Skocz do zawartości

Przewrotność kobiet :)


Cassi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio udało mi się wykorzystać atut feromonowy podczas ostatniej fazy mojego związku z facetem. Wszystko zaczęło podupadać, zaczęliśmy się bardziej męczyć w swoim towarzystwie, niż szukać wytchnienia przed światem. Cóż, takie są koleje losu, inna sprawa, że to boli, tak czy inaczej.

Podczas jednego z takich naszych spotkać cos we mnie wstąpiło. Poszłam do pokoju i psiknęłam się feromonami. Chyba bardziej nawet z ciekawości i przekory niż z faktycznej potrzeby i przekonania, ze coś z tego będzie.

Pamiętam, jak po chwili zaczął na mnie popatrywać z ukosa i gubić wątek rozmowy. Po chwili przysiadł się do mnie i tak po prostu objął ramieniem, próbował pocałować. Sytuacja rozwinęła się dość sympatycznie :) ale na szczęście panowałam nad sobą na tyle, że udało mi się zachować kontrole nad tą cala sytuacją i nie „podać od razu wszystkiego na talerzu”.

Było to dość odświeżające doświadczenie, ponieważ ów szanowny Pan musiał od nowa zacząć się o mnie starać, co zaowocowało wieloma miłymi spotkaniami i mnóstwem dobrej zabawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

No pewnie, zaczęło się psuć to później byłoby co najmniej dziwne, jak by wszystko w jednym momencie wróciło do normy i było pięknie jak dawniej ;D

Niech się teraz postara, żeby to odbudować ;)

Ale rzeczą ważna jest to, że obu stroną musi zależeć w tedy tylko jest możliwy poważny związek, bo jeżeli jedna osoba się stara, a drugiej to wisi lekko mówiąc.. to nie przejdzie ;)

To powyżej ni tyczy się Ciebie, mówiłem ogólnie jeżeli chodzi o związek ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Kiedyś miałem podobną sytuację. Między nami już praktycznie nic nie było, chyba tylko przywiązanie i obawa przed stratą. Nawet fero nie pomogły. Żałuję bo to był świetny związek tylko nam nie wyszło.

Ale dobrze przeczytać, że gdzieś tam ludzie jeszcze potrafią z takiego nudnego związku stworzyć coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności