Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja :) Jestem ciekaw odpowiedzi:)


samotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dzisiaj jechałem sobie na podyplomówke i po przeczytaniu wielu wiadomosci na forum na temat działania feromonów zaciekawiła mnie teoretyczna choc i bardzo praktyczna sytuacja!!!!! Czytając słyszałem ze feromony działaja na kilka metrów. A wiec wyobrazmy sobie sytuacje! Przy stoliku siedzi 3 facetów i 3 kobiety. Jak to jeden z forumowiczów napisał przyjmująć skale od 1-10, zakładamy ze dwóch z nich jest na 9 a jeden który uzywa feromonów ma 5!! I jestem ciekaw jak zadziałaja feromony?? Bo jezeli tamci są w skali 9-kami, i feromon działa na kilka metrów, ten z 5 przepadł!! i co teraz???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze fero nie daja ci nadludzkich mocy tzn. jak jakis potwor uzyje fero i bedzie siedzial obok dwoch zajebistych kolesi to i tak wiadomo, ze na 90% dziewczyny zwroca uwage mlodych bogow :P

Z tego co zauwazylem to fero poprawiaja Twoje wyniki u kobiet, ale nie zrobia z Ciebie Apolla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie zrozumiałem całej sytuacji... Jakieś dziewiątki, piątki... Nie rozumiem nic, z tego, co napisałeś.

 

Czyżby chodziło o atrakcyjność??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja musialem pare razy sobie to przeczytac zeby sie polapac o co chodzi, ale dobra.Kociu przeciez Ci napisal w swoim poscie ze w 90% dziewczyna zwroci uwage na tych znacznie ladniejszych.Ja nie mam takich problemow bo i bez fero kobiety mi sie nie opieraja w 99% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Jak dla mnie to chyba rzecz gustu i upodoban kobiet,feromony nie działają na kazdą kobiete tak samo nam facetom nie podoba się kazda laska..bo jest kobietą. Ale tak szczerze to nie rozumiem tematu,nie rozumiem tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wśród tych typów ty jesteś 5 i spryskałeś się fero to nie wierz w cudowną siłę feromonów. To nie jest magiczna różdżka i nie zrobi z ciebie 10. Sam musisz się postarać być co najmniej 8 w ich otoczeniu. Feromony mogą w tym pomóc ale wszystko tylko i wyłącznie zalezy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności