Skocz do zawartości

Testuję feromony Chikara + Pheromax


sork71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem flakon Chikary oraz próbkę 2ml Pheromax

 

Wczoraj była pierwsza impreza na której zastosowałem połączenie tych dwóch feromonów. Jedna aplikacja Phx i dwie aplikacje Chikary, wszytko na kołnierz koszulki.

 

Póki co nie zauważyłem aby te zakupione feromony w jakikolwiek sposób zwiększały uwagę moją osobą u płci przeciwnej.

W klubie tym zagadałem do kilku panien, które mi wpadły w oko i nie zauważyłem aby mi lepiej szło ich uwodzenie, wręcz przeciwnie ich reakcje były nawet trochę gorsze niż zazwyczaj, były bardziej nieufne wobec mnie :/

 

Trochę zirytowany wyszedłem z klubu, postanowiłem odwiedzić drugi który był całkiem niedaleko

 

Gdy szedłem to zauważyłem, że na ławce siedzą 2 całkiem fajne dziewczyny, podszedłem zagadałem o dziwo tym razem poszło gładko, trochę pogadaliśmy, a później poszły ze mną do klubu. Z jedna która najbardziej wpadła mi w oko bawiłem się bardzo dobrze, doszło do obściskiwania i jakiegoś nieśmiałego buziaka. Za jakiś czas mamy spotkać się gdzieś w pubie i lepiej poznać.

Czy w tej sytuacji feromony miały jakiś pomocny udział trudno powiedzieć. Takie sytuacje nie raz zdarzały mi się i bez stosowania fero.

 

No nic będę dalej stosował połączenie tych dwuch feromonów oraz z osobna, w różnych sytuacjach jak kluby, spotkania, uczelnia i na sam koniec postaram się stwierdzić czy te produkty naprawdę działają.

 

ps. dałem do powąchania próbkę phx 3 znajomym (powiedziałem ze dostałem w sklepie darmową próbkę perfum) i każda stwierdziła że nie czuje żadnego zapachu... hmm a ktoś pisał ze phx ma niemiły zapach potu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedawkowałeś lub nie przykryłeś tego dobrymi perfumami to się nie dzi w , że laski nie reagowały na Ciebie. Co byś pomyślał o kimś, kto z Toba rozmawia i śmierdzi potem? Nawet fakt iż to fero Ci nie pomoże. Perfumy dobre to podstawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ostatnio miałem jeszcze dwie mniejsze imprezy, na których używałem phx oraz chikary, zauważyłem coś dziwnego

 

mianowicie gdy się nimi spryskam to połowa poznawanych dziewczyn jest "bardziej uległa" Ostatnio nawet z jedną chwile potańczyłem i nagle przyłapałem ją jak obwąchuje miejsce ubrania w którym się spryskałem, po kilku minutach tańczenia przeszliśmy do całowania... ale niestety na sex nie udało mi się jej namówić, coś pod koniec musiałem zrobić nie tak :P

 

Niestety druga połowa reaguje jakby jakimś dziwnym strachem w stosunku do mnie. Podchodziłem do niektórych dziewczyn, coś zagadałem a one rzucały na mnie spojrzenia jakbym miał je zaraz zgwałcić czy coś i po chwili, albo uciekały, albo rzucały chłodne "spadaj ode mnie"

 

czyli jak narazie na część dziewczyn phero działa pozytywnie, na drugą część negatywnie summarum wychodzi na zero

 

ktoś zauważył coś podobnego jak u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo rzucały chłodne "spadaj ode mnie"

 

hmm do mnie mowia ale spie**alaj lub wypie**alaj :D. i tak sobie mysle ze albo jestem zbyt narwany albo to ich taka gierka ;/ jedna do mnie powiedziala raz spie**alaj a przed ta bogata puenta tanczylismy w najlepsze i fajne umieszki nam wychodzily ............ nie wiem te baby jeszcze bardziej dziwne niz chopy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności