Skocz do zawartości

Jakie feromony! Pomózcie!!


samotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zwłaszcza doświadczonych forumowiczów. Jestem tu po raz pierwszy, moze cos o sobie troszke. Choc nie mam problemu z kontaktowaniem sie z kobietami, prosze was o pomoc. Jestem z wyglądu srednim facetem, jednak z tego co mówią wszystkie dziewczyny zajefajnie sie ze mna rozmawia. Jednak to wszystko, traktują mnie jak kumpla :( Zle mi z tym, uwierzcie ze to nie jest miłe uczucie gdy podczas rozmowy ogladają sie na innych facetów. Chciałbym czegos wiecej, rozbudzenia ich zmysłow, aby wreszcie spojrzały na mnie jak na faceta który jest pociągający. Feromony? Czytałem o nich i przewija sie ich tutaj mnóstwo: NPA, Pheromax, BTB, Chikara itd itd. Czy moglibyscie mi pomóc. Poradzic który z feromonów jest najlepszy! Prosze was serdecznie o pomoc!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbeżpieczniej bedzie dla ciebie jak i dla wszystkich zrobić tak: kup 2ml PHX i NPA. nie kupuj 14ml za pierwszym razem bo może sie okazać że nie pomoże bo każdy przecież jest inny dawkuj je jedno psiknięcie PHX i pół kropli NPA. Mimo to ja kupiłem 14 ml i jestem bardzo zadaowolony. jęzleli sie okaże że to dobre połączenie to je stosuj. jeżeli nie bedziesz midział żadnych efektów zastosuj te fero oddziellnie. jeżeli nic nie pomoże to zwróć pieniądze i zamów BTB. jak to nie pomoże to znaczy że za dużo wymagasz od fero. Ja zawsze jak zastosuje fero to słysze jaieś komplemęty albo że mam ładny głos, że mam sietą budowę. A w sumie mialem ten sam problem co ty. Dlatego zostłame feromaniakiem. ale jeszcze jedna sprawa. NPA bardziej spowoduje że to ty bedziesz czuł sie atrakcyjnie. Natomiast po PHX kobiety bedą cie traktówac bardziej sexi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, musze sie wtracic do tematu i powiedziec ze mnie raczej nie traktuje nikt sexi, a jesli nawet to wcale tego nie widac, zadnego usmiechania, zadnego spogladania i zawieszania sie ani skrepowania, DNO !! Uzywam ich prawie miesiac i nadal nie widac efektow, ja jestem cierpliwy i nigdy sie nie poddaje no ale co jesli sie Phx skonczy i nadal nic sie nie zmieni ?? Strace tylko kase... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie, ale nic lepszego niz Phx chyba juz nie ma, chodzi mi o jego dzialanie, bo ja jestem pewny siebie i nie potrzebuuje fero zeby byc jeszcze bardziej pewny, chce takiego ktory bedzie dzialal tak zeby inni mnie widzieli duzo lepiej a nie ja siebie, nie wiem, moze po prostu mam takiego pecha ze w moim przypadku nic nie daja a moze dostalem Fero bez Fero :shock: Nie wiem ale zdaje mi sie ze po takim czasie powinny nastapic zmiany, no coz, bede uzywal dalej, jak nic nie bedzie to kupie inny, zastanawiam sie nad kupnem NPA albo czegos podobnego do Phx, zalezy mi na uwodzeniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja sam sobie tez nie zazdroszcze, ale czemu k***a to ja musze byc do jasnej cholery... :x:x taki bylem napalony nan iego i sadzilem ze mi pomoze a tu g**no, juz nie mam slow aby to opisac jak mnie to wk**wilo, mozliwe ze nie dzialaja bo mieszkam na slasku, a tutaj powietrze nie jest zbyt czyste, moze to przez to... :?

Ciekawe czy jest ktos tutaj jeszcze kto mial podobny problem.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu choc jan ie wyczuwam tego to inni moze wyczuwaja ze smierdze.... :shock: I dlatego nie widze zadnych pozytywnych efektow, ale perfumy uzupelniam czesto, psikam sie co jakis czas zeby ze mnie nie wyparowaly szybko bo jest goraco strasznie, wiec nie wiem co moze byc grane do jasnej cholery, rozumime ze nie bedzie dzialac na niektore osoby w moim otoczeniu ale k***a mac, na WSZYSTKICH ??!! To jakis pie**olony obled.... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, że kazdemu sprawdza sie inne fero, bo kazdy wydziela inne feromony naturalne. Jedne i drugie musza sie dobrze ze soba komponowac.

 

Poza tym, byc moze sa efekty, ale niekoniecznie ty je od razu widzisz. Byc moze twoi kumple traktuja cie inaczej, dziewczyny inaczej mysla o tobie, ale niekoniecznie od razu okazuja to w widoczny sposob, zebys mogl sobie powiedziec "tak, leci na mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty haszu... Ty wieszze Ty moze masz racje ?? ;> Bo ostatnio kumple mnie troche inaczej traktuja, troche lepiej ale mozliwe ze to przez moja zmiane ktora niedawno nastapila i nie miala zwiazku z fero i nie wiem czy to do konca ich dzialanie, ale z tymi kolezankami to tak moze byc bo jak przyszlem wczoraj w koszuli niebieskiej i wchodzilem do klasy i ja minalem to kolezanka ktora mowi do mnie po przezwisku i w ogole rzadko cos mowi to powiedziala mi takie cos: "Aaaaa, " :P i ja do niej, "Aaaa, Magda" i sie smieje bo to dziwne bylo i w momencie przypominam sobvie ze to fero ;] Albo jak pierwszy razj ja spotkalem na fero to stoi i patrzy na mnie z gory na dol i sie usmiecha i ja nie wiedzialem o co jej chodzi, ale schudlem ostatnio dosyc i moze dlatego ;] ale to bylo takie inne ;] Mozliwe ze to fero a i jeszcze dzisiaj jak wchodzilem po schodach to widzialem ze siedzi na lawce ta kolezanka i widze ja i sie usmiecham i mowie jej do zartow: "joł !!" ;] i sie smieje i wchodze po schodach i akurat jak sie obrocilem to patrzala na mnie ciagle jak wchodzilem :P Dziwne to dziwne ale to wg mnie za slabo... Bo jak narazie zauwazylem to tylko ona tak i nikt wiecej, albo reszta lasek jest niesmiala i sie wstydzi... ;> Zobaczymy co to dalej bedzie, najbardziej mi zalezy na innej kolezance na ktora poluje i dobre jest to ze nie zna mnie za dlugo i mysle ze na nia podzialaja :D i jak najbardziej pozytywnie, mam jeszcze 2/3 flakonika, potestujemy i zobaczymy ale mogliby ci ludzie okazywac wiecej zainteresowania :P Bo samo myslenie o mnie mnie nie zadowala, chce aby efekty byly namacalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby efekty widac ale rzaaadko.... i to mnie denerwuje :x bo kilka razy sie zdarzylo cos o co moglbym obwiniac fero, jak mowilem zauwazylme tylko 2 przypadki w ktorych mogla to byc wina fero :x ale uzywam dalej i czekam na wiecej, mam nadzieje ze stanie sie duzo i najlepiej dobrego :roll: musze czesciej gadac z kolezankami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności