Skocz do zawartości

PHX czy to dobry wybor w mojej sytuacji? Pilne!


RadamezMatho

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na tym Forum więc chciałem na początek Wszystkich serdecznie przywitać. Przeczytałem chyba większość tematów na temat fero przez ostatni tydzień, a to ze względu na moją desperacje w stosunku do pewnej znajomej która zadziałała na mnie jak wiadro fero :lol: Otóż poznałem ja kilka miesięcy temu i już przy pierwszym spotkaniu zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Myślę że i Ja na nią zadziałałem (ciągłe uśmieszki w moją stronę, zabawa włosami, zawiechy na mojej osobie itp. złapałem Ją nawet na tym że kilka razy filmowała mnie telefonem :lol: ) Po kilku przypadkowych spotkaniach stwierdziłem że to jest to! No i tu jest problem bo Ja niestety jestem żonaty. Nie będę się rozpisywał nad moimi układami z żoną ale nie są one zbyt ciepłe. Co do znajomej to zgodziła sie ze mną umówić trzy razy jak dotąd ( z oporami ale się zgodziła :) ) teraz wyjechała na jakiś czas a na ostatnim spotkaniu powiedziała mi ze "ona tak nie może". Jest to po prostu uczciwa, prostolinijna dziewczyna z zasadami. Rozumiem Jej postępowanie ale co ja mogę poradzić jak wpadłem po uszy???? W tym momencie postanowiłem że nie odpuszczę tak łatwo i sprobuje z feromonami. Zamówiłem próbkę PHX. No i tu kilka pytań. Po pierwsze mieszkam za granicą w UK zamówienia dokonałem w sobotę jest niedziela a ja nie dostałem jeszcze potwierdzenia na email, miało być w 24h- pisać do nich czy czekać do poniedziałku? Druga sprawa ile może trwać przesyłka do UK? (Chciałbym zdążyć po testować bo mój obiekt pożądania wraca za dwa tygodnie). No i trzecie pytanie najważniejsze to czy wybrałem dobry środek do tego celu? Chciałbym Ją jakby trochę odblokować żeby przestała myśleć ciągle o tym że jestem w związku i skupiła się na tym, że może nam być razem dobrze a wtedy to Ja dokonam wyboru. Uff trochę przydługi ten post ale mam nadzieje że mi wybaczycie :) Kiedy tylko zacznę testować postaram się opisać efekty, nastawienie mam jak najbardziej pozytywne więc myślę że powinno się udać. Proszę o w miarę szybkie odp. na nurtujące mnie pytania bo zaczynam się denerwować powoli :? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj więc tak

 

co do pytania 1 to potwierdzenie dostaniesz pewnie jutro ja tez akupiłem próbke phx w piątek i niedostałem jeszcze potwierdzenia i pewnie dlatego ze w weekendy nie wysyłają towaru.

 

co do pytania 2 paczka na pewno dojdzie od 2 do 14 dni

 

co do pytania 3 to pheromax jest bardziej odpowiedni na podryw ( np w klubach ) do takiej sytłacji w której ty jestes bardziej polecał bym ci Chikare

ale oczywiscie nie mówie ze phx nie zadziała więc rzycze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem potwierdzenie że moje zamówienie zostaje realizowane :D Mam nadzieję że za długo im przesyłka nie zajmie(chcę trochę po testować zanim moja znajoma wróci). Co do samego PHX to myślę żeby zastosować bardzo małe dawki (max 1psiknięcie), nasza znajomość jest powiedzmy w początkowej fazie więc myślę że powinno poskutkować. Jeśli się nie uda to dokupię NPA i zmieszam z PHX bo słyszałem że to mieszanka wybuchowa, musi po tym zmięknąć :lol: Naprawdę myślisz że Chikara byłaby lepsza? Dużo czytałem pozytywnych wypowiedzi na temat Pheromaxu dlatego się na niego zdecydowałem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz wyzej napisalem pheromax jest dobry jak dopiero zamierzasz poznac ( tzn poderwac ) dziewczyne npa nie polecał bym ci w tej sytłacji na pewno poniewaz ten feromon podnosi głownie pewnosc siebie a za to Chikara jest dobra w tym że płec przeciwna pod wpływem jej działania staje się bardziej otwarta i przyjaznie nastawiona i uzywa sie jej tez do rozkochania drugiej osoby więc z połonczeniem jej z pheromaxem powinienes uzyskac zadowalający efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki będziemy probować :) Naprawdę mi na niej zależy coraz bardziej z dnia na dzień! Daaawwnnnooo tak nie miałem, normalnie euforia! Kurdę już się doczekać nie mogę tej przesyłki. Dzięks jeszcze raz za odpowiedz Imperial. A może ktoś inny się wypowie w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 2-wszych pytan to Imperial napisal Ci prawde. Co do 3 to uwazam ze b.dobrze zrobiles zamawiajac PHX.Po co Ci Chikara skoro i tak na pewno sie dobrze dogadujecie ze soba, macie dobre stosunki, a Phx pomaga doprowadzac do innych stosunknow, bo zapewno o takie Ci chodzi...? :) A 1 psik Pheromaxu jak najbardziej starcza, moze zrobic testy i psiknac 2 razy ale moze to byc za duza dawka. A co do mieszanek to obie sa wysmienite, tylko przy PHX+NPA musisz bardzo uwazac podczas dawkowania.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon_85 dzięki za odp. Zamówiłem PHX właśnie pod wpływem przeczytanych na forum postów. Też uważam że to raczej był dobry wybór, tylko się cykam że nie będzie działał - ona wydaje się być trochę nieśmiała więc chyba ją to trochę rozbudzi :lol: Swoją drogą kilka miechów temu zacząłem trochę trenować na siłce i od pewnego czasu widzę większe zainteresowanie moją osobą ze strony płci pięknej - sądzisz że to tylko to że mój wygląd się zmienił, czy może zacząłem wydzielać więcej swoich fero? Dodam że jadę na czysto żadnych testosteronow itp. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jakis czas temu tez zaczelem chodzic na silke.I powiem Ci ze nie zaluje ani sekundy tam spedzonej. Dziewczyny jeszce bardziej zaczely sie na mnie gapic na ulicy, zaczepiac i ogolnie jest super.I teraz mam ogromna pewnosc siebie, nie boje sie patrzec na jakiegos napompowanego koksika bo to oni zawsze pierwsi spuszczaja wzrok w ziemie :D I bardzo dobrze ze jedziesz na czystko, nie ma wiekszej glupoty jak faszerowac sie jakims gown**em.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to się sprawa rypła ;( Dziewczyna dla której zacząłem te akcje z fero zadzwoniła do mnie wczoraj z Litwy (kraj rodzinny), wyznała mi miłość i oświadczyła że z pewnego powodu (nie chciała wyjawić jakiego)nie może już na wyspy przyjechać nigdy!!!

Teraz Jej telefon milczy a Ja mam takiego doła że tylko sie pochlastać ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kwiatu jest pół światu...

Nie warto pogrążać się w chorych myślach.

Szkoda, że tak wyszło...

Dobrze jednak, że mniej więcej szczerze wyznała Ci, co i jak, a nie wypierała się dziwnymi wymówkami.

Wiem, że moje słowa mało optymistycznie zabrzmiały, ale uwierz mi - im szybciej znajdziesz nowy obiekt zainteresowania, tym lepiej dla Ciebie.

Myślę, że z pomocą fero nie będziesz miał z tym większych problemów.

Bądź dobrej myśli! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(mimo że jestem żonaty)

 

Proponowałbym jednak intensywnie zająć się żoną, wtedy przejdzie Ci ta miłostka...

Być może jest to znak dla Ciebie, że żona Cię potrzebuje!

Mówię Ci, chłopie, nie zmarnuj tego związku, bo później do końca życia będziesz żałował... Zrobisz oczywiście, jak zechcesz, ale obyś tylko kiedyś nie przypomniał sobie moich słów, kiedy nie będziesz miał żony, a także żadnej innej kobiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności