Skocz do zawartości

NPA + PHX +Chikara


gangster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...

Witam,

Zaczynam przygode z feromonami, zamowilem flakon Chikary i probke Pheromax i jesli okaza sie skuteczne to skusze sie rowniez na NPA. czytalem forum i znam dzialanie, kazdego z tych produktow ale mam zmiar ich uzyc w stosunku do jednej osoby na ktorej mi zalezy i nurtuje mnie kilka pytan. Zanim je jednak zadam pokrotce opisze sytuacje by zobrazowac Wam o co mi chodzi.

 

Znam ja kjakies 8 lat a co najmniej od 4 jestem w niej zakochany, nigdy tego jej nie powiedzialem gdyz nie jest sama. Wiem, ze czuje do mnie miete, nieraz mi mowila kiedy rozmawiamy to kreci jej sie w glowie, czuje motylki w brzuchu i ze robi jej sie cieplo. Jakis czas temu, kiedy jej zwiazek prawie sie rozpadl mielismy sie ku sobie jak nigdy dotad ale ze jestem za granica nie moglem zareagowac odpowiednio szybko, jak latwilem urlop by sie z nia spotkac dala mu druga szanse - jak znam chlopaka to pewnie sie przed nia rozplaka i blagal o to. Nie kryjac zlosci wyjechalem i zerwalem kontakt na kilka miesiecy. Niedawno jednak wszystko wrocilo, znow rozmawiamy i jest pieknie (teraz tylko przez internet). Mam zamiar sie z nia spotkac wiem, ze tak naprawde chciala by mnie lecz przy spotkaniach brak jest iskry. Ona sie oniesmiela a ja strasznie ostatnio przycichlem i nie odnajduje sie w towarzystwie, choc zwyklem bywac jego dusza to prawie z nikim juz nie rozmawiam. I tu pytania do Was:

 

- Chikara, wiekszosc uzytkownikow opisuje jej oddzialywanie na innych ludzi a jak sie ona ma do osoby, ktora ja stosuje? Na stronie jest mowa o pobudzeniu jednak na forum znalazlem tylko jeden post mowiacy o tym.

 

- Pheromax, czesto widuje pytanie "uzywasz flakonu czy probki?". Czy chodzi tu o gorsze dzialanie probki czy o klopotliwy sposob jej dawkowania?, przez co latwo stworzyc mieszanke odpychajaca.

 

- NPA, kusi gdyz dodaje pewnosci siebie co mi jest teraz potrzebne ale czy w polaczeniu z chikara, ktora ma pobudzac i w odniesieniu do osoby ktora znam i na ktorej mi zalezy, nie wysle to zbyt mocnego sugnalu?

 

Na poczatku mam zamiar kilka razy spotkac sie z nia przelotnie, niby przypadkowo powiedzmy gdzies na miesci by sprawdzic czy feromon jej czasem nie odpychaja (moze rozne dawki zastosuje by miec pewnosc). Mam zamiar zaprosic ja w miejsca gdzie sie mozna pobawic, rozluznic by oswoila sie z feromonami i nie pomyslala ze ja to tylko jednorazowy zawrot glowy. Kulminacyjny moment to spotkanie sam na sam, powiedzmy u mnie z butelka wina przy jakies kolacji.

 

Jakie feromony zmieszac w odniesieniu do konkretnych sytuacji, co do klubu co na kolacje? Z iloscia sobie sam poeksperymentuje bo na kazdego to dziala indywidualnie ale co z czym sie je to Ci, ktorzy z tym obcowali wczesniej wiedza lepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gresiekk ja na codzien robie mix CHIKARA NPA PHX i jestem z tego bardzo zadowolony proponuje zrobic to samo bo ma piorunujacy efekt

mieszam to tak PHX odkrecam atomizer z fiolki i przechylam na przytkniety palec (nazywam to kropla) i takich kropel 4 i wcieram w szyje okolice jablka adama NPA jedno przechylenie i wcieram pod nos CHIKARA jeden psik na włosy przykrywam wszystko hugo boss szary

musisz sam eksperymentowac i znalezc dawke no i pamietaj ze Ty musisz byc pozytywnie nastawiony i dawac jej sygnaly a ona musi byc dosc blisko zeby sie nawdychala

zycze powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta mieszanka oddzialywuje na ciebie i jakie roznice zauwazasz po wykluczeniu z niej NPA? Niektorzy pisza, ze po NPA robobili sie zbyt pewni siebie, mi zalezy na czyms subtelnym - nie chce wyrwac lachona tylko przekonac do siebie kogos mi bliskiego. Nastawienie przy niej mam zawsze swietne, jest jedna z niewielu osob przy ktorej czuje sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co da wykluczenie NPA bo zawsze dokladam to fero do mieszanki nie czuje tez jakiegos wielkiego pobudzenia tak jak inni, a pewnosci siebie nidy mi nie brakowalo jestem normalnym zdrowym trzydziestolatkiem ktory nigdy nie mjal problemu z kobietami ale od momentu kiedy wprowadzilem fero to interesuja sie mna nawet te kobiety co wczesniej nie zwracaly na mnie uwagi wjec to daje do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostaniesz paczke i sprawdzisz dzialanie to opisz jak to widzisz bo moga to byc wskazowki dla innych tylko nie zrazaj sie po pierwszym razie bo mozesz potrzebowac czasu na znalezienie dawki dobrej dla Ciebie mi to zajelo 3 tygodnie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano odebralem paczke chikare juz zastosowalem ale trudno cos powiedziec na temat jej dzialania - sam jak powachalem to dziwne uczucie mnie ogarnelo, jakby delikatny szum w glowie. Po Pheromaxie bylo tak samo, szum - ale ze otwierajac probke oblalem sie troszeczke (a tak sie staralem by to sie nie stalo) i ide sie wlasnie wyszorowac. Wiem, ze to juz gdzies bylo ale cholera spytam jeszcze raz. Jak stosowac owa probke? PHX nakladac patyczkiem czy przechylac buteleczke na palec?

 

Edit:

Po kapieli mialem isc przetestowac fero ale mimo ze szorowalem miejsca, w ktorych oblalem sie PHX, zdaje mi sie ze nadal go czuje. Nie chce przesadzic z iloscia wiec na testy wybiore sie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach testow moge powiedziec jedno, nie kupujcie probki Pheromaxu. Jak dla mnie znalezienie odpowiedniej dawki jest bardzo trudne. Malutka fiolka pozbawiona jest jakiegokolwiek dozownika i za kazdym razem wylatuje z niej inna ilosc feromonow, nie mowiac juz o klopotliwym otwieraniu flakonika. Jesli sklep daje gwarancje zwrotu kasy to lepiej zamowic pelen flakon i nie meczyc sie z probkami.

 

Efektow nie zauwazylem narazie zadnych. Stosowalem sama Chikara i Chikara + Pheromax w roznych dawkach i nic. Jedno wiem na pewno, Pheromax dla mnie okropnie smierdzi i ciezko jest go przykryc. Bylem dzis w sklepie, mialem na sobie chikare i phx przykryte dobrymi perfumami, bylo tam troche cieplo i caly czas czulem ten okropny zapach, czulem sie bardzo niekomfortowo. Mimo to postanowilem sprobowac (mialem na sobie 2 krople phx i psik chikary), zrobilem zakupy, pokrecilem sie tu i owdzie kolo kobitek, zagailem jakas rozmowe z kilkoma i nic, ekspedientka tez nic. Mysle sobie no nic, cos nie tak zrobilem ale probowalem wczesniej z innymi dawkami i tez nic. Moze to przez Pheromax? Strasznie ciezko sie poslugiwac probka. Wykluczam go z testow poki nie przekonam sie, ze Chikara dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim musisz nie myslec o tym ze masz fero na sobie bo sie nie naturalnie zachowujesz ja jak czuje fero od siebie to wiem ze przedawkowalem dlatego musisz probowac nikt nie mowil ze bedzie latwo i ze panny beda sie zucaly na Ciebie choc jest to mozliwe :D probuj a znajdziesz dawke dla siebie tylko nie mysl ciagle ze masz fero na sobie bo nic z tego nie bedzie nakladasz i zapominasz pozdrawiam i zycze udanych polowan z fero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coc jestem swierzym uzytkownikiem feromonow to wiem jak je stosowac i jak sie zachowac. Troche sie o tym naczytalem i wyciagnalem wnioski z wypowiedzi ludzi, ktorzy uzywaja ich od dluzszego czasu i nie wydaje mi sie, ze problem lezy w moim zachowaniu. Nie poddaje sie jeszcze, poeksperymentuje troche wiecej z tymi specyfikami z czystej ciekawosci i mam n adzieje, ze odkryje ich dzialanie choc moze sie to okazac bardzo trudne.

 

P.S.

Czy yko Ty jestes aktywny na tym forum? dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to w koncu moge powiedziec, ze cos zauwazylem. Wczoraj uzylem samej Chykary, przykrylem ja Givenchy wpadl do mnie kumpel chlapnelismy browara i kilka drinkow. Po jakims czasie zauwazylem, ze "obwachuje" pokoj w ktorym siedzielismy, nigdy tego nie robil. Nie zaliczam tego do pozytywnego dzsialania feromonow, poza tym obwachiwaniem nie zauwazylem nic szczegolnego a znam capa od 15 lat. W pewnym momencie zaczalem nawet czuc sie niezrecznie ale kontynuuje testy. Dzisiaj od rana uzylem Chikary 2 psiki i poszedlem do pracy, pogadalem z kilkoma ludzmi i nic. Po 3 godzinach dodalem 2 krople PHX i jeszcze jeden psik Chikary. Jedyne co zauwazylem, ze kolega z ktorym przyszlo mi pracowac robi sie czasami czerwony ale nic po za tym, zadnej zmiany w rozmowie, jakos bardziej przyjacielski tez nie byl. Teraz minely kolejne 3 godziny, dodam jeszcze krople PHX i psik Chikary a wieczorem napisze czy to cos dalo.

W dalszym ciagu nie zauwazylem nic szczegolnego ze strony kobiet, obsluga tez nigdzie nie jest milsza niz zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem troche wczorajszy plan i postanowilem przesadzic z fero by sprawdzic czy uda mi sie zauwazyc negatywne skitki ich dzialania. Do dawki, ktora mialem juz na sobie (patrz wyzej) dodalem jeszcze 2 krople PHX i 2 aplikacje Chikary i... nic. Caly dzien jezdzilismy z kolega sluzbowym samochodem wiec mial okazje sie nawdychac i nic nie zauwazylem po zwiekszeniu dawki. Mysle, ze zrobil sie wczesniej czerwony bo sobie troche popracowal to wszystko. Dzis rano zastosowalem 2 aplikacje Chikary, przykrylem hugo bossem i nic jeszcze nie zauwazylem. Minely 3 godziny od aplikacji wiec zamierzam ponowic czynnosc i udac sie do biura gdzie przesiaduja kobitki, efekt opisze pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz uwaznie. Stosowalem rozne dawki, mniejsze i wieksze, raz specjalnie przedawkowalem by sprawdzicz czy da to jakis zauwazalny "efekt uboczny" i tez nic nie zauwazylem. Kiedy stosuje fero jestem czysty, pachnacy i usmiechniety a mimo to nie zauwazam nic ani po innych ani po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka!?

Wczoraj umowilem sie na pogaduche z kolezanka, uzylem pol kropli PHX na szyje, przykrylem hugo bossem szarym a na wlosy jedna aplikacje chikary. Na spotkaniu nic sie nie dzialo a przynajmniej nic specjalnego nie zauwazylem. Rozstalismy sie a ze mialem duzo pracy to siedzialem przy laptopie do 2 w nocy i nie mialem sil zeby zmyc z siebie fero. Poprostu padlem na lozko i zasnalem. Rano pobudka o 5:00 dotknalem wlosow i czulem nadal zapach chikary. Prace zaczalem o 6:00 i tu dziwy, wokol mnie grupka znajomych za ktorymi nie przepadam pogawedki sobie ucina ze mna, zarciki stroi. Koles z ktorym pracuje tez nadwyraz rozmowny sie zrobil a z regoly pol dnia nie mozemy na siebie patrzec. Gbor sprzedawca co to nigdy slowa nie baknal do mnie poza cena jaka musze zaplacic, dzis "dziendobry panu... dziekuje panu... dowidzenia panu...". Po raz pierwszy od kad kupilem fero wyraznie zauwazylem ich dzialanie.

 

Najdziwniejsze jest to, ze fero zaaplikowalem o 15:30 poprzedniego dnia. Zgodnie z ulotka substancje aktywne dawno juz powinny wyparowac. Dalej czuje zapach chikary na wlosach ale to juz chyba tylko perfum zostal a nie fero. Rozumiecie cos z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci wytlumacze o co chodzi. Przedawkowujesz. Zaaplikowales za duzo feromonow. One sie dosc dlugo na ciele utrzymuja ale czesc z nich wyparowala do tego stopnia ze pozostala dawka odpowiednia. Sprobuj duzo mniejsze dawki ale np sam pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności