Skocz do zawartości

THC + PHX w akcji ;)


emceHa

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem wciąż pod wpływem używki to możecie mieć problem z zrozumieniem. :)

 

A więc historia zaczyna sie z moimi dwoma znajomymi (wszyscy psiknięci phx'em) załatwiając z nimi sprawy na mieście zauważyłem kilka zawieszeń spojrzenia kobiet, no ale nic wielkiego prawda? nawet bez fero się zdarza.

 

W końcu zostało nas 2, i czekając na przystanku zauważylismy przechodzące dziewczyny koło nas, te uśmiechając przechodziły obok z 3 razy i w końcu gdy znajomy odjechał busem ja skazany wracac sam ruszam się z miejsca i idę w kierunku swojego mieszkania. A tu okazało się że owe dziewczyny idą na odległosci 3m za mną głośno o mnie i odjeżdzającym koledze mówiąc. Zaznaczam że byłem pod wpływem thc i wszystko okazało się bardzo nadzwyczajne. Po chwili dziewczyny zagadują i rozmowa trwała z 30min aż umówiliśmy się na spotkanie ( ;] ) dnia następnego.

 

Jednak okazało się że to chyba PHX zadziałał to wciąż mam 2 nurtujące pytania;

 

PHX aplikowałem około godziny 14stej, dziewczyny spotkałem o 21, aż 7 godzin tak mocnego działania fero?

 

No i z tego co czytałem kobieta by poznać meżczyzne. nigdy nie robi 1szego kroku, zawsze wysyła maksymalnie mową ciała znaki aby to on podszedł, te dziewczyny z raportu wyżej same zagadały wyraźnie dając znać jakie są podniecone ;) czyżby tą sytuacje wywołały feromony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero mogło zostać Ci na ubraniu, włosach itp. Możliwe też że spodobałeś sie bez fero.

Albo już kiedyś dziewczyny widziały Cię z fero, zapamiętały, a teraz doszło do spotkania w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Może też po trawce było troszkę mniej niesamowicie niż Ci się wydaje... :wink:

 

Co do robienia pierwszego kroku.. hmm Obecnie coraz częściej kobiety się na niego decydują. Poza tym one też mogły byc "pod wpływem", co pomogło przełamac psychospołeczne bariery. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan to mało powiedziane:) Gadka póżniej tak się rozwinęła że aż sam byłem pod wrażeniem :) trafne uwagi za co wam dziękuje.

 

 

/edit

 

Kolejny dzień, a mnie zastanawia dlaczego babcie w podeszłym wieku za mną się oglądają z uśmiechem? :roll:

No i znajomy z którym wczoraj byłem na małych zakupach stwierdził że gdy jest obok mnie to czuje dziwną rozrywającą adrenaline w sobie... nie wiem czemu dopiero teraz phx tak jakby zaczyna działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności