Skocz do zawartości

Fero a związek...


FeromoniK

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Feromony działają i to zabujczo dobrze! Od czasu gdy

zaczołem je stosować do momętu jak nauczyłem się dawkowania

zainteresowanie moją osobą wzrosło i to DURZO, mimo tego, że

jestem "interesujący" z natury. Przez to, że zaczełem zwracać na siebie

większą uwagę przede wszystkim płci przeciwnej, a ja "korzystam" z

okazji mój związek się rozpadł... Co na koniec dla wszystkich wyszło na

dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma zwiazek, albowiem są inne fora, które ten temat w odpowiednim czasie i oprawie nagłaśniają. To temat zbyt poważny. Nie widzę żadnego powodu aby w tak luźnym temacie jakim jest opisywanie pewnych doznań erotycznych /nazwijmy to po imieniu/ spowodowanych skrapianiem się feromonami, było jednocześnie "furtką" do prezentowania politycznych sympatii z krajem przechodzącym ostatnio tragedię zwiazaną z ruchem niepodległościowym. Tam giną ludzie a tu rozprawia się o feromonach, które mają się nijak do Tybetu. To absolutnie nie konweniuje. Nie jest to żadna złośliwość z mojej strony, czy też moda na pouczanie, ale nie sądzę abym nie miał racji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma zwiazek, albowiem są inne fora, które ten temat w odpowiednim czasie i oprawie nagłaśniają. To temat zbyt poważny. Nie widzę żadnego powodu aby w tak luźnym temacie jakim jest opisywanie pewnych doznań erotycznych /nazwijmy to po imieniu/ spowodowanych skrapianiem się feromonami, było jednocześnie "furtką" do prezentowania politycznych sympatii z krajem przechodzącym ostatnio tragedię zwiazaną z ruchem niepodległościowym. Tam giną ludzie a tu rozprawia się o feromonach, które mają się nijak do Tybetu. To absolutnie nie konweniuje. Nie jest to żadna złośliwość z mojej strony, czy też moda na pouczanie, ale nie sądzę abym nie miał racji. Pozdrawiam.

Gdybyś przeczytał co jest napisane na stronie poświęconej terroru w Tybecie, to byś się tam dowiedział, że organizatorzy protestu proszą o rozpowchrzechnianie tej sprawy między innymi na tego typu forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw link do siebie

 

* Jeżeli chcesz pomóc Tybetowi to możesz wstawić link do tej strony. Wstaw go gdziekolwiek, na swoją stronę Internetową, blog, w stopce na ulubionym forum. Przyłączysz się tym samym do akcji "Ręce precz od Tybetu".

 

 

JUŻ MOZECIE SKOŃCZYC SPRZECZKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności