Skocz do zawartości

NPA - krok po kroku


Samuray76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj dostałem NPA. Dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy go zastosowałem. Na początek wziąłem jednak tylko pół kropli, tzn.: jedno "zmoczenie" palca i później rozsmarowanie za uszami.

ZAPACH: Pomimo najmniejszej możliwej dawki, czuję BEZ PRZERWY ten zapach, który wg. mnie nie jest przyjemny. Wydaje mi się, że podobny wyczuwałem w zoo, przy klatkach z lwami :) W każdym razie jest wyjątkowo organiczny i powiedziałbym zwierzęcy.

EFEKTY: Jeżeli chodzi o dziewczyny to na razie brak. Natomiast ja czuję się bardziej niż zwykle zrelaksowany i pewny siebie. Nazwałbym to nieuzasadnionym optymizmem. Nie wiem, czy to od tego, ale boli mnie głowa.

Przez cały czas staram się rozmawiać z ludźmi i badać ich reakcje. Będę informował o skutkach, mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

No to nie jestes sam, ja tez bardzo dobrze czuje zapach NPA ( jest dla mnie po prostu okropny ) Wylewam duzo perfum na siebie i to pomaga.

Nie wiem czy maskujac NPA ( tak ze go w ogole nie czuc ) otrzymuje efekt, ale wydaje mi sie ze tak. A ty uzywasz perfum na miejsce gdzie wsmarowales fero ?

 

P.S. Piotr twierdzi ze maskujac NPA zwyklymi perfumami nie otrzymujemy dobrego efeku... hmmm ? mogl by to ktos potwierdzic ? Jak narazie to poleca sie chyba niwelowanie zapachu fero innym zapachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr twierdzi ze maskujac NPA zwyklymi perfumami nie otrzymujemy dobrego efeku... hmmm ? mogl by to ktos potwierdzic ? Jak narazie to poleca sie chyba niwelowanie zapachu fero innym zapachem

 

A co? Należy maskować perfumami niezwykłymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr to tylko jedna jednostka. Moim zdaniem należy robić to, co proponują feromony.pl.

Ta chemia jest podobno bezwonna, więc po co zbędny i okropny zapach (dla niektórych). Poza tym myślę, że maskowanie feromonów perfumami to to samo co produkty feromonowe perfumowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu też bardzo przeszkadza zapach NPA (ma 16 lat) natomiast PHEROMAXA nie nażekał, choć jak z fiolki się "sztachnął" to nie przyjemna mina wyszła, z resztą i umnie też.

 

Mi NPA nie pachnie brzydko. Taki jakby bezwonny, lekko może przyjamny, ale i zarazem nie za ładny :). Nakładam prefum, fakt też wyczuwam jeszcze feromony, ale juz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oto moje dalsze spostrzeżenia.

NPA wg mnie jest ohydny. Stosuję tylko pół kropli, bo wtedy nie boli mnie głowa i nie czuję tak bardzo tego smrodu. Zastanawiam się czy inni go nie czują... Wcieram NPA za uszy. Maskuję dobrymi perfumami w zupełnie innym miejscu.

A teraz najważniejsze. Wydaje się, że NPA działa. W piątek było kilka sytuacji, które nigdy mi się nie przydarzyły. (Dodam, że pracuję w miejscu, gdzie jest mnóstwo ludzi...)

1: jeden z pracowników podał mi ni z tego ni owego rękę (wcześniej nigdy, tj. cały rok),

2: starsza koleżanka powiedziała do mnie zdrobniale, choć nigdy tego nie zrobiła wcześniej,

3: jedna z młodszych koleżanek podeszła do mnie, zobaczyć co czytam w gazecie i oparła się o mnie, wcześniej nawet rozmawiać ze mną nie chciała,

4: szefowa jest jakaś milsza,

Podsumowując: feromony działają. W moim przypadku są to drobne sprawy, ale i tak bardzo miłe. Poza tym działają nie tylko na innych. Przez weekend nie brałem feromonów i byłem "oklapnięty". Po feromonach jestem jakiś inny, np.: bardziej konkretny, pobudzony. Moja postawa psychiczna jest bardziej zdecydowana. Wydaje się, że to jest również widoczne dla innych i działa oczywiście na moją korzyść.

Natomiast w autobusie nie widziałem różnicy w zachowaniu ludzi stojących przy mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postawa psychiczna jest bardziej zdecydowana.

O tak, to też prawda, właśnie brakowało mi często w wypowiedziach tego zdania. Człowiek jest jakiś taki właśnie konkretny, szczególnie po NPA. Przy innych produktach nie aż tak, może Pheromax też, ale Alchemy czy Chikara to w dużo mniejszym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

jest 6 grudnia, a więc testuję NPA już ponad miesiąc. Na pewno dziala. Kobiety chętniej ze mną rozmawiają i tak dziwnie na mnie patrzą; ktoś napisał, że jak zakochane - podczas zwykłej rozmowy nie spuszczają wzroku. Dziala także na mężczyzn. Interesuje ich dużo bardziej to co mówię niż kiedyś. Na mnie działa również. Jestem bardziej zdecydowany. Inna sprawa, że zacząłem czytać o technikach uwodzenia, co też daje rezultaty.

 

A teraz pewien minus NPA. Ostatnio siostra mówi do mnie, że czuć ode mnie bardzo potem. Parę minut wcześniej wziąłem prysznic i zaaplikowalem NPA, m.in. na nadgarstki. Była bardzo zaskoczona, że akurat nadgarstki tak śmierdzą, ale się nie przyznałem do fero. Także kamuflaż perfumami jest obowiązkowy.

 

Żeby fero działało, wg mnie należy stać bardzo blisko osoby rozmawiającej, wtedy widzi sie pozytywne reakcje niemal natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności