Skocz do zawartości

Czy feromony firmy PARFUMES są skuteczne?


as391

Rekomendowane odpowiedzi

wałek na 100%

 

Testowałeś?

 

wiesz nie muszę probować psiego gówna z ulicy, aby wiedziec ze jest ono niedobre

 

tak samo nie muszę testować tego produktu aby wiedzieć, że jest to wałek służący do wyciągania kasy od mało bystrych naiwniaków.

 

zawsze znajdzie się jakiś debil który uwierzy że za 19 zł nabędzie flakonik pełen feromonów dzięki któremu laski będą się na niego rzucały na każdej imprezie :)

 

Wystarczy w necie przeczytać opisy tego produktu, gdzie jest mowa o tym jak bardzo feromony pomogą nam w życiu codziennym i uwodzenia, ale nigdzie nie jest wspomniane jakie feromony i w jakiej ilości są w tym produkcie.

 

nie bądz naiwniakiem

już więcej feromonów będzie w pocie pod moimi pachami po ciężkim dniu roboty na budowie

jak chcesz to i ci wyślę te feromony w promocji za 39,9zł będące w postaci nasączonej chusteczki, którę sobie bede wycierał pot z pod pach i czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się że akurat te feromony to fake, jednak jesteś tak mocno przekonany o ich skuteczności że każde następne feromony innych firm też będą musiały być wałkiem?

 

Bo ja jestem przekonany że w przyszłości spadną koszty produkcji a co za tym idzie cena produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o cenę tylko o ten produkt jego opis

 

wiesz ja tez mogę sobie wystawić na allegro flakonik ruskich perfum za cenę kup teraz 299zł i napisać, że to feromony, ale z pewnych powodów nikt tego nie kupi, mimo iż nikt mi nie udowodni że mój produkt to ściema

 

wiesz są jeszcze zagraniczne strony i fora gdzie można przeczytać rożne opinie o produktach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jesteś zbyt spostrzegawcza

Już w pierwszym zdaniu opisu aukcji jest zaznaczone iż jest to próbka a nie cały flakon

 

"1.5 ML - TRIAL SIZE - LOWEST PRICE GUARANTEED!!!!!!!

This is an excellent opportunity for you to try this high end pheromone product! The regular size sells for $49.95 (check out our ebay store)!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jestem leniwy niż spostrzegawczy, po zwóceniu uwagi na nazwę, zdjęcie i cene produktu jakoś nie mialem ochoty czytać dalszego opisu bo wiem że i to nie kupię. :wink:

 

Na ebay masz więcej produktów, jak Ci się chce to znajdź inne i porównaj ceny z naszymi, polskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności