Skocz do zawartości

Pheromax i NPA w związku


steffan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

 

 

Feromonów używamy najczęściej aby zdobyć zainteresowanie płci przeciwnej , przede wszystkim osób nam nie znanych, lub nie zwracających uwagi na nas. Bezapelacyjnie należy uznać skuteczność feromonów w tej materii. Sam opisywałem wcześniej pozytywny wpływ Pheromaxu na nowo poznane kobiety, a im dłużej testuję NPA także przydarzyły mi się ciekawe sytuacje. NPA działa też na facetów, wzbudza respect. Warto dodać, aby bardzo ostrożnie dawkować NPA.

 

 

Jeżeli chodzi o zastosowanie tych specyfików w związku, to także miałem różne przygody. Początkowo testowałem Pheromax na poprzedniej dziewczynie. Po jednym psiknięciu (w związku uważajcie na dawki, gdyż z własnym partnerem wchodzicie od razu a bardzo bliską interakcję i nie potrzeba tu dużej ilości środka) zauważanle były reakcje pobudzenia i zainteresowania ze strony mojej dziewczyny. Kiedy oglądaliśmy film, partnerka bardziej zajmowała się mną niż filmem i dążyła do pocałunku oraz zbliżenia. Szczególnie mocne działanie przypada na płodne dni, gdyż wtedy można było usłyszeć teksty typu: "Nie wiem czemu mnie tak dzisiaj podniecasz!?". Feromony dodają więc pikanterii i wzbudzają zainteresowanie.

 

Miałem też sytuacje nieprzyjemne - po przedawkowaniu dziewczyna stawała się nerwowa po około 3 godzinach. Zaznaczam więc aby pamiętać o dawkowaniu.

 

Z kolejną moją partnerką testowałem NPA i zauważyłem rzecz następującą. Ona się trochę krępowała wcześniej publicznie całować przy naszych znajomych i zawsze wolała robić to na osobności. Po jednej kropli NPA, zachowuje się całkiem naturalnie i nie przeszkadza jej kto i czy na nas patrzy. W pewnym sensie spowodowało to jej otwarcie się, a wraz z przyzwyczajeniem do tego, zaczęła normalnie się zachowywać już bez pomocy NPA. W tym przypadku feromony pomagają przeskoczyć pewne bariery.

 

Bardzo fajnie jest też od czasu do czasu użyć feromonów przed seksem, co na pewno urozmaici.

Pamiętajcie - od czasu do czasu. Moim zdaniem w związku nie ma co permanentnie stosować feromonów. Zmniejszy to działanie i cały fun. Lepiej jest urozmaicić interakcję co jakiś czas, szczególnie jeżeli byliście w rozłące, lub coś przygasa.

 

Ale nie można zapomnieć o normalnej aktywności i działaniu. Jeżeli chcesz aby Twoja kobieta była szczęśliwa, a związek płomienny to zacznij zmiany od siebie. Działaj i staraj się. Feromony są dla mnie tylko dodatkiem. Czasami Ty sam lepiej się poczujesz po zastosowaniu fero i z rozmachu zrobisz rzeczy, które poprawią relacje z kobietą.

 

 

Wracając do NPA, to nie zauważyłem działania przedawkowania po tym na mojej drugiej dziewczynie, tak jak było z PHX w przypadku pierwszej. Nie wiem czy zadecydował środek czy inna kobieta. Uważajcie jednak na dawki, bo jeżeli leżysz z kimś wtulony w łóżku, to już pół kropli starczy.

 

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kiedy oglądaliśmy film, partnerka bardziej zajmowała się mną niż filmem i dążyła do pocałunku oraz zbliżenia. Szczególnie mocne działanie przypada na płodne dni, gdyż wtedy można było usłyszeć teksty typu: "Nie wiem czemu mnie tak dzisiaj podniecasz!?". Feromony dodają więc pikanterii i wzbudzają zainteresowanie.

 

Fakt tez tak mialem, z tym, ze u mnie po PHX dziewczyna chciala mnie po prostu przeleciec. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności