Skocz do zawartości

Pheromax uratował mój związek :)


Psycholala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszstkich Ferumowiczów

Pragnę sie podzielić z wami moją radością, bowiem dzięki Pheromax udało mi się uratowac mój pięcioletni związek.

 

Wszystko zaczeło się od niewielkich kłótni i pretensji mojego narzeczonego co dziwne- przeważnie to ja się czepiam,

tym razem wszytko co zrobiłam było źle i jak chciałam naprawić sytuację było jeszcze gorzej, złościły go moje miłe i niemiłe zachowania...

Widziałm jak w przeciągu mieiąca satałam sie dla niego niemalże wrogiem, przeszkodą (do czego?)

Czułam ,ze go tracę i, że oddalamy się od siebie w ekspresowym tempie a im bardziej próbuje to wszystko ratowac i sklejac tym bardziej On się odemnie oddala...

W końcu nei wytrzymaąłm tego napięcia i przyparłam go do muru szukając jednoznacznej odpowiedzi...

okazało się ,ze miesięc wcześniej zakochał się w koleżance z pracy z którą pracuje już rok ...

Z dalszych rewelacji okazało się że mój narzeczony który ma 25 lat zamaist zakochać się w dziewczynie w moim wieku wybrał jako punkt swojego zainteresowania jakąś podstarzałaą panią w wieku mojej mamy(ponad40letnia)... Kobieta zamężna z trójką dzieci...!!!

Postanowioł tez ,ze skoro juz wiem tomożemy się rozstać a on może spokojnie zaproponować jej jakieś wyjście...

zaąłmałam sie ryczałam ze dwie noce... ale sie nei poddałaam zaczęłam wertować wiele stron o tym jak ratoać związek.. aż dotarłam i tu...

poczytałam conieco o feromonach i pomyślaam że może ta nagła fascynacja tą kobietą to FEROMONY...

I pzryszedł mi do głowy szatański pomysł by zakupić feromony dla sprawdzenia....

Dzięki tabeli ualtwiającej wybór produktu zajeło mi to zaledwie kilka chwil...

zadecydowałam .. "raz kozie śmierć" i zamówiłam Pheromax:>

 

Pierwsze wrażenie to ciepło ktore się rozchodzi po ciele aż po płatki uszu, z lekką nutką ekscytacji...

Skrapiałam się regularnie Pheromaxem oraz pokropiłam pare ciuszków leżących u nas w mieszkaniu..

Ako bardzo zła kobieta postanowiłam tez zaingerowac w ciuchy pracowe mojego uchochanego i równiez dostało im się damskiego pheromaxu logicznie myśląć facet pachnący jak kobieta kobiety nie zainteresuje...

 

Po kilku dniach nasze kontakty znacząco się poprawiły, zaczęliśmy wreszcie normalnie rozmawiać... w ciągu kilku dni wrócił mu na mnei apetyt, ale stwierdziłam ,ze go pzregłodzę

Namówiłam go po jakimś czasie na wyjazd...

było cudownie nasze kontakty zaczęły się ocieplać....

po pewnym czasie oświadczył mi sie po raz drugi!!!

Wiem, że to zasluga Pheromaxu gdyby nie on cała ta parca nad związkiem i walka o to by przetrwał nie miała by szans...

 

Teraz śmiejemy się razem z wielkiej "miłości" mojego Miśka do "babci" która ma dzieci niemalże w naszym wieku... a Miś czerwieni się i prosi o nie przypominanie mu jaki był głupi myśląc o skończeniu naszego związku dla "starszej pani" która z nim pracuje..

 

Teraz ukałda nam się znakomicie,

ale mimo i ż mówimy sobie wszystko nie wyjawię mu nigdy ile zawdzięczamy PHEROMAX to będzie tylko moją tajemnicą

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

hah psycholala... ja też miałam taka sytuacje, że mój obiekt zainteresowań wybrał sobie stara babe, blondziare, grubawą, wyłuzdana stara blond świnie :evil:

jak to się mówi - na starej pi-czy młody sobie ćwiczy...

 

szkoda, że wtedy nie poczęstowałam go kropelką feromonu, ale w sumie..... nie żałuję. poszedł w cholere do starej rury a mi pzynajmniej życia nie zaśmiecał :)

pozdro dla psycholali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

poszedł w cholere do starej rury

pozdro dla psycholali

 

W ramach wyjaśnienia kiedyś też będziesz starą rurą :twisted: Dziewczyny może odrobine pokory do samej siebie :P MNie też facet zostawił pare lat temu nie odszedł jak to nazwałyście do starej rury, ale do lask w moim wieku. W tej chwili pewnie już sama jestem tą tzw starą rurą, i choć naprawde zszokowało mnie takie nazewnictwo z ust kobiety!! Powiem jedno tym ślicznym pięknym i młodym panna :) kobiety starsze pociągają mężczyzn nie z powodu kasy :twisted: (mój facet jest młodszy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa? wiem ze to chamskie i w ogóle, księzniczka to może nie jestem. Zszokowało z ust kobiety? Ja lubie nazywac rzeczy po imieniu, a nie sie patyczkować i chrząkać skromnie pod stołem jak cicha myszka. STARA RURA GŁUPIA PICZA tyle mam do powiedzenia na temat tamtej staruchy co mi chłopaka na kromke chleba uwodziła i przytulenie do swojego starego tłustego cyca; ja miałam wtedy 18 lat, on miał 19 lat a stara rura miała 38 lat. mam prawo zle myslec o tym, bo swoje wycierpiałam..

 

i ja nie mam zamiaru być kimś takim. Szanuję siebie. Do tego czasu będę z męzczyzną w mniej więcej moim wieku, poślubiona i szanowana w społenczenstwie :)

a nie stara picza kurva wykorzystująca chłopców i dająca im dach nad głową i wyżywienie w zamian za disco stick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

18 lat - może to Cię powinno usprawiedliwiać... :roll:

 

"Stara rura" itp uwodziła Twojego biednego, bezbronnego, Bogu ducha winnego chłopczynę. O nim to źle nie świadczy. O niej świadczy źle, bo ma stary i tłusty cycek. :roll:

 

Rzucając mięsem i obrażając inną kobietę nie zaczniesz uchodzić za silną kobietę nie owijającą w bawełnę. Pokazujesz w ten sposób tylko, że nie masz charakteru ani klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności