Skocz do zawartości

Czy to działa ??


kingler16

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromny zdaniem lepszy jest phx

lecz jezeli jestes osobą wstydliwą i niewiesz zabardzo jak zagadac z panienką to npa sprawdzi sie o wiele lepiej zwlaszcza dzialanie zauwazysz na sobie :D

 

próbka 2 ml starcza na 2-3 tyg. codziennego stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na codzien stosuje polączeni npa+phx npa daje pewnego kopa a phx przyciaga laski , połaczenie jest b.dobre radzil bym ci kupic npa i próbke phx przy prawidlowym stosowaniu lepszego polaczenie raczej nie znajdziesz no mozna dodac chikare to juz calkiem bomba :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 probki edge 1 saszetke juz wypróbowalem ale to jakis czas temu wiec niepamietam dokladnie zapachu ale raczej przypadl mi do gustu

 

jak tak jest jak piszesz to jutro tez sie wysmaruje tymi lesnymi zapachami tylko gdzie te rumunki znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dzisiaj właśnie przed chwilą zamówiłem NPA i próbke PHX :)

18 udała sie i kasy wleciało więcej niż oczekiwałem.

I bardzo sie ucieszyłem gdy zobaczyłem perfum Bruno Banani (chyba wiadomo dlaczego :] ).

Mógłby mi ktoś opisać jakie dawki stosować czego i gdzie, wiem że jest dużo postów na ten temat ale chciałbym się upewnić np gdzie i ile Npa zaaplikować i ile PHX :)

Z góry Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak

npa zapodaj 0.5 kropli najlepiej pod nos to powinno dac ci kopa tez tak stosowalem jak uzywalem npa 1 raz

obsługa ; przechyl flakonik przytrzymujac palcem wskazujacym dozownik powinno to trwac ok 2 -3 sek odchyl spowrotem pionowo i wysmaruj sie pod nosem to co wylalo ci sie na palec powinno byc to 0.5 k.

2 metoda to przechyl flakonik gdy jest jesccze zakrecony podtrzymaj jakies 5-10 sek potem obkrec spowrotem zwolnij zakretke i nawilz palec tym co zostalo na dozowniku tez jest to dobra mestoda

1 razem staraj sie nie przekroczyc dawki wiekszej jak 1 k mozesz miec nieprzyjemnoscie :D:D

a jesli chodzi o phx walnij jedno pelne psikniecie ta dawka wydaje sie byc uniwersalna praktycznie dla kazdego chyba ze wybierasz sie gdzies do pabu to stosuje sie wiecej

ale ja bym pierw wyprubowal w zwyklych miejcasch sklepy urzedy ogulnie wszedzie gdzie sa ludzie

jezeli nie zobaczysz zadnych efektow to nie zalewaj sie odrazu łzami w niektorych przypadkach czaka sie nawet kilka tygodni ale uwiez czasami warto tak długo czekac pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka doszła.

Co do przesyłki mówić nie muszę że rewelacja.

A co do samego sklepu www.feromony.pl pierwszy raz spotkałem sie z takim świetnym sklepem, wraz z NPA i PHX dostałem Perception 2 saszetki. Poprosiłem o próbke chikary i ją dostałem.

Sklep naprawdę porządnie podchodzi do klientów i obsługi.

Bardzo bardzo polecam.

 

Dziś wieczorkiem odbędzie się mój pierwszy teścik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszego testowanie musiałem je przełożyć bo poszlismy z kumplem sie napić troche trunków wyskokowych xD ;], i postanowiłem że jednak kiedy indziej będe testował.

 

Mam jedno pytanko:

Gdzie najlepiej nakładać NPA a gdzie PHX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności