Skocz do zawartości

Mój chłopak mnie zdradził i zostawił


martull

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak mnie zdradził i zostawił. Bardzo to przeżylam i chciałam za wszelką cenę go odzyskać. Na stronę z feromonami trafiłam przypadkiem. Nie do końca dowierzałam w działanie feromonów, zresztą jak większość z nas na początku. Przełamałam się jednak i kupiłam 2 ml pheromax. Po zastosowaniu efekt było widać odrazu, Moj były był widocznie zainteresowany moją osobą a inni ludzie zrobili się jakby bardziej przyjaźni. już po tygodniu stosowania odzyskałam chlopaka i odnowilam zaniedbane w przeszlosci przyjaznie. Pheromax naprawde działa :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak ale za bardzo go kocham. poza tym jesteśmy ze sobą od tamtego momentu 8 miechów i nic nie odwalił. Wiem że jak raz zdradził to może być i następny raz, ale chciałam nam dać ostatnią szanse, i narazie nie żałuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skus sie na zerwanie z tym chłopakiem! ile czasu byliscie razem nim cie pierwszy raz zdradził

a jesli zrobi to po lubie jak bedziecie miec dzieci a jak ciebie zostawi dla innej?

zastanów sie czy warto sie tak poswiecac

a co do feromonów to poczytaj o wszystkich feromonach i sprubuj!

ja sie dobrze czuje z mieszanka BTB i NPA

ale nie wiem jak twoje otoczenie sie bedzie czuło z nimi Razz

przyznam nawet ze te feromony uzalezniaja tzn ja nie wiem jak innych ale mnie tak:)

 

poodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak powinnam mieszac ale mieszalam juz na ciele

czyli np.nadgarstki i w zgieciach łakci BTB a za uszami NPA

zalezy gdzie szłam:)

w tej chwili uzywam tylko BTB w pracy!

ale w domu i na wyjscia z chłopakiem mieszam:)

a co chcesz spróbowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Cześć !

 

Jestem nowy na tym forum i mam pytanie do ludzi którzy sie na tych feromonach konkretniej ode mnie,a więc byłem z dziewczyną 2,5 roku...lecz z mojej głupoty rozstaliśmy się,Ona teraz ma innego,ale spotykam się z Nią tak po przyjacielsku...i mam wrażenie że uczucie z jej strony nie zgasło,czy myślicie że Pheromax...mógłby tak jakby to uczucie w Niej przebudzić ? jestem w Niej cholernie zakochany i chciałbym ją odzyskać,Pheromax może Waszym zdaniem mi w tym pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Szczerze ??? Rozumiem chęci ratowania związku który się rozpadł Ja też byłam taka głupia Facet mnie zdradzil po 5 latach zostawił potem dla jeszcze innej .... a ja chciałam to ratować i ratowałam ... i wiecie co od tamtej pory miał chyba z 4 laski i wszystkie zdradzał ;) i zostawiał dla innych Jedna świętość kto raz zdradzi będzie robił to zawsze !!!!!!!!!!! I nie pomogą a nawet bym powiedziała że szkoda marnować fero na takowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jestem młodą mężatką (od 3 lat),nie mamy i nie planujemy na razie dziecka. Zaczęłam zauważać, że moje życie seksualne nieco poszarzało. Często z mężem zasypiamy w leniwym milczeniu. A od jakiegoś czasu zastanawiamy się o drugiej parze. Oboje mamy wielką ochotę spróbować. Znalazłam ciekawy artykuł http://sites.google.com/site/753nwes , który rozjaśnił mi w głowie. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności