealnym targetem i zadowolonymi odbiorcami feromonów są właśnie ludzie z kasą albo super przystojni - potęguje się efekt i już relacje stają się wtedy zabawą po prostu. A nie ... zmaganiem o jakiś tam efekt.

 

Ps2. Odpowiednie podejście i znajomość kobiecej psychiki konieczna wg. mnie (oczywiście mierzę tu w wysoką półkę a nie nastolatkowe progi gdzie wystarczy mieć biceps i wypsikać się i siksa leci). A jak już w ogóle kobiety pozytywnie reagują na faceta, który nie używa feromonów i jak ten ktoś je użyje to nie wiem co jest - bo nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W kilku rzeczach ma racje, ale na kase to wszystkie znowu nie leca.

Oczywiscie ze laska patrzy na status socjalny faceta (charakter, osobowosc - jak kto woli) i niezawsze leca na wyglad, nie musi byc jakims amantem, moze byc taki sredni ale najwazniejsze jest to aby sprawic tak by kobieta czula sie przy facecie odprezona, wesola itd... Ciezko jest tak srawic, trzebaznac dobrze kobieca psychike a co najwazniejsze znac dobrze swoj cel co na poczatku naprawde nie jest latwe i aby poderwac ja na poczatku znajomosci to musielibysmy byc jasnowidzami. Najlepiej unika rozmow w sylu wywiadu, bo tak wychodzi sie na kolejnego nudnego frajera, najlepiej gadac tak albo zadawac pytania aby byly zabawne i nie pokazywac swojego zdenerwowania, pewnosc siebie to klucz do wielu rzeczy m.in. do kobiecego serca.

Ja sie opuscilem w swoim temacie bo zapomnialem juz o tym, BTB i NPA co kupilem wtedy juz mi guzik daje, a wrecz jest tak jakbym w ogole ich nie stosowal, mysle ze to z powodu zimy, bo wlasnie na jej poczatku sie zmienilo to i nie wiem co teraz zrobic, ale pierdziele to, jade bez fero. Nie mam zamiaru wydawac kasy znowu albo wymieniac bo moje przekonanie do nich trwalo zbyt dlugo a ja jestem osoba otwarta, towarzyska i postrzegam pozytywnie siebie i wiekszosc swojego swiata :P

POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności