Skocz do zawartości

najelpsze perfumy dla faceta


AleX

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

poszukałem na forum i nie widziałem by był podobny temat potraktowany szerzej...

 

Prosze o pomoc głównie panie, z wiadomoych powodów... Otoż dorogie panie, jakie są wg Was najładniejsze meskie perfumy... cena nie ma znaczenia...

 

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy koleżanka nie próbuje czasami przekonywać nas do zakupu, celem "wyrobienia sobie" lepszej pozycji wśród osób sprzedających perfumy FM?

Widzę już drugi post o podobnym przesłaniu, tak myśli przyszła mi do głowy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.perfumy.fm/index.php?dzid=23&did=5 - polecam wybrać z bogatej oferty firmy FM.Są fantastyczne znanych marek,niedrogie i duży wybór.Pachnieć można CUDNIE.Utrzymują się do 20 godzin.Pozdrawiam.

 

 

 

coś co jest wodą perfumowaną nie może się utrzymywać 20 godzin na skórze, a poza tym do przykrywania feromonów nadają się tylko produkty renomowane z pełną nutą zapachową, a nie imitacje tych produktów!

Moja rada jak nie używasz feromonów to nie polecaj produktów do ich maskowania, bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jemu nie chodzi tylko o skuteczne zakrycie feromonów, ale także o zapach, który się podoba dziewczynom ;P Tak przynajmniej zrozumiałam..

 

Sama się nie będę wypowiadać, bo mam taki gust, że nie podoba mi się to, co większości ludzi, a oni nie lubią tego co ja :P

Powiem tylko tyle, że jak dla mnie to mnóstwo mężczyzn dosłownie zabija swoim zapachem. Tak ciężki i duszący jest smród ich perfum :D W dodatku wszystkie są do siebie bardzo podobne..

Podobały mi się jedynie perfumy mojego ojca, które pachniały tak jak smakują tic-tacki owocowe :D Inaczej nie potrafię opisać tego zapachu, a ich nazwy nie pamiętam, mój ojciec tym bardziej... :P

 

 

Domyślam się, że nie bardzo pomogłam, ale wątpię, żeby ktoś zrobił to lepiej, bo jak chyba już zdążyłeś zauważyć każdy jest inny i nie ma tak, żeby ta sama rzecz spodobała się wszystkim dziewczynom w Twoim otoczeniu :P Najlepiej to wybierz te perfumy, które się podobają Tobie i przyciągaj laski z podobnym gustem, takie jest moje podejście do wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z produktami tej firmy, a zobaczysz, że nie oferują oni własnych zapachów tylko zapachy podobne do...

 

Jest to ogromna różnica!!! Kiedyś o takich produktach mówiono podróbki dziś regulacje prawne są nieco inne i wystarczy coś wyprodukować w innym opakowaniu, wypuścić na rynek i reklamować jako podobne do...

A nikt nawet nie pomyśli, że jest to podróbka.

 

Zastanwiające jest to, że światowej klasy producenci produkują zapachy o zróżnicowanej nucie zapachowej, a ktoś skopiuje tanim kosztem tylko część zapachu, wejdzie na rynek i sprzedaje swoje imitacje całkowicie legalnie.

 

Cała ta sytuacja przypomina mi reklamę piwa Żywiec "PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓZNICĘ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się kiedyś na zapachy z Avonu - koleżanka tak bardzo mi je polecała, że nie wypadało wprost odmówić.

Co prawda, wydatek niewielki, a zadowolony miałem być bardzo.

Kupiłem 3 rodzaje, po ok. tygodniu testowania stwierdziłem, że dwa z nich po prostu śmierdzą (nie tylko dla mnie, ale i dla znajomych), jeden tylko był "w miarę" dobry.

Od tamtego czasu nie kupiłem już żadnego zapachu z podobnych źródeł. Opieram się głównie na polskich i niemieckich drogeriach, do których mam zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności