Skocz do zawartości

Rozpoczynamy testy. PRAWDA O FEROMONACH


Mike84

Rekomendowane odpowiedzi

Pluton:

 

1) nie wszyscy czuja zapach fero. To genetycznie uwarunkowane.

 

2) Próbka PHX to próbka, dlatego jest w fiolce. Czerwona kropka na denku oznacza, że fero jest dla kobiet, czarna - dla mężczyzn

 

3) The Edge Wipes, to produkt dla meżczyzn w postaci nawilżonej i nasyconej zapachem chusteczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polrocznej przerwie zajrzalem na ta strone i czuje sie zobligowany do napisania czegos. W marcu lub lutym, nie pamietam dokladnie, po raz kolejny szukajac perfumow dla siebie (od 5 lat uzywam oryginalnej Manii Armaniego za 200zl) trafilem na te strone. Wiadomo ze jako faceci kupujemy drogie perfumy, ciuchy i inne duperele aby zaimponowac dziewczynom - taka nasza natura - w koncu jestesmy zwierzetami czy to sie nam podoba czy nie. Zawsze bylem pewien, ze im drozsze perfumy tym wiekszym wabikiem sa na plec przeciwna az do czasu dotarcia na ta strone. Okazalo sie, ze uzywajac feromonow i nawet taniej tandety za pare zl z drogerii przykrywajacej fero mozemy zrobic niesamowite wrazenie. Czytalem tez, ze zapachy sa zazwyczaj neutralne dla innych ale to co czyni je nie do zniesienia albo uwielbianymi to wczesniejsze doswiadczenia z nimi lub zawartymi w nich nutami (czyli mowiac krotko - mozesz psikac sie zapachem za 20 zl i zrobic wieksze wrazenie niz za 200 zl - zaleznie od wczesniejszego pozytywnego lub negatywnego skojarzenia). Postanowilem dac temu szanse, chociaz czytalem info o feromonowach z przymruzeniem oka gdyz raczej jestem sceptykiem, niewiernym Tomaszemm wysmiewaczem... Zamowilem probke phx i zastosowalem kilka razy - nie bede sie rozpisywal o tych paru doswiadczeniach ale podsumuje je jako baaaardzo pozytywne - potwierdzily sie opinie czytane na forum. Chociaz nie jestem imprezowiczem i mam juz 28 lat to i tak spotkalem sie z nadzwyczaj ostentacyjnym i pozytywnym zachowaniem ze strony plci przeciwnej. Bylem wiecej niz zadowolony - na tyle, ze zamowilem pelna wersje phx i chikary. Po otrzymaniu zaskoczyl mnie zappach phx, ktory moim zdaniem byl mocny jak probka ale inny - mial zapach ciemni fotograficznej a mianowicie chemii tam stosowanej (dla mnie); chikara natomiast kojarzyla mi sie ze starym tanim ale i fajnym zapachem dezodorantu BAC lub tez (ale mniej) jakims Lacoste. Zapach przyjemny ale przebijal go jakis taki mocniejszy, ktory wyczuwalem w phx. Z racji zawodu - jestem wykladowca pracujacym z ludzmi z przedzialu wiekowego 11 - 55 lat nie odwazylem sie zastosowac go na zajeciach (wiadomo - nie moge sobie pozwolic aby jedni czuli nieumytego wykladowce a inni atrakcyjna osobe - mam byc neutralny) zwrocilem produkty kosztujace 450 zl i pomimo, ze z chikary zuzylem 10-12 psikniec i z phx - 1-2 psikniec, dostalem PELEN zwrot. Tak jak kiedys kwitowalem to usmieszkiem politowania z niedowierzaniem, teraz wiem, ze to dziala ale nie moge sobie pozwolic na skrajnie rozne reakcje ze strony ludzi - albo nienawisc (bo smierdze dla nich potem) albo uwielbienie (bo wydaje sie super atrakcyjny). Dodam jeszcze, ze moim zdaniem jest to idealne na wszelkiego rodzaju imprezy gdzie jestesmy anonimowi (z drugiej strony nigdy nie wiesz czy osobie, ktora ci sie podobasz nie wydasz sie 'smierdzacy' przez fero i odepchniesz ja). Aha, bez feromonow tez jestem atrakcyjny dla plci przeciwnej i nie mam z kobietami problemu ale fero zmieniaja ich zachowanie na duuuuuuuuzo bardziej ostentacyjne a po sobie zauwazylem, ze nieswiadomie mam "banana" na twarzy co tez przyciaga pewnie... Jestem osoba trzymajaca dla siebie sekrety (bo po co dawac fory konkurencji czyli w tym przypadku innym 'samcom':) ale czuje sie zobowiazany do napisania tego postu w podziece za pelen profesjonalizm osob zaangazowanych w sprzedaz na tej stronie a w szczegolnosci za dotrzymywanie warunkow sprzedazy (w tym przypadku pelnego zwrotu w przypadku rezygnacji). Wierze w fero a obsluga tego sklepu jest w pelni wiarygodna. Takie moje doswiadczenie... Dzieki za uwage ... Pozdro (PS. Kto chce niech wierzy, kto nie to nie - nic na sile...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś dałam do spróbowania feromony mojemu mężowi. szedł na ważną rozmowę z pewnym facetem, z którym robi wywiad i wcześniej narzekał na to, że człowiek ten nie chce się do końca przed nim otworzyć, że o wszystko musi go dopytywać. dostał ode mnie saszetkę perception, zastosował ją w/g mojej instrukcji i stał się - jak sam twierdzi - cud, facet podobno zaczął się mu zwierzać z najbardziej intymnych i osobistych spraw, sam mówił o wszystkim, nie trzeba było zadawać kolejnych pytań.

 

Cieszy mnie to, bo mój mąż wcześniej podśmiewał się z moich - ostatnio intensywnych - zainteresowań feromonami. :) a teraz, jak widać, przeszedł na drugą stronę barykady.

 

a co to mojego wcześniejszego pytania o PHR, to po prostu nie doczytałam dokładnie tego co pisaliście na drugiej stronie tego tematu (chyba dlatego, że nie zauważyłam, że taka istnieje) i zmartwiłam się, bo mój mąż bardzo kiepsko zareagował na ten produkt, może było to zbyt dużo dla niego. zauważyłam jednak, że NPA pozytywnie go stymulują, ale w małych ilościach. najgorsze tylko, że teraz boję się stosować tego PHR, bo co będzie, jak ktoś inny, na znajomości którego będzie mi zależało, zareaguje w ten sam sposób? nie chciałabym zrażać do siebie ludzi. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu używaj mniejszych dawek, zminimalizujesz ryzyko. A poza tym i tak wszystkim nie dogodzisz. Zawsze jednych będziesz do siebie przyciągać, inni będa wybierać towarzystwo dalszych osób. Bez fero też tak jest, nie? :wink:

 

A z fero masz po prostu szanse, na skupienie wokół siebie większej ilości osob niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

witam, przeczytałem sporo tematów, nie testowałem jeszcze zadnego feromonu, ale przymierzam sie do zakupu "alchemy" lub "Miyoshi Miyagi " lub kusi mnie niską cena jeszcze "ANDRO VITA " nie wiem co wybrać szczerze mówiąc. Mam pytanie czy ktoś testował feromony z firmy "Fm". Testowałem od nich perfumy i są całkiem całkiem. Na forum nie znalazłem opini tej firmy dlatego pytam.

 

http://www.perfumy.fm/index.php?modul=9&kid=21

 

o tym mowa 8)

 

Btw. Na ile starczy próba PHEROMAX Man (1ml) ?

 

aacha jeszcze jedno czy zamawiał ktos kiedys z tej strony? :

 

http://www.vitalmarket.pl/product_info.php/products_id/12

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perfumami fm daj se spokój. Miałem z ich produktami do czynienia - zapachy nie są złe, ale trwałość jest nie za ciekawa:/. Po 2 godzinach zapach się ulatniał. Jedyną ich zaletą jest cena, ale za kilkadziesiąt złotch więcej możesz juz kupić markowe produkty.

Polecałbym na początek pheromax 1ml - starcza na jakieś 10-15 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym na początek pheromax 1ml - starcza na jakieś 10-15 razy.

 

dzieki :) i tak własnie chyba zrobie, ktoś tu wspominał że do zakupu próbki Phx dostał jeszcze gratis próbke The Edge i coś tam jeszcze, gdzie tak gratisują ? :D feromony.pl ? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności