Skocz do zawartości

Jakich feromonów użyć by uwieść mężczyzne marzeń...


BlueSky

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec... Wiele czytałam o feromonach, chce się skusić na któryś ale nie mam pojęcia na który?

Wszystko rozchodzi się o pewnego mężczyzne...Nie ukrywając szaleje za nim... :) Mieszkamy od siebie bardzo daleko i nie mamy szans na częste spotkania...Wiem że wiele zalezy ode mnie(jaka jestem, jaki mam charakter itp), chce by każde nasze spotkanie było dla niego niezapomniane...:D(już niedługo się szykuje małe spotkanko:D) Bardzo mi zależy na tym by ON szalał za mną, bym była dla niego obiektem pożądania... Chce by ciągneło go do mnie za wszelką cene:-) Taki mały diabełek ze mnie... na pewno nie chodzi mi o to żebyśmy przespali się ze soba... Chce poprostu intrygować Go i chce by jego pożądanie wzrosło max przy mojej osobie...Wiem wiem, seks to nie wszystko i niechce tego ale tu chodzi o chęc złapania go w swoje sidła:D Prosze o pomoc, jakie są nalepsze feromony dla kobiet??

Pozdrawiam i prosze o doradzenie... :twisted:

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za doradzenie;-) Oby produkt polecony przez Ciebie przyniósł pozytywne efekty :D

 

Wiem, że feromony nie zrobią wszystkiego za mnie, chce żeby mi troszeczke pomogły:-) Również mam mały problem ponieważ ten meżczyzna mnie onieśmiela niesamowicie... Co prawda wcześniej mi się to nigdy nie zdażało...I czytałam o jednym feromonie który podnosi samoocene...Czy to prawda? :?: Czy stajesz się po nim pewniejszy siebie? :?: ( Musze spróbować obu...-raz się żyje) Tylko jakie dawki są najlepsze? :?: Tak żeby agresora na mnie ludzie nie złapali:-D Rownież co najlepiej skropić feromonami ciało czy ciuch? :?: W tym samym miejscu gdzie użyłam feromonów powinnam się prysnąc perfumem?? :?::?:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda jest taki feromon a nazywa się NPA on własnie podnosi swoją samoocenę i zwiększa pewnośc siebie. Możesz również połączyć ze sobą te feromony ( tzn pheromax i NPA ) i to połączenie bym ci proponował ponieważ

pheromax pomoże ci uwieść tą osobę a NPA zwiększy twoją pewność siebie.

 

Co do aplikowania tych feromonów to jest to sprawa indywidualna ale najczęściej działa takie połączenie:

 

Jedna kropla NPA pod nos i jedno psiknięcie pheromaxu na nadgarstki i rozsmarowanie go na szyi pózniej przykrywasz to mocnymi perfumami i na łowy :lol:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o podniesienie pewności siebie, to ja polecałabym BTB, ponieważ są momenty, kiedy to NPA działa na mnie zbyt destruktywnie. Gdybym dała całą, jedną krople pod nos, to bym chyba zwariowała, ostrożnie z tym produktem. BTB nie jest tak agresywny.

 

Ale tak ogólnie nie ma idealnego preparatu dla kobiet, naprawde musisz wybrać sama coś co Ci będzie pasowało. Na mnie np PHX działa bardzo słabo, nie wkomponował się w chemię mojego ciała, a mało znany i olewany LURE to dla mnie żyła złota, chociaż ma tylko jeden składnik.

 

Nikt Ci też nie powie, jaki rodzaj i poziom fero będzie odpowiedni dla Twojego faceta. Również to będzisz musiała sprawdzić sama. Więc ostrożnie z kombinacjami fero, które nawet Ty będziesz dopiero poznawać. Możesz więcej zepsuć niż zyskać.

 

Lepiej prysnąć ciało, na ciuchach i włosach dłuzej sie utrzymuje, ale tez istnieje ryzyku kumulacji. Na skórze po prostu łatwiej to kontrolować, ale to zależnie od preferencji.

 

I ja osobiście psiknełabym perfumy także w miejsce aplikacji fero - jeśli Twój partner będzie czuły na zapachy fero, to pomoze Ci zamaskowac ten scpecyficzny aromacik.

 

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

jaki jest zapach phero. dla kobiet? slyszalam ,ze to cos podobnego do potu(?!) i to ma niby pomoc w uwodzeniu ?:)

Drogie Kolezanki!

Czy to rzeczywiscie dziala?

Zastanawiam sie nad probka na poczatek.

i takie pytanie na zapas: uzywac tego bezposrednio przed spotkaniem z "ofiara":P (np. 5 min przed) czy powiedzmy godzine przed (wliczajac w to wyjscie na dwor,wiatr itp.)

bede wdzieczna za odp.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności