Skocz do zawartości

Perfect Ten + NPA + PHX


tomk81

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zastosowałem po raz pierwszy mieszankę wyżej wymienioną. Na początku rozmowa z dziewczyną, która próbuje poderwać od jakiegoś czasu, spotkaliśmy się 2 razy ale ostatnio coś kiepsko, jest piękna a ja niestety niezbyt urodziwy. Pierwsze 5 minut normalnie bez większych zmian w jej zachowaniu, jednak pomału zaczął pojawiać się uśmiech na jej buzi i zainteresowanie, później odjechała krzesłem od biurka nieznacznie i usiadła w ten sposób, że jej nogi znalazły się na krześle, a spod spódniczki wysunęły się piękne kolana. Później zaczęła bawić się włosami, najpierw zakręcać je sobie, później odchylać na bok, aż w końcu podnosić je całkiem do góry odkrywając szyję, ramiona, uszy. Cały czas była uśmiechnięta i serdeczna. Ci co się orientują w erotycznej mowie ciała kobiety wiedzą co znaczą te gesty robione przez kobietę. W tym stanie ją zostawiłem:) Wracając do domu autobusem usiadła przy mnie pani, nie znałem jej jak do tej pory i niemal od razu zaczęła zemną rozmowę, najpierw głupie czy może usiąść, później jakieś głupie tematy, wyciągnęła mp3 i chciała, żebym posłuchał muzyki jakiej słucha, w końcu zaczęła mi opowiadać o sprawach z życia osobistego, jakbym był jej dobrym znajomym. Cały czas była niezmiernie życzliwa i także ciągle poprawiała swoje włosy:) Robiła prawie to samo co tamta wcześniejsza kbitka, no oprócz tych kolan.

 

Ja zrobiłem taka miksturę na początek:

0,1 ml npa

0,2 ml phx

0,5 ml perfect ten

1,5 ml alkocholu z perfect ten

 

1 psik na nadgarstek później rozsmarowanie na drugi i pod uszy. Na to dobry perfum.

 

Dodatek phx i npa sprawia, że miksturka potrafi trochę zaśmierdzieć, ale jak sie przykryje perfumami to nie powinno być problemu. Generalnie bomba:)

 

Jestem tak podjarany jak nigdy dotąd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bez fero jestem śmiały, łatwo nawiązuję kontakty,oraz, to słowa znajomej, wzbudzam zaufanie, wyglądam na mądrego i inteligentnego:) ale teraz jestem jakby to powiedzieć ośmielony na max. 2 razy chciałem poderwać jakieś dziewczyny na ulicy, ot tak. Z racji tego, iż jestem zaangażowany uczuciowo w innej osobie, nie działem, ale czułem, że mogę wszystko. Może nie jestem zbyt przystojny, ale gadane to ja mam i może też tym potrafię zrobić na kimś dobre wrażenie na początek. Ale samo dobre wrażenie nie wystarczy, w moim przypadku, z tą dziewczyną, było tak, że przez pierwsze 2-3 tygodni bardzo dobrze nam się rozmawiało, zapraszałem ją na kawę, niby się zgadzała ale w końcu stwierdziła, że ma kogoś i nie chce się zemną spotykać. Ok na chwilę dałem spokój, do czasu gdy zobaczyłem reklamę Love& Desire. Chciałem to kupić ale poszukałem po necie informacji o feromonach i tak trafiłem tu. Kupiłem PHX i chakirę, psikałem się tym zawsze gdy wiedziałem, że spotkam tą dziewczynę. Po 2-3 tygodniach obwąchiwania mnie, stwierdziła nagle, że musimy iść na kawę. Na kawie nie rozpoczęliśmy rozmowy na dobre a ona już planowała gdzie pójdziemy następnym razem. Teraz czuję, że gra zemną w jakąś grę, jest miła i życzliwa, wciąż chcę się spotkać, ale jak przychodzi co do czego nagle jej coś wypada i nie da rady. Chyba za bardzo jej pokazałem, że mi na niej zależy, dlatego teraz myślę przystopować, to daje dobre rezultaty.Zobaczymy co z tego będzie, feromonów mam zapas na cały rok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś stało się kilka rzeczy, które mnie generalnie miło zaskoczyły, a zdałem sobie sprawę z nich dopiero przed chwilą. Wczoraj kończąc pracę koło 16 przed spotkaniem z tą dziewczyną wziąłem sobie w pracy prysznic bo mam taką możliwość. Później fero i perfumy co dalej to posty wyżej. Gdy wróciłem do domu koło 21 wziąłem kolejny prysznic, ale już taki delikatny. Zawsze mocno szorowałem miejsca, w których były feromony. Tym razem tylko lekko spłukałem. Mamy w domu mały zjazd rodzinny, koło 23 usłyszałem od ciotki zdanie, ależ wy jesteście z bratem przystojni, Ty też Tomek. Nigdy w życiu nie powiedziała mi, że jestem przystojny, zawsze chwaliła brata a moją osobę pomijała milczeniem. Tym razem było inaczej, powtórzyła to kilka razy z naciskiem na moją osobę. Nie myślałem wtedy o fero, posiedziałem trochę i do spania. Na drugi dzień rano( czyli dziś:) zostałem ściągnięty siła z łóżka przez mamę, żebym jechał z nią do babci. Pojechałem. I tu kolejne zaskoczenie. Kuzynka o kilka lat starsza po kilku minutach zaczyna mnie komplementować, że ładnie wyglądam, że jestem strasznie przystojny, klepie mnie po brzuchu, po ramieniu, mówiła to wszystko z niekłamanym zachwytem nad moją osobą, a widziała mnie może 2 tygodnie temu więc przez ten czas nic na zewnątrz się nie zmieniłem. Ok wracam do domu. Przyjechał wujek w między czasie, którego nie widziałem chyba z rok. Po krótkiej rozmowie słyszę, aleś Ty wyprzystojniała, z roku na rok coraz przystojniejszy jesteś, laski pewnie na Ciebie teraz lecą:) Nigdy z niczyich ust, nawet z ust dziewczyn, z którymi się spotykałem, nie słyszałem, że jestem przystojny, atrakcyjny. A tu nagle z ust 3 osób w krótkim czasie słyszę takie słowa. No chyba, że z wiekiem przeistaczam się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zrobiłem taka miksturę na początek:

0,1 ml npa

0,2 ml phx

0,5 ml perfect ten

1,5 ml alkocholu z perfect ten

 

1 psik na nadgarstek później rozsmarowanie na drugi i pod uszy. Na to dobry perfum.

 

 

To co wyżej, dozowałem za pomocą strzykawki z Perfect ten, połączyłem w flakoniku z P10. Po wstrząśnięciu mam mieszankę lekko zalatującą PHX i NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od 2-3 lat mniej więcej ubieram się w podobny sposób, zawsze jestem ogolony, czysty, ładnie pachnę itp. Często ludzie mnie chwalą, że świetnie potrafię dobrać różne części garderoby i zawsze to wygląda efektywnie i elegancko na mojej osobie. Zdziwiło mnie strasznie, gdy koleżanka stwierdziła w środę, że widzi ogromną różnicę w moim ubiorze, wręcz drastyczną, jestem teraz elegancki, zadbany jak nigdy dotąd. Ok pomyślałem, opowiem jej dowcip, nienawidzi jak jej je opowiadam. Następny szok, nie dość, że się zaczęła śmiać, z czegoś co jej opowiadałem wcześniej co najmniej kilka razy, to jeszcze chciała, żebym opowiedział jej jakiś kolejny. Ok w autobusie dziewczyna nie wiedziała co ze sobą zrobić, kręciła się, bawiła włosami, wypinała klatkę jak tylko mogła:) w końcu wprosiła się do mnie na kawę...:) I tu następny szok, gdyż jak do tej pory takie moje zaproszenia były zawsze ignorowane:) Najlepsze jest to, że kobieta, przez którą rozpocząłem zabawę z fero obraziła się śmiertelnie na mnie:( czasem nie warto mówić prosto z mostu tego co się myśli na czyjś temat:( Cóż, zostało mi machania przed nią rękami, może znowu się zakręci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po miesiącu z hakiem rozpylania tego na sobie i biegania od czasu do czasu po firmie, rozmowy z laskami muszę stwierdzić, że muszę chyba przestać tego używać. Z osobą, na której mi zależy przegiąłem pałę, za dużo powiedziałem i strasznie się zepsuło, to w dużej mierze jej wina ale teraz ciężko mi się z nią rozmawia i już raczej nie będzie nigdy tak jak było. Przez ten czas nazbierało się w firmie trochę moich fanek, jest masa dziewczyn, które są nadnaturalnie miłe, śliną się wręcz. Pytania typu czy mam kogoś lub kiedy się hajtam są na porządku dziennym. Ostatnio zdarzają się głuche telefony, ale także smsy, gdy dzwonie pod numer nikt nie odbiera:) Najgorsze jest to, że mimo tego, iż kilka z nich to naprawdę fajne kobiety, podobają mi się, to jednak przez tą jedną laskę nie potrafię na nie patrzeć inaczej, niż przez pryzmat koleżeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witajcie wszyscy,

 

Cholernie dawno nie pisałem tu, na tym ferum, ale bynajmniej nie dlatego, że nic się w moim życiu nie działo - przeciwnie, działo się i to mnóstwo, tylko nie bardzo znalazłem czas na opisanie tych wszystkich zdarzeń. Z resztą mało kto tutaj lubi czytać posty-tasiemce :wink: Z tego też powodu opiszę możliwie najkrócej, co chcę z siebie wyrzucić i spylam do nauki, bo czeka mnie sesja :D

 

Po pierwsze: wybrałem ten temat, ponieważ zacząłem używać Perfect Ten, a ponadto niesyty jestem nowych doznań feromonowych i zamierzam dziada z czymś łączyć. W rękawie mam jeszcze PHX i Chikarę. :twisted:

 

Po drugie: uzależniłem się od feromonów jak jasna cholera. Używam tychże produktów lat dwojga i powiem, że przeszedłem swego rodzaju metamorfozę. Od kompletnie żółtego laika stałem się maniakalnym, profesjonalnym użytkownikiem. Nie zadowalają mnie zwykłe produkty i sięgam po najsilniejsze czasami "przedawkowywując" :)

 

Po trzecie: Od kilku dni stosuję P10 i powiem tak: po pierwszym użyciu pierwsze słowa jakie wypowiedziałem to: "K@#$ mać, a jest sk****syn mocny!!!". Rzeczywiście działa silnie jak młot pneumatyczny!

POBUDZENIE, ROZMOWNOŚĆ, NADPOBUDLIWOŚĆ, MNÓSTWO SPOJRZEŃ W MOJĄ STRONĘ I CAŁA GAMA NIESPOTYKANYCH ZJAWISK

 

Pytanie brzmi: czego jeszcze można chcieć więcej? Ano w moim przypadku to brak Androstadienonu mi ciąży :P Albowiem mam strasznie miłe wspomnienia związane z PHX (będąc opiekunem na obozie nie mogłem się opędzić od małoletnich fanek; dziewczynki przytulały się do mnie i wszędzie za mną łaziły) ; DIGRESSION: miałem praktyki w szkole podstawowej - stosowałem PHX i Chikarę, nauczycielek była przewaga i w pokoju nauczycielskim bezwzględnie i niepodzielnie dominowałem :D; Uczennice - wszystkie zakochane. Niektóre się bały. Jedna dziewka chowała twarz w dłonie jak podchodziłem :D ; ale to dygresja, wróćmy do tematu: bardzo mi się podoba pomysł na tworzenie władnych MIXów różnych produktów. Muszę wypróbować mieszankę zaproponowaną przez Tomk81, bo to ciekawy pomysł.

 

Ponadto: ja swój zestaw P10 zmieszałem w proporcjach:

 

1ml fero. i 3 ml alkoholu.

 

Stężenie naprawdę wysokie. Na mnie NIESAMOWICIE to działa. Przestałem pić kawę odkąd używam P10 :P

 

A mówiąc do tych użytkowników, których nie stać na P10: ten produkt, moim zdaniem, jest strasznie podobny do Perception, ma nawet ten sam skład, tylko że działa ze 15 razy mocniej. Taka to siła!

Natomiast szach-mat na kobiety to zdecydowanie Pheromax.

 

Ponadto mam czuły węch i wyczuwam nawet feromony nie mające własnego zapachu. I słowo daję każdy produkt jestem w stanie rozpoznać węchem!!! Najbardziej śmierdzi PHX. Zapaszek BTB mi się podobał, uwielbiałem wdychać go z butli w samotne wieczory :D Natomiast muszę przyznać, że P10: raz, że pachnie jak Perc., to rzeczywiście owy zapaszek szybko się ulatnia i jakoś tak nie razi swoją intensywnością, a więc +.

Widzę, że mam do czynienia z czystymi feromonami!!!

 

No i w ogóle P10 daje mi niesamowity chaj!!! Dosłownie bez przerwy się uśmiecham. Nie mogę się powstrzymać ze śmiechu aż za często. Najlepsze jest to, że skutecznie zarażam dobrym nastrojem WSZYSTKICH ludzi. Przez to kilka dni ewidentnie rządziłem gdziekolwiek się pojawiłem.

 

Szkoda mi opisywać wszystkie te jaja, które się działy przez okres dwóch lat jak używałem feromonów, ale to było niezwykłe! Nigdy w życiu tyle się nie śmiałem i nie miałem tylu przyjaciół.

 

W każdym razie jestem w zajebistym nastroju, nawet po zmyciu tego chłamu :D Poza tym produkty są tak wydajne, że starczy mi ich chyba jeszcze na następne dwa lata!

 

Czuję się wybitnie. Życzę Wam tego stanu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj zastosowałem ryzykowną mieszankę: Perfect Ten 1ml + PHX 0,3ml i 3ml alkoholu.

 

Jest ryzykowna ze względu na dużą zawartość Androstenonu. Ale miałem nadzieję, że Androstadienon zawarty w PHX coś pomoże. Dzisiaj założyłem pierwszą dawkę, więc za wcześnie, aby mówić coś o efektach, ale paradoks polega na tym, że raczej zadziałał na mnie ten mix ŁAGODNIE :)

 

Ciekaw jestem tylko jak takie mixy będą działać na kobiety. Jak na razie lepsze efekty widziałem przy stosowaniu np. małej dawki PHX razem z Chikarą.

 

W każdym razie zabawa jest nieograniczona. Polecam P10 ze względu min. na STRZYKAWKĘ, która doskonale odmierza ilość feromonów :D

 

Miałem też pewną przygodę, ale jestem chwilowo w kawiarence i nie chce mi się pisać :P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Rodacy !!! :D

 

Będę pisał krótko, bo mam lekkie pióro, a sesja czai się za rogiem.

 

Mam kilka nowych spostrzeżeń i refleksji, którymi podzielę się z Wami niczym tortem urodzinowym :P

 

Do rzeczy:

 

Tacy chłopacy feromaniacy jak tomk81 zainspirowali mnie do stosowania mixów feromonowych i jak już zapewne wiedzą ci, którzy w moje poprzednie posty się wczytali, że doładowałem do P10 PHX.

 

I wiecie kurde co? Jadę nad tym od tygodnia i nie powiem, żebym zadowolony nie był, ale mix ma swoje wady.

 

Mam wyraźne kłopoty z segregowaniem myśli, więc zacznę pisać w takim mini-zajebistym wykresiku:

 

=> Perfect Ten => czysty ma rzeczywiście MOC. Byłem po jednej daweczce mocno pobudzony; działa długi czas; ma uniwersalne działanie; niemal wszyscy mnie zauważają, oglądają się za mną; zagadują mnie różne osoby dużo chętniej niż przedtem; odnowiłem kontakty z kilkoma wstrętnymi koleżaneczkami, które NAGLE zaczęły mnie dostrzegać i rozmawiać ze mną;

 

Jednak to, co mnie rozłupało na drobne kawałeczki jest to, że w ogóle nie czuję po sobie wzrostu chc*cy po P10!!!

Za 100 mln $ nie jestem w stanie pojąć dlaczego?

 

For example:

 

=> PERCEPTION – większa chc*ca ewidentnie; mój kuzyn też stosował i też to zauważył; istny afrodyzjaczek w żelu :P

 

=> CHIKARA – jest wzniecenie libido; ewidentnie; ale troszkę tylko, bo to nie to co...

 

=> BTB!!! – on dawał mi największego powera! Zakładałem go w samotne wieczory pod nos, aby ze zdwojoną rozkoszą zabawiać się w „samotnego jeźdźca”

 

=> PHX – troszkę pobudza, ponęca i powabia, ale to nie to samo, co pozostałe.

 

 

Natomiast czemu po stosowania od tygodnia P10 nie mam popędu na full? Nie wiem kurde.

 

 

A teraz odnośnie mixu P10 + PHX – nie polecam. Nie dlatego, że nie działa. Działa, lecz na swój „dziwaczny” sposób.

 

Po pierwsze: po założeniu daje kopa, ale po czasie kop odchodzi w pierony.

 

Po drugie: wyraźne działanie tych produkcików widać po 4-5h. Komu się chce tyle czekać? :D

 

Tertio: wzrostu chc*cy nie czuć, samopoczucie tylko momentami jest jakieś takie „weselące”.

 

Fourth: sądzę, że obydwa te produkty są naprawdę mocne i lepiej działają, gdy się je JEDNAK stosuje osobno. PHX dostatecznie działa na kobiety, aby się ustawiały w kolejce do seksu oralnego (żart :D), natomiast P10 po prostu dobrze działa :P

 

tomk81 należy do tych, którzy robili hardcorowe mym zdaniem mixy; ponadto z postów gościa wynika, że pozytywne skutki widać było; (ale o Tobie nawijam chłopie, pozdrawiam :D)

 

Nie mieszajcie produktów ludzie! Czasem stosowałem większe dawki i wiecie co? NIC się nie stało. Za dużo fero nie działa. Tak pisało na ulotce, a przed mieszankami przestrzegali mnie w dziale obsługi, nie posłuchałem i mam! :(

 

EDIT: w ubiegłą niedzielę poznałem taką jedną fajną kuzyneczkę mojej koleżaneczki. Byliśmy na ciepłych basenach, więc jak łatwo się domyślić feromony zginęły pod natłokiem wody, ale i tak dałem czadu – TOPIŁEM OBYDWIE a one uciekały :D :D :D

 

Potem, po basenach odwiedziły mnie w moich skromnych progach, zdążyłem już założyć PHX, dostałem pobudzenia i nawijałem jak opętany, a one zwijały się ze śmiechu.

 

Pheromax :**** - to jest TO!

 

Trójkąta z nimi nie było, ale niezauważony tyż nie byłem :D Ach, ta kuzyneczka koleżaneczki :* :P

 

EDIT 2: jestem ulubieńcem na uczelni u niektórych wykładowców :o

ujawniło się to na sesji – byli w stosunku do mnie przychylni i z pewnością bardziej wyluzowani niż ja.

 

Aj, kurde, miało być krótko :D Gadularz ze mnie :D

 

Po prostu musiałem z siebie to wszystko wyrzucić :P Nie mam z kim gadać o fero, bo to przecie mój sekret i stąd te posty-tasiemce.

 

Kocham Was moi czytelnicy :D

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności