Skocz do zawartości

Pheromax.. wtf?


dawid0032

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisalem juz jakis czas temu opinie na temat produktu "pheromax".

Moje pierwsze wrazenia nie byly zbyt mile.

1. Bardzo smierdi.

2. Po jednej aplikacji ludzie staja sie agresywni w stosunku do mnie.

3. Po 0.5 aplikacji, a moze nawet mniej niz 0.5, ludzie mowia ze sie mnie boja. Gdy pytam ich dlaczego, odpowiadaja ze sami nie wiedza..

 

Jak na razie widze same negatywne efekty phx. Wierze ze cos w tym jest, ale nie chcial bym miec tez pozytywne dzialania. Moze mi ktos powiedziec jak to mozna inaczej stosowac? Moze za duzo tego wychodzi z jednej aplikacji. Ostatnio przez przypadek dalem cala aplikacje i musialem scierac to z siebie, od razu po zaaplikowaniu. Moze musze to jakos z czyms rozcienczyc. Prosil bym o rade. Nie chce kupowac innego produktu bo ten wydaje mi sie dobry. Nie chce tez odpowiedzi ze musze stosowac go wielokrotnie..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze 3 możliwości;

 

-Spróbować 2 aplikacje.

-Mniej niż 0,5 ale jak wiadomo cieżko o precyzje dlatego lepiej zmieszać feromony z jakimis perfumami.

-Przetestować jakieś inne.

 

Mam też pytanie, do tego phx co masz nie było żadnego dodatku gratis? jak dostałeś edge czy coś - opisz po tym efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te probki to ostatnia lipa. W ogole te feromony jakies dziwne sa, lepiej sobie radze bez nich.. Troche sie przeliczylem, wiecej sie od nich spodziewalem. Znalazlem na necie za 50euro z holandii P10, mam zamiar zakupic, bo na feromony.pl okropnie drogie to jest + wysylka. Wynioslo by mnie w totalu 150 euro, tutaj mam za duzo mniej, i szybsza dostawe. Wydaje mi sie ze te feromony co maja w sobie ale nie do konca tak jak opisuja na feromony.pl, czy tez polowa podstawionych osob z tego forum. Ten pheromax to w ogole jakas kaszanka jest, jak sie dobrze spoce to czuje identyczny smrud jak ten pheromax.

Za 2 tygodnie zakupie sobie P10 i wtedy bede mogl wiecej powiedziec na temat tych feromonow. Moze ten phx na mnie akurat tak dziala i nie widze zadnych efektow.

 

Dam Ci rade. Ubierz sie dobrze, wloski na zelik, 0.5 na szybkiego walnij i masz gwarantowane laski na imprezie. Ja mam taki system i zawsze dziala.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności