Skocz do zawartości

PHX - efekty podczas testu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

Dzis byl fajny dzien. Duzo wizyt u klientow, glownie kobiet. Przed wyjsciem oczywiscie PHX

 

1. fajna sytuacja, przyjezdzam do klienta z zamowionym towarem, goscia nie ma ale jest pracownica (nic specjalnego) 1/10 lat ok 50 wiec zadna rewelacja, ale widze ze po 2min zaczyna ciagle gadac o pogodzie, ze upal, ze jej brat to mieszka tu a ona na drugim koncu miasta jakby mnie to interesowalo. Zerkam na nia co jakis czas widze ze babka rozporomieniona jak 150. Po 8-9min rozmowy widze ze przechodzi przez pokoj w biurze w taki sposob zeby sie o mnie praktycznie ocierac, fakt bylo ciasno w pokoju ale nie az tak.

 

2. Zawitalem u mojego dostawcy, w handlowym 2 kobitki i 2 facetow.

 

Znam ich juz bardzo dlugo bo przyjezdzam od kilku ladnych lat praktycznie co drugi dzien.

Jedna kobitka ok 30 lat oceniam 6/10 jak tylko wchodze to zawsze cieplutko sie usmiecha jakby dostala zabawke, co zerknie na mnie to usmiech, po chwili widze ze bawi sie wlosami (odleglosc od celu ok 4m)

Druga laska tez jak zwykle bardzo mila. Zarty i smiechy.

Faceci tez wykazuja jakby lekki szacunek i ciagna rozmowe, wyglada to tak jakbym byl kims z kim wszycy lubia spedzac czas.

 

Fajna sprawa. Niby takie szczegoly, ale ...

 

Po koniec pracy wpada kobitka do naszej firmy cos tam zakupic.

Mloda ocena 7/10 blond wloski, ale dzieciata juz :(

I odrazu po 1min usmiechy i iskierki w oczach oraz bardzo mila rozmowa.

A bylo to po 7h od aplikacji.

 

jutro tez jest dzien, zobaczymy co przyniesie dobrego. Szykuje sie pare wizyt u klientow (klientek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

 

dzis zrobilem mala mieszanke 1 psik PHX i 1 karopla NPA wtarta w szyje w okolicy ucha z jednej i drugiej strony na do duzo Armaniego.

 

Jade jak zwykle po towar do zaprzyjaznionej firmy. Wchodze i juz po 10 sek. hej, czesc z kazdej strony, podlatuje do mnie jedna z kobitek handlowcow i odrazu proponuje kawe. Chlopaki z handlowego sa w szoku, ze im nigdy ta laska nie zaproponowala zrobienia kawy. Ze co ja niby w sobie takiego mam, ze zawsze jak przyjezdzam to mam jakies specjalne wzgledy.

 

Ogolnie wszyscy ze mna chca rozmawiac. Nie wiem z kim mam prowadzic rozmowe. Laska od kawy ciagle sie do mnie usmiecha, a faceci traktuja mnie jak starego dobrego kumpla. W pewnym momecie wchodzi prezes, chwilka gadki i po chwili juz wyciaga mnie na dwor pogadac. Opowiada mi rozne rzeczy z zycia prywatnego. Normalnie szok. Stalem sie jakby jego kumplem.

 

Dobra mysle sobie, to jeszcze nic nie znaczy, moze wszyscy maja dobry dzien i sa w super nastrojach.

 

Wyjezdzam od nich i jade do innego klienta, u ktorego juz dlugo nie bylem, pracuje tam niezla laska dla mnie 8/10 lekko po 30.

 

Wchodze do biura. chwilka gadki wydanie towaru podpis na fakturkach i po chwili rozgadala sie kobitka, nie ukrywam, ze tez przeciagalem specjalnie rozmowe, zeby zobaczy co bedzie dalej. Siedzialem u niej dobre 40min. Nie chciala mnie wypuscic, normalnie ciagle mi opowiadala o prywatnych sprawach, poznalem jej zyciorys. W pewnym momecie juz mi bylo glupio tak przesiadywac wiec powoli wstaje i ide do wyjscia a ona za mna i na tarasie mnie jeszcze maglowala z 10min. W miedzy czasie przysuwala sie do mnie, a jak musiala odebrac telefon w biurze to przechodzila tak blisko ze prawie sie o mnie ocierala. W pewnym momecie jej szefowa wola ja z biura, gdzie jest, a ona na to ze romansuje na dworzu. Taka byla happy. no kurde ale sie czlowiek dobrze czuje po takim spotkaniu. Mysle, ze gdybym zaproponowal jej "wyjscie na kawe" po pracy to by nie odmowila. Super mi sie z nia rozmawialo.

 

Jutro tez do niej jade w innej sprawie zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Wracam do naszej firmy. Przewalilo sie troche osob, glownie kobiety, kazda byla nadwyraz mila.

 

Wychodze z biura i jade do domu. Szybki prysznic, obiad i kurs do dziewczyny. Oczywiscie przed wyjsciem PHX + NPA

Wchodze do jej domu, tesciowa nadwyraz mila. Oczy szklane, mordka usmiechnieta. Malo mnie tam nie zjadla wzrokiem.

 

Moja panna po 20sek wyskakuje z tekstem, ale ty dzis zaje**scie wygladasz. I tak co chwila mi mowi.

 

No to ja rozumiem,

 

Jedno moge powiedziec. Od czasu jak uzywam fero jestem taki happy i swiat jest bardziej kolorowy jakbym na prozaku jechal.

 

Ludzie sa jakby milej nastawieni do mnie. Po prostu rewelacja.

 

 

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem okazje do niezlego testu,

 

mieszanka wybuchowa to: PHX 1psik i jedna kropla NPA na to Hugo Boss

 

mianowicie robilem serwis w jednej z duzych firm na sali call center.

 

Ilosc osob na 50m2 to ok 90 w tym 70% panie, srednia wieku kobitek to na oko 22-25

 

No wiec, wchodze na sale, na wstepie nic specjalnego kilka lasek rzucilo na mnie wzrokiem.

Podchodze do urzadzenia i przeprowadzam serwis.

Bylem dosc zajety, takze nie moglem zbytnio katem oka obserwowac reakcji ludzikow.

 

Ale po 2min cos sie dzieje.

Podchodzi jedna laska, staje 20cm odemnie i patrzy sie na sciane, na jakas rozpiske. Po chwili odchodzi i za moment znowu podchodzi.

Pozniej ta sama babka przyprowadza inna laske i obie zerkaja na jakis plan, jednoczesnie katem oka lekko mnie obcinajac.

 

Sytuacja powtarza sie z 8-9 innymi kobietami.

(same kobiety podchodza, faceci raczej mnie omijaja)

 

No i final, idzie wprost na mnie laska max 25 lat ocena 9/10

Odsuwam sie, aby mogla przejsc, a ona... podchodzi praktycznie do mnie na odleglosc 10cm patrzy sie, usmiecha i po chwili kleka (mysle sobie o co kurw... chodzi) ale szybko sie zorietowalem ze pod stolem na ktorym robilem serwis urzadzenia byl kontener i cos chciala wlasnie z niego.

 

Sytuacja byla o tyle dziwna ze ukleknela, patrzac sie caly czas na mnie i usmiechajac sie z taka nutka niby zainteresowania moja osoba.

 

Po chwili pomyslalem sobie hmm przeciez moze faktycznie chciala tylko ten papier do xera a ja stalem jej na przeszkodzie w dostaniu sie do szafki.

Ale wychodzac doznalem szoku. Kiedy podchodzila do mnie "alejka" obok stanowisk call center duzo wczesniej miala poukladane ryzy papieru w innym miejscu, gdzie kazdy (powtarzam kazdy) podchodzil i bral jak konczylo mu sie w drukarce lub xero.

 

No i co mam o tym myslec....

 

Chcialem nadmienic, ze rowniez spotakania biznesowe super sie udaja.

 

Mozna ujac to jednym zdaniem : "PHX --->269zł, NPA---->126zl, spojrzenia dziewczyn i ich reakcje ----> bezcenne :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

2 dni temu chyba dalem ciala z fero na calej linii. Chcialem sprawdzic co bedzie po przedawkowaniu.

 

Jezeli chodzi o mnie to nic.

Jezeli chodzi o otaczajacych mnie ludzi hmmmm

 

No wiec na start 1psik PHX + 1kropla NPA + pol saszetki percep.

oczywiscie duzo perfum.

 

po 45min od aplikacji wchodze do sklepu. Przez chwile nic sie nie dzieje.

Po chwili wchodzi piekna kobieta tak max 28-29lat 9/10 wysoka, zaj***sta tylko ze z facetem.

Jestesmy w duzym sklepie.

Przechodze obok niej moze 6metrow i po chwili widze ze looka na mnie.

Zostawila goscia i chodzila za mna cien w cien w odleglosci 3-4m (niby cos szuka, ale zawsze tam gdzie jestem ja)

 

To bylo pozytywne

 

Bylem w sklepie z moja dziewczyna, ale nie chodzilismy razem po nim.

 

Zauwazylem, ze byla poddenerwowana jak tylko sie spotkalismy

pewnie przez duza ilosc fero.

 

 

Idziemy z moja dziewczyna do knajpki. jest tam zaj***sta kelnerka mloda max 19lat moze 20 ocena 9,5/10 (nie pisze 10/10 bo taka kobieta jeszcze sie nie urodzila)

 

bylo to juz ok 2h po aplikacji

 

Zamawiamy cos do jedzonka.

 

Kelnereczka sprzata stoliki i co chwila przechodzi obok naszego stolika i ciagle zerka na mnie.

Kiedy tylko nie przejdzie obok mnie to na mnie patrzy no wiecie takim wzrokiem :)

Krecila sie obok naszego stolika dobre 15min. Ciagle na mnie zerkala.

W pewnym momecie zauwazylem usmiech w moja strone i puszczone male oczko.

 

Nie bylem dluzny, tez usmiech w jej strone.

 

No i to na tyle jezeli chodzi o pozytyw bo moja laska to zauwazyla i sie tak wkur.... ze bylo bardzo zle.

Caly wieczor zjeb... na maxa

myslalem ze mi leb urwie.

 

nie ma to jaj zazdrosc. Na drugi dzien byla taka kochana jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien byl naprawde fajny.

 

Mialem planowana wizte u "klientki" goraca 30-stka (ostatnio tez u niem bylem)

 

Przed wizyta 2 krople NPA (tylko NPA) + hugo

 

Jestem u niej jakies 1,5h od aplikacji

 

Wchodze do biura, gadka szmatka, robie serwis i jak juz skonczylem to nie chciala mnie wypuscic, propozycja kawy (hehe) spoko zostaje

Gadka sie kreci, opowiada o szczegolach ze swojego zycia. Podchodze blizej niech dziewczyna sie nawdycha fero.

Przysiadlem sie 1m od niej bo cos mi pokazuje na kompie.

No i w pewnym momecie czuje jej reke na moim kolanie (hello...what's going on)

No i tak sobie rozmawialismy i bylo bardzo bardzo milo. Tak sie rozgadalism oboje, ze zamiast planowanych 20min na serwis bylem tam prawie 1,5h

Jeszcze wychodzac leciala za mna pod sam samochod i przy aucie jeszcze rozmawialismy z 15min. rewelacja.

Przez te 1,5h dowiedzialem sie prawie wszystkiego o jej zyciu: gdzie mieszka, czym jezdzi, jakimi drogami jezdzi do pracy, o ktorej wstaje, ile ma rodzenstwa, ze nie ma faceta (hello...), ile pracuje w firmie, co jadla na sniadanie, czym dokladnie sie zajmuje w pracy, kogo zna z okolic, slowem tyle info ze szok.

 

Pozegnala mnie usmiechem od ucha do ucha i wymachiwaniem reka jakby zobaczyla jakas gwiazde filmowa.

 

Oczywiscie padla porpozycja spotkania "po za praca" na dluzsza rozmowe przy kawie.

Cholercia, problem w tym ze nie zrobie tego mojej dziewczynie, jestem za bardzo prawy.

 

Panowie, po co wam stala partnerka, sa przeciez fero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jestem Twoim fanem :-) To zart oczywiscie, ale Twoje rezulaty sa powalajace. A moze Ty jestes sam w sobie bardzo przystojny + feromony = taki zabojczy efekt? Ja rowniez zalozylem nowy post gdyz prawie co zakupilem probke phx i poki co dopiero probuje jaka jest dla mnie idealna dawka. Raz udalo mi sie osiagnac efekt w postaci takiej, ze pewna pani patrzac sie na mnie spadla z krzesla (barowego) To bylo niezle.I nie tylka tam, bo po wyjsciu z tego miejsca efekty byly podobne na miescie. Niestety mialem tez efekty odwrotne tzn nie tyle agresywne co wieksze zainteresowanie ze strony facetow anizeli kobiet. Poprostu musze znalezc zloty srodek. Czasem mi sie wydaje, ze to zalezy rowniez od naszego stanu emocjonalnego. No coz, testy testy i jeszcze raz testy. Fajnie, ze ty od razu trafiles w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wy przypadkiem nie przeceniacie kobiecych usmiechow itp ? Ja w pracy tez mam duzo klientow i to przewaznie facetow, do kazdego sie szczerze usmiecham, prowadze z nimi rozmowy nie zawsze na tematy sluzbowe, zartuje, smieje sie z ich dowcipow, czasem jak widze jakiegos niedospanego to proponuje kawe, nie mowiac juz o zabawie wlosami, ktora praktykuje rowniez przy kolezankach i to bez zadnych podtekstow. Dodam, ze jakbym miala opisac zainteresowanie seksualne tymi klientami, to w skrocie moge powiedziec, ze wiekszosci z nich nie tknelabym nawet kijem. Az strach teraz pomyslec co ci wszyscy panowie sobie o mnie mysla, ze jestem jakąs napaloną samicą...? Chyba od dzisiaj przestane sie w ogole smiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remi, ja nie twierdze, ze feromony nie dzialaja i ktos tam nie moze z wrazenia spsc z krzesla, tylko mowie, zebyscie kazdego usmiechu, spojrzenia itd nie brali za przejaw nie wiadomo jakiego seksualnego zainteresowania (czy to po zastosowaniu feromonow czy tez bez nich), istnieja na tym swiecie dziewczyny, ktore po prostu sa mile i to wszystko, a czytajac posty hackzone'a i nie tylko jego (w ogole nawet nie tylko na tym forum ale tez w zyciu) ma sie wrazenie, ze jak dziewczyna jest dla kogos mila, jest to rownoznaczne ze latwo da sie przeleciec. A im wiecej postow tu czytam tym bardziej jestem przekonana, ze tak wlasnie jest (tz. ze wy jestescie przekonani, ze tak jest). Np. kiedys w pracy jakis dziadek, ktorego znam z widzenia powiedzial "dzien dobry" wiec sie usmeichnelam i odpowiedzialam, a dziad do mnie zalotnie "a co sie pani tak do mnie usmiecha", nosz k... to mu odpowiedzialam z powaga, ze ja sie do kazdego usmiecham (przy czym do niego usmiechnelam sie ostatni juz raz), drugi przyklad: kolezanka niewinnie spytala zonatego kolege z pracy, co by chcial zmienic w swoim zyciu, to on nei wiedziec czemu potraktowal to jako zachete i na nastepny dzien wyznawal jej milosc!! O cos takiego wlasnie mi chodzilo Remi a eni konkretnie o jakas jedna wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie doskonale, bo ja nie naleze do facetow tego typu. Chodzilo mi tylko o te drobna roznice w usmiechaniu po uzyciu feromonow a bez nich. Potrafie to rozrozic. Nie bede sie tutaj chwalic, ani nie naleze do takich ludzi, ale jestem dobrym psychologiem i rozrozniam te 2 rzeczy. Moze to smiesznie brzmi, ale tak wlasnie jest. Nie mowie, ze jak sie kobieta usmiechnie normalnie to ja od razu podniecony, ze nie wiadomo co. Mialem takiego kolege. Jak sie do niego jakas kobieta usmiechnela to pierwsze co mowil wszystkim to, ze ona na niego leci. Wiec rozumiem co masz na mysli. Od jego tekstow sie zygac chcialo. Inaczej to wyglada gdy sie czyta a inaczej gdy sie samemu to widzi. Poki co, internet tylko na to pozwala (w tej chwili) i czasem tak jest, ze nie rozumie sie intencji piszacego. Mam nadzieje, ze teraz troche jasniej odpisalem. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności