Skocz do zawartości

Dobre tanie perfumy


warek14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój debiut na forum, choć jako niezarejestrowany użytkownik przeczytalem już niejeden temat.

 

Sprawa wygląda tak, kiedyś na forum widzialem temat z dobrymi perfumami za jedyne 29zł. To nawet nie był temat, tylko odpowiedź jednego z użytkowników, a temat dotyczyl czego innego. Z tego co pamiętam był to zapach 200 kwiatów świata i utrzymywal się kilka godzin. Wpisalem w wyszukiwarce perfumy, ale wyskakuje prawie 200 wyników i ciężko jest znalejść.

 

Czy ktoś kto przebywa dłużej na forum i pamięta ten temat mógłby podać do niego linka ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym była sceptyczna do tego rodzaju ofert. Kiedyś kupiłam lane perfumy, które ślicznie pachniały na papierku i buteleczce. Na mnie tez przez pierwszą chwile. Niestety potem ich zapach zmieniał sie tak, że musiałam je z siebie zmyć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Witam wszystkich, to mój debiut na forum, choć jako niezarejestrowany użytkownik przeczytalem już niejeden temat.

 

Sprawa wygląda tak, kiedyś na forum widzialem temat z dobrymi perfumami za jedyne 29zł. To nawet nie był temat, tylko odpowiedź jednego z użytkowników, a temat dotyczyl czego innego. Z tego co pamiętam był to zapach 200 kwiatów świata i utrzymywal się kilka godzin. Wpisalem w wyszukiwarce perfumy, ale wyskakuje prawie 200 wyników i ciężko jest znalejść.

 

Czy ktoś kto przebywa dłużej na forum i pamięta ten temat mógłby podać do niego linka ;)

 

Pozdrawiam

 

Poszukaj ładnego i niedrogiego perfumu na stronie http://www.perfumy.fm/index.php?dzid=23&did=5

 

Są tam wody po 32,00 zł,a zapachy się utrzymują do 20 godzin.Jest naprawdę w czym wybierać.W znanych markach za niewielkie pieniądze firmy FM.Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym odwiedzić najbliższą drogerię, gdzie można na ogół znaleźć zapachy oscylujące w granicy 50zł, które są orginalne, utrzymują się w miarę długo i nawet nieźle pachną.

Znajdziesz na pewno coś z Mexxa, Esprita, kolekcji Beckhama, a może bardziej wyrafinowane, jak choćby Kenzo...

Uwierz mi, można tanio kupić całkiem ładną wodę toaletową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja ci proponuje dołożyc pare dyszek i zakupić ten perfum...http://perfumeria.pl/Dunhill+Desire+Men+Woda+toaletowa++50ml+spray,7010849,1,i2.html

Cena stosunkowo niska a zapach super! Wiem co mowie! Uzywam go na kazdej imprezie i dziewczyną sie podoba. Oprócz teog co ci podalem znajdziesz tam wiele innych fajnych zapachów w dobrej cenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności