Skocz do zawartości

wizerunek i feromony


buszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że działają, ale do tego potrzbna jest jeszcze odpowiednia oprawa. Nieprawdaż? Nie pomoże w żaden sposób zlewanie się feromonami, jeżeli delikwent ma brudne paznokcie, nieumyte włosy, brudne buty i cuchnie od niego wczorajszym bigosem popitym tanim piwem. Należy też pamiętać aby nie przesadzać. Sam feromon, mimo iż jest bez zapachu, przy nadmiernym stosowaniu wydziela woń którą nazwałbym "zapachem ochwaconego konia". Kobiety lubią zapach konia po ćwiczeniach na majdanie. Kawalerzyści zawsze mieli wzięcie u dam. Sprawdziłem, to wiem. Moja pani jeszcze nie wróciła z wyprawy do Afryki, więc nie wiem jak się zachowa. Jeżeli tak jak moje znajome, no to tylko pogratulować producentowi pomysłu, natomiast sklep oferujący ten specyfik, ma u mnie duży plus. Dlaczego? Otóż znalazł się w końcu ktoś kto o nas zadbał. Znaczna poprawa naszego wizerunku to nic innego jak feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Oczywiście ja się z tym zgadzam.Feromony mogą spowodować wzrost Twojej atrakcyjności i zainteresowania przez innych ludzi,ale jeżeli nie dbasz o własny wizerunek,bądź też nie posiadasz tzw gadany :D.To myślę że o efekty ich oddziaływania jest trudniej.Jeżeli ktoś ma ciekawą osobowość,dba o siebie,to ma na pewno większe szanse na powodzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 years later...

bycie z ludźmi to nie jest łatwa sztuka, a postępowanie z kobietami to już w ogóle wyzwanie. Jestem jednak zdania, że w tej dziedzinie można naprawdę wiele się nauczyć i popraawić swoje efekty. Można po prostu się zmienić i być bardziej atrakcyjnym. I to bez jakiegoś szczególnego forsowania siebie, udawania itp.

 

W końcu na to jak jesteśmy odbierani wpływa kilka konkretnych rzeczy, więc pracując nad nimi poprawiamy nasz wizerunek: nasza mowa ciała, pewność siebie, gadka... a feromony są dopełnieniem tego wszystkiego, sprawiają, że efekty, które osiągniemy będą silniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Feromony, jak miałem okazję się sam przekonać, zastępują sztukę uwodzenia. Po prostu jeżeli jesteś osobą, która nie ma pojęcia nic o nlp, czy nls to feromony zastępują właśnie te rzeczy. Oczywiście wciąż musisz podejść, zaczepić dziewczynę i zagadać, a później jest już z górki i pokonywanie kolejnych etapów znajomości jest banalne. To taka droga na skróty i niestety potężna broń z której trzeba się nauczyć korzystać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności