Skocz do zawartości

TY jestes taki eh. ZE masz to w sobie.


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro sa wakacje i jest troszke czasu poswiecic na rozwazania na temat fero , napisze co zdazylo mi sie dzieki fero w zwiazkach i kontaktach z dziewczyna.

 

Mieszkajac na stacji razem z dwoma dziewczynami i kolegami (wzgledem PRZYSTOJNOSC MAJA 8,9/10. ) jaK to dziewczyny mowia.;d bardzo dobrze jest testowac fero na dziewczynach ktore nie znasz. NA poczatku naszej znajomosci przedstwialy sie kontakty typu KOlega -kolezanka.

Oczywiscie majac rozne typy fero, stosowalem je ..idac na uczelnie a takze wychodzac do clubow.

PO jakims miesiacu zauwazylem iz jedna z kolezanek jak to mowia czuje do mnie miod. (zauwazylem to;d poprostu.) Z dnia na dzien te zachowanie stawalo sie coraz przejrzysciejsze. Wkoncu po pewnym czasie doszlo do zblizenia miedzy nami.;d oczywiscie mysle czemu.....na stancji sa Koledzy wedlug mnie przystojniejsi odemnie i ogolnie..... a ona to wlasnie PRZYTUPALA DO MNIE.;p .

Teraz wiedzialem ze to ZAsluga PHX a wszczegolnosci NPA+ BTB , to własnie ta mieszanka zrobila po okresie ok 1,5 miesiaca stostowania na niej niesamnowite wrazenie bo stosowalem to prawie codziennie i jestem tego pewien.

 

Najlepsze jest to ,że jej zachowanie w łóżku mnie zadziwilo . W porownaniu do innych dziewczyn ktore nie mialy stycznosci z fero < ONA "nie bala sie niczego" , naprawide sam bylem zaskoczony.

 

oSOBA KTORA JEST PODATNA NA FERO , CZUJE JE ,TO POD ich WPLYWEM PODCZAS STOSUNKU POPROSTU.......... BRAKUJE SLOW- TAk wlasnie jest u niej......

PYtala sie mnie co ty masz takeigo w sobie ze mnie przyciagneles.....JA oczywiscie wiedzialem co;p

TERaZ jestesmy razem....A fero STosuje dalej.;p

 

Pozdrawiam i zachecam do opisywania swoich historii w zwiazkach;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Pewność siebie? Yhhh, myślę że i tego nie dodają feromony, jak dla mnie są one po to by być zauważonym nawet w największym tłumie, co z tego że jest wielu lepszych, jak spojrzy tylko na ciebie? Korzystając z feromonów masz coś czego inni nie mają, a tego właśnie szuka płeć przeciwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności