Skocz do zawartości

No i co by tu na siebie psiknąć ??? ;-] BTB I NPA


Yria

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Fero-Fani , to mój pierwszy post, więc wypada się przywitać girl_wink.gif

 

. A teraz przejde do rzeczy : właśnie się zdecydowałam kupić swoje pierwsze feromony. Tylko jest problem : Jakie ? Jednej rzeczy jestem pewna : na pewno nie kupie Pheromax`u. Wiem, że ma dobre działanie, ale jednak dużo z Was twierdzi, że czuć jednak nieprzyjemny zapach. A ja jestem bardzo zapachowo wrażliwa. Moje perfumy też by Pheromax`u nie przykryły: używam Calvin Klein "One" oraz od czasu do czasu Moshino Funny...i te tylko na imprezy od czasu do czasu...bo są dla mnie jednak za cięzkie. Musze mieć lekkie, cytrusowe nuty. A one nie są zbyt trwałe i kryjące ( jak to ktoś nazwał) "zapach knura" girl_haha.gif

 

A czego tak właściwie szukam ?

-> czegoś skutecznego z widocznymi efektami

-> czegoś uniwersalnego : na faceta, na egzamin na uczelni i na rozmowe o prace

 

Nie chce żeby feromony wywoływały agresję u mojej własnej płci. Egzamin mam z kobietą, poderwać chce faceta a rozmowe o prace przeprowadza i kobitka i facet... chociaz facet jest na wyższym "stołku". Byłam juz na 1 spotkaniu , przeszłam dalej i teraz czeka mnie kolejny etap.

 

Myśle nad Alchemy, RM, BTB, NPA

 

Czytałam, że Alchemy jest dosć słabe, RM też nie za bardzo ( chociaż ono chyba by najbardziej odpowiadało...ale faceta na nie raczej nie poderwe). Natomiast nie wiem czy BTB czy NPA nie nastawią do mnie wrogo kobiet.

 

Wiem, że niektórzy z Was mieszają feromony, ale ja na razie chce kupić tylko jedne. Proszę o szybkie rady, w poniedziałek zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Moim skromnym zadaniem najbardziej odpowiednie będzie BTB, jest najbardziej uniwersalne, ma cały zestaw składników, podobno jest bazzapachowe (nie wiem, nie używałem), więc powinno być jak najbardziej OK. Na dodatek nie jest aż tak drogi, a i wydajność wysoka. BTB sprawdzać ma się w pracy, uczelni czy podczas spotkać z płcią przeciwną.

 

http://www.feromony.pl/BTB

 

Rzeczywiście, też używam na co dzień CK One i on nie przykrywa dobrze Phx. NPA jeszcze jak cię mogę, ale trzeba dosyć często poprawiać i dawać małe dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yria za bardzo sie zraziłaś do PHX. naprawde on nie śmierdzi aż tak. to zależy od danej osoby. i uwierz mi że kazdy perfum przykrywa zapah phx tylko musisz ponawaić dawke perfum co 3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CK One nie przykryje go- wierz mi. Jeśli chodzi o męską wersję. A jeśli o damską- no tak, mam próbkę i dla mnie jest bezzapachowa. Sorx, zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postawiłam jednak na BTB, dzisiaj przyszło razem z 2 saszetkami The Edge. Będe dziś testować najpierw na rehabilitancie co mi kolano zamraża. Myślę, że to dobry "obiekt". Wieczorem ide na aerobik i będzie instruktor. No,no...zobaczymy. Zobacze też czy na aerobiku inne kobiety będą mi specjalnie podstawiać noge czy też nie :wink:

Na razie odkorkowałam butelke i się "zaciągnęłam". Pachnie jak dla mnie po prostu spirytusem. Tylko po paru sekundach zrobiło mi sie jakoś gorąco i w głowie zakręciło... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie na razie żaden diabel nie wstąpil, tylko w głowie mi sie za pierwszym razem kręciło.

 

No a co do pierwszego dnia ...to...jakoś dziwnie. Były trzy obiekty testowe: rehabilitant, rehabilitantki i instruktor tańca. Tylko teraz nie wiem, czy ich zachowanie było normalne czy to tylko jakaś moja imaginacja. Ale do rzeczy:

 

Rehabilitant : może mi się wydaje a może nie : zawsze po prostu brał karte zabiegową, odkręcał mrożenie i leciał z zabiegiem, zakręcał i wychodził. A teraz tak jakoś... wzrokiem za mną chodził. Ale nic poza tym

 

Rehabilitantki: Chyba na plus...jakieś takie rozbiegane, gadatliwe, tu juz proszą, czy nie piecze, ciągle sie o coś pytają.

 

Instruktor : totalna klapa. Chyba. Zawsze miły, usmiechnięty, coś zagadywał, kroki poprawiał, szukał kontaktu etc. ( robił to bez BTB). A dziś zmierzył mnie takim wzrokiem jakby chciał zabić na miejscu. Ani jednego żartu, ani jednego uśmiechu... a "dowidzenia" odburknął tylko pod nosem. Normalnie zwrot zachowania o 180 stopni...jestem w szoku. :shock: Nawet zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie śmierdze po BTB... ale ona w ogóle nie maja zapachu, nikt nic nie czuje.

 

No i co teraz...czy to wszystko tylko zbieg okoliczności czy coś jest nie tak? Dawke daje 2 krople.

 

Zastanawiam się czy BTB to był dobry wybór. Ja osobiście z natury jestem osobą miłą, sympatyczną...ale cichą. Jak niektórzy mówią "do rany przyłóż". Być może po BTB pan instruktor raptem zauważył mnie w zupełny inny sposób.... i doszło w jego podświadomości do jakiegoś hmmm....nie wiem jak to nazwać... totalnego zaprzeczenia mojego wcześniejszego obrazu ( dysonansu poznawczego) i wprowadziło go to taki nastrój. A może fero działa i jego reakcja taka po prostu była. Nie wiem. może faceci czasami jak raptem zauważają kobiete w inny sposób niż dotychczas stosują na początku metodę "wycofania"... no nie wiem...

 

napiszcie coś. :wink:

 

Edit : jedyną, naprawde wielką reakcję zauważyłam u mojej suni. Jak jedną krople dałam na szyję, a drugą na nadgarstek, to psina tak się z lizaniem do tego nadgarstka doczepiła jak szalona...dokładnie do tego mijsca...hmmm... ale nie o mojego psa mi chodzi. :wink:

Chociaż zwierzęta po prostu leca za instynktem a ludzie sa nauczeni trzymać emocje na wodzy.

Może na pana od tańca zastosowac próbke The Edge ? Czy dać mu czas na oswojenie się z BTB? Z resztą zajęcia tańca to dość specyficzna sytuacja...wszędzie pełno ludzi, spoceni..więc feromonów w powietrzu fura. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yria wierz mi BTB ma zapach tylko Ty i znajoma go nie czuliście, jeżeli czujesz npa to masz porównanie jaki zapach ma. Jsobiście nie czuję potu (siostra wąchała i czuła pot w phx, a kolega chikarę porównywał do detergentu :)) ale taki ostry zapach, nie do pomylenia z jakimś innym. Jedyne czego nie czuję to pheromax (wąchałem też od kuzyna ale też nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guciu...w BTB czujesz ostry zapach ? Ja nic nie czuję... tylko alkohol.

Haloo...czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie z zapachem BTB ?

A swoją drogą w okół mnie na tych tańcach na małej przestrzeni było sposoro ludzi i to dosć blisko. /nikt się nie odsuwał. Jechałam dziś z mamą samochodem i nic mi nie mówiła.

Ach do tego mój ojciec nic nie mówił... a to jest gosc co wyczuje wszystko ! Powinien pracować jako "próbowacz" przy produkcji perfum. Psikniesz mu cokolwie i skład wymieni, po prostu ma nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony są to takie specyficzne środki, że jedni nawet z "dobrym nosem" ich nie czują a drudzy z katarem będą wyczuwali je bardzo dobrze, nie mam tu na uwadze stanu zdrowia ale wszystko zależy od konkretnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja używam BTB i wiem, że naprawdę je czuć. Raz użyłem BTB na koszulkę

zostawiłem ją wieczorem w łazience, a rano gdy perfumy już zwietrzały nie szło

tam wejść.

Okropność!

Tak że Yria jeżeli chcesz BTB, to musisz używać mocnych i trwałych perfum.

A jeżeli chodzi o mnie to bym Ci polecił NPA. Sama dostaniesz energii i będziesz

bardziej "pozytywna" i w tym samym czasie oczarujesz swoje środowisko, wzbudzając

przede wszystkim zainteresowanie i zaufanie do Twojej osoby.

 

Mógł bym polecić jeszcze Perfect Ten, ale jedynie z jego opisu, ponieważ

nie testowałem. Zamówię go w raz z Chikara w następnym tygodniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inaczej odbiera zapach feromonów, także otoczenie, nie tylko używający.

 

Dla mnie BTB pachnie jak nieco stęchła woda, ale bardzo ulotnie. Tak poza tym są one całkowicie bezwonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim sposobem na sprawdzenie zapachu, jest nałożenie odrobiny fero

na kawałek serwetki a następnie zamknięcie w jakimś pokoju/pomieszczeniu

w którym nie przebywasz. Wejdź tam po godzinie... Oczywiście nie możesz

mieć w tym czasie styczności z tym fero, ponieważ nos łatwo przyzwyczaja

sie do zapachu. Gwarantuje,że co do BTB poczujesz więcej niż zapach

stęchłej wody. Napisz w tedy czy odczułeś różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...3 tygodnie testów wystarczy. A więc... ja zapachu BTB nadal nie czuję. Nawet jak zrobiłam jak radzicie: nasączyłam chusteczke 2 kroplami i zamknęłam w pudełku. Pytałam się też wielu ludzi... nikt nic nie czuje. A jeżeli coś czują to perfumy.

 

Ja po BTB jakoś nie zauważyłam żadnej różnicy. Poza jedny wydarzeniem jak użyłam BTB na aerobic i instruktor normalnie widać było, że jest do mnie w jakiś sposób uprzedzony. Tak raptem... teoretycznie bez powodu. Nic innego nie zauważyłam. Może było.. ale ja jakoś nie widziałam.

 

Nastęnie zabrałam się za the Edge. I tu miła niespodzianka. To kurcze chyba działa. Mam parę dowodów, w tym pan instruktor, który raptem zaczał się w okół mnie kręcić podczas zajęć.

 

no i teraz...co zamówić? BTB chyba oddam. No i co? Pozostaje NPA? Czy Pheromax? Phx chyba odpada, bo skoro mówicoe że czuć... to sie obawiam. Ale czy NPA działa na otoczenie czy tylko podniesie moją własną samoocenę? Jak juz pisałam zależy mi najbardziej na fero socjalnych...ale skoro BTB nie zdało testu, to nie wiem czy np RM da rade.

 

Nooo.... co radziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kupic Tobie Chikare- skoro potrzebujesz feromonow socjalnych.A z tym NPA to nie jest tak ze tylko na osobie uzywajacej Npa feromony dzialaja. Te feromony dzialaja na otoczenie i moze nawet lepiej niz Chikara.Tak wiec radzy kupic Tobie Npa, najwyzej oddasz i zakupisz Chikare.Twoj wybor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności