Skocz do zawartości

co o tym sądzicie?? czy zadziała??


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem nowy na tym forum zakupiłem sobie npa i chikarę .

Od npa czuc bardzo nieprzyjemny zapach wiec mam taki pomysł(najwygodniej aplikuje mi sie za uszy) :

-najpierw nakladam po 0.5 kropli npa za uszy

-potem po 0.5 nacisniecia chikary w to samo miejsce

-na koniec 2 psikniecia fahrenheita w to samo miejsce

zapach tej mieszanki jest przyjemny ale mam obawy co do dzialania 1.Czy fermony beda sie normalnie uwalniac?? (czytalem zeby maskowac w inne miejsca niz fero)

2.Czy dobrałem dobre proporcje fero??(chodzi mi o zainteresowanie moją osobą płec przeciwną , respekt oraz zaufanie wsrod rowiesnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żle wybrałeś. cikara spowoduje tylko że ludzie będą bardziej cie lubieć i bedą milsi. PO npa bedziesz ty sie bardziej czuł atrakcyjnie a płeć przeciwna nie bedzie cie postrzegać zbyd atrakcyjnie. jeżeli chcesz żeby to właśnie ty podobał sie kobietom to musisz używać PHX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. jak pisalem mejla na feromony.pl to mi powiedzieli że NPA powoduje że osoba stosująca go bedzie się czuła atrakcyjnie lecz nie bedzie postrzegana aż tak sexi przez płeć przeciwną jak po phx. A co do tego w którym miejscu to nalepiej na szyi. tam jest tętnica... cały czasp ulsuje i fero sie ulatnia najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A co do tego w którym miejscu to nalepiej na szyi. tam jest tętnica... cały czasp ulsuje i fero sie ulatnia najlepiej...

:lol::lol::lol: hehe, a ja bym powiedział że na dłoniach bo dłoniami cały czas poruszasz, VICHY piszesz to z takim przekonaniem jakby to było naukowo udowodnione :) tak jak perfumy fero najlepiej stosować w te miejsca które mają najmniejszą temperaturę np nadgarstki, uszy i zarazem mają najmniejszą potliwość ponieważ pot jak wyczytałem niweluje feromony a szyja to jest chyba zaraz po czole jeżeli o taką potliwość chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to miejsce wydaje się najbliższe nosa osoby, na którą chcesz oddziaływać. Jednak jeżeli np siedzisz przy stoliku to zawsze można ręką trzymać piwko czy jakiś inny napój i to fero na ręce będą działać lepiej bo będą one znajdowały się bliżej danej osoby, w tej samej sytuacji fero zaaplikowane na szyję zmuszało by Cię do większego zbliżenia z daną osobą, ale zależy to od sytuacji, jeżeli masz zamiar rozmawiać w pozycji stojącej to faktycznie lepiej będzie na szyję albo za uszami. Tak czy inaczej ruchy tętnicy nie wspomagają ulatniania się fero z naszego ciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. perfum na fero nie zadziała żle ale jak phx przykryjesz NPA i na to walniesz perfumy to może sie coś stać... tak mysle.
wlasnie o to mi chodzilo ... co sie moze stac?? czy npa i na to chikara dobrze beda dzialac?? czy jak dokupie phx i bede wszystko w jedno miejsce aplikowal to czy bedzie dobrzxe dzlalac czy bede musial wszystko dac w inne miejsca??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiłbyś się gdybyś usłyszł to oc mi w mejlu napisali....

Wcale bym się nie zdziwił, trzeba myśleć po swojemu, a gdyby Ci napisali żebyś kupił phx to też byś to zrobił? Ile masz lat 17? bo strasznie łatwowierny jesteś.

http://ferum.pl/skutecznosc-feromonow-po-czasie-w-odleglosci-po-dawce-t588.html?highlight=miejsce%20aplikacji%20feromon%F3w

zajrzyj tutaj też podali miejsca aplikacji, znalazłem też innego posta tylko gdzieć mi umknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy npa i na to chikara dobrze beda dzialac?? czy jak dokupie phx i bede wszystko w jedno miejsce aplikowal to czy bedzie dobrzxe dzlalac czy bede musial wszystko dac w inne miejsca??

Nie ma znaczenia czy wymieszasz je na skórze ponieważ w powietrzu i tak wszystkie te fera się wymieszają więc efekt jest ten sam, jedynie różnica może polegaćna tym iż bliżej nosa zaaplikujesz fero (np btb, npa) tym bardziej będzie na Ciebie działało. Moim zdaniem chikara nie jest dobrym zapachem do maskowania innych pefrum. Jeżeli używasz tylko chikarę to nie potrzebujesz perfum do maskowania, natomiast jeżeli chcesz do tego dołożyć jakieś inne "śmierdzące" fero to musisz już zamaskować pefrumami. Jeżeli chodzi o zapach chikary to dałem siostrze do powąchania stwierdziła że pachnie jak pot, kolega 1: pachnie jak detergent, kolega 2:ładnie pachnie, siostra dziewczyny: (wąchając atomizer) nie za ładnie pachnie, (wąchając z nadgarstka): ładnie pachnie i patrząc na mnie takimi świecącymi oczkami "jakoś dziwnie mnie zamroczyło" :) mnie się osobiście podoba sam zapach bo jest nietypowy, co do działania to za wcześnie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa że lat mam 21. kupiłem phx 14 ml odrazu bez zadstanowień ... chłopie raz sie żyje. pieniądze to nie wszystko. owszem można kupić próbkę 2 ml. ale nawet w ulotce napisali że po próbce efekty będą szybciej widoczne niż po flakonie 14ml. pozatym tu ryzyka nie ma. bo jak nie działa to zwróca. to jest logiczne myślenie. carpe di em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to chikara też jest ok. ale przyznać musze że wpierw działań nie widzialem, znajomi jedynie troche bardziej rozmowni niż zwykle ale jak poszedłem do kancelari adwokackiej na rozmowe kwalifikacyją w sprawie pracy jako student siedziałem w odległosci 1metra od adwokata tylko siadłem zapytał mnie o imie nazwisko... nagle kazał mi wyjść wyszedłem z nim do sekretariatu gdzie czekali inni na swoją rekrutacyjną rozmowę. i usłyszałem tylko tyle: dalsza rekrutacja potrzebna nie bedzie. Jest pan przyjęty. i wtedy już wiedziałem że to chikara. a jeśli chodzi o łaczenie phx z NPA. doskonolale to działa w proporcji jedno psiknięcie phx i pół kropli NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żałuję tej wydanej kasy no ale co tam mam fero chociaz ;p niezbyt to dziala ale moze troche :P jeszcze poprobuje jestem raczej spokojny i nie zrobilbym krzywdy nikomu(prawie :P) wiec to ze bede mial na sobie npa to raczej nie bedzie oznaczalo "z tą osoba lepiej nie zadzierac" zauwazylem małą poprawę ale jak ktos czuje sie silniejszy ode mnie to wogole na niego to nie dziala tylko staje sie jeszcze bardziej dokuczliwy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam i niewiem czy btb bylo by najlepsze ma androstenon androsterol androsteron ma tez tak jak phx androstadienon i jeszcze jakis nowy super mocny fero chyba jak mi sie te skoncza kupie wlasnie btb czy to bedzie dobry wybor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Panie Doktorze Kidler,nareszcie ktoś wykształcony tutaj.

witam Pana serdecznie.

proszę czytać to co piszą inni i nie powtarzać niepotrzebnie.

 

p.przy założeniu będącym odbiciem mojego życzeniowego myślenia w którym "medzie" się Pan praktykował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności