Skocz do zawartości

MIYOSHI MIYAGI PURE 5 ML - jak stosować ?


Flake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj otrzymałem te feromony, jednak nie mam pojęcia jak je aplikować . Zaraz gdy przyszły spryskałem nadgarstki oraz szyje z obu stron . Efektów nie było żadnych, ale nie chodzi o to . Każdy musi dawkę dopasować do siebie, więc moje pytanie brzmi gdzie je najlepiej używać, oraz od jakich ilości zaczynać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to tak ... Wczoraj rano, zaraz po otrzymaniu spryskałem się na nadgarstach po razie , po obydwóch stronach szyi - nie zauważyłem efektów żadnych . Wieczorem, całkiem po pracy kiedy się wykąpałem psiknąłem się raz na szyje i raz na włosy - widziałem że zmiany nastąpiły, nawet dość duże i wątpię , żeby to był przypadek . Dzisiaj znowu spryskałem ( tylko wieczorem ) włosy i szyje - efektów nie zobaczyłem . Nie mam pojęcia jak to stosować, ile tego prysnąć na początek i gdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję dla kobiet i jest rożnie..raz działają (i to jeszcze jak.....) a innym razem nie widzę różnicy...nie wiem czy to zależy od dawki czy może od sytuacji...jak uzywam na imprezkę to są efekty a kiedy jestem w pracy to raczej nic się nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Niedawno kupiłem z namysłem Miyoshi Miyagi. Wszystko dzieki przypadkowi w którym przekonałem się na swojej skórze o skuteczności fero;) Kupiłem go w sklepie z różnymi akcesoriami do zabawy w łóżeczku facet który mi to sprzedawał mówł że ten fero ma stężenie ok 0.003% "Jak na moje oko ja bym się nad tym zastanowił";p

 

>----Czy Miyoshi Miyagi działają?

Według mnie działają aczkolwiek subtelnie, najlepiej u mnie sprwadziły się w pracy.Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu koledzy okazywali mi "więcej szacunku" Z kolei pracowałem z kilkoma w dość małym pomieszczeniu i miałem po dłuższym czasie jakby mnie się bali co wcześniej mi się nie zdażało kiedyś gdy tam pracowałe często wpadał mistrzu teraz ledwie raz na jakis czas spojrzy .

Co do efektywności na uczelni to u mojego promotora pracy dyplomowej zobaczyłem mnóstwo entuzjazmu pomimo że nic nie napisałem nic i przyszłem załatwić tylko formalności. Ineresję się mową ciała więc nie ma tu w tym wypadku mowy o przypadku;P

 

Kobiety----->> W tym wypadku zauwazyłem że działa tańcząc z koleżanką którą dośc dobrze znam wolną piosenkę już będąc bardzo blisko zaczynała się do mnie coraz bardziej przytulać. Uważnie słuchała tego co do niej mówie. Tylko wtedy wiał wiatr i kobinowałem aby wiatr wiał w jej stronę;P

Duo będąc już w klubie Było już nieco ciężej;) Stanołem mniej więcej na srodku i udając że tańcze obserwując otoczenie. Faceci raz na jakiś czas lekko się odsuwali a dziewczyny hm... dziwnie się rozglądały(co nieznaczy że za mną poczuły działanie fero ale nie wiedziały kto to;) No ale kumpel przedstawił mnie swoim koleżankom, no cóż nie wiele myśląc zacząłem jedną zagadywać po jakim czasie chyma z 3 min widzaiałem juz po oczkach że subtelnie zaczynają działaś. Tańcząc z nią początkowo nic nie mówiła ale gdy wkońcu trafiłem w temat już się otworzyła, z kolejną było troszkę więcej zabawy bo miałem nazabawę z nią więcej czasu. Bawiłem sie z nimi i kumplem na przemian się zmieniając dziewczynami co jakiś czas;) Co zabawniejsze ten kolega odniósł wrażenie, że ta panna zaczynała na niego ukradkiem zerkać;) Nie wyprowadzałem go z błędu;p

 

Wnioski i uwagi :

Ten Feromonik Miyoshi Miyagi działa. Nie stosowałe mocnijeszych jak NPA i innych więc nie mogę o nich nic powiedzieć wiem tylko że jak tylko dostanę wypłate kupuje NPA i porwównam działanie;P

W klubie stosowałem jakieś dwa psiknięcia co koło 3h czyli 2 razy w ciągu wieczoru.

Do pracy jedno psiknięcie mi styka na całe 8 h, aczkolwiek mam wrażenie że czasem to troszkę za dużo.

Do szkoły(Studiuje zaocznie ) wystacza jedno psiknięcie, Tu dodam że znjami nigdy nie mieli d mnie za dużo respektu a tego dnia normalnie pełen szacunek No Prawie efekt mnie zaskauje;) Kiedy negocjowałem pewne warunki z kumplem miałem wrażenie że się mnie bał i prawie by uległ dyby nie "jego koleżanka z grupy Ruda;P"

Na podwyw ---> Tutaj jest mi się ciężko wypowiedzień bo używam ich dopiero od tygodnia i w czasie kilku imprez w ciągu jednego wieczoru.

Na moje oko działają ale jak już jeszcze nie wspomniełem kupiłem Miyoshi Miyagi 5ml o stężenniu trzech gwiazdek czyli chyba intensywne, stopień mniej od maksymalnego stężenia jaki producent udostępnia. Sedno w tym że nigdzie nie jest napisane jakie. Teraz kupuje NPA i porównam działanie. Zapomniałbym działają na dziewczyny nie tak mocno jak bym chciał i oczekiwał ale działają.

Podsumowanie:To jest mój pierwsyz post na temat fero dlatego porszę wyrozumiałość gdyż mogłem odnieść błedne spostrzeżenia i źle zinterpretować moje obserwacje 8) .

Fero pomagają ale gdy nic nie robiłem i się nie odzwywałem w pracy zaczynano na mnie dziwnie patrzeć, efekt odwrotny gdy zacząłem zgadywać i ciągnąc za język pełne zainteesowanie.

Z kolei z dziewczynami trzeba subtelnie, one z reguły są bardziej wystraszone niż ja czy TY;P bo nawet jeśli jesteś pociągający z pomoca fero czy bez to jeśli nie podejdziesz i nie zagadasz poprostu odrazu stawiasz się na pozycji przegranej. Uczymy się najlepiej na własnych potknięciach, czase to boli czasem rozbraja smiechem;P Nawet ja gdy mysle o moich wielkich pomyłkach i nieudanych "związków" z kobietami to by mnie dziś tu nie było. Szanse na poznanie Atrakcyjniejszej kobiety czy zdobycie lepszej Pracy mogłby na zawsze przepaść;)

Każda porażka jest zalążkiem przyszłej pomyślności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po pracy testowałem Miyoshi Miyagi kolejny raz;P

 

W pierszej kolejności chce sprostować to co napisałem wcześniej:


  • Kupiłem go w sklepie z różnymi akcesoriami do zabawy w łóżeczku facet który mi to sprzedawał mówł że ten fero ma stężenie ok 0.003% "Jak na moje oko ja bym się nad tym zastanowił";p

No więc to stężenie o którym mi mówiono to ok 0,03 "Jak na moje oko ja bym się nad tym zastanowił" czy to prawda. Osobiście to słyszałem od faceta który mi je sprzedał;D

 

 

Podjedżam pod salon komurkowy i 1 raz psik Miyoshi Miyagi 5ml. No i whodzę. Hm.... Patrze a tam dziewczyna obsługuje jakąś babkę no to mysle sobibie"postoję troszkę to zaczną mocniej czuć efekty" i tak chba sobi kwitłem z conajmniej żeby tylko 5 min. Dodam że humorek dopisywał.

 

Podczas tego czekania na początku widziałem jakby jedna i druga miała jakiś niezbyt specjalny chumor. Z czasem dalej stoję i jakby źerenice minimalnie się powiększyły ale nie moje. jakby zaczęła się czuć srzedawczyni bardziej wyluzowana i już z niewidocznym uśmiechem.

A druga już chyba miała ze 40tke jak nie lepiej też zaczeła odczuwać efekty wiem tyko że chyba się usmiechała gdy odchodziła od ekpedientki. Ale moge się mylić gdyż moja uwaga była skupiona na ekspedientkę;P

Siadam i mówie w czym Problem, i w bardzo miły sposób mnie obsługuje, nie spieszy sie jej, (wiem że nawet fero nie zdziała cudów gdy sam nie zacznę zagadywać więc kożystając z okazji że mały chłopczy zaliczył glebę zażartoweł subtelnie i delikatnie że te płytki muszą być chyba nie równe)ona dodała , że chyba muszą być ślizgie. Cały czas spoglądała na mnie z sympatią.

 

W tym samym czasie co malec zaliczył orła bo przyszedł z tatusiem, który chyba był szefem ale teraz tak myśląc za wiel nie mówił i dość szybko się zmył nie kożystając z okazji pobajerowania chyba "podwładnych" .Pojawiła się jakać koleżanka ekspedientki. Z początku trzymała się na odległość okło 2,5m i kątem oka spoglądam na nią no w sumie blondynka niebieskie oczy. Po upływie jakiś 3 min może 7 min zauważyłem że niztąd ni zowąd tak jak ja siedziałem naprzeciw ekspedientki to ona staneła obok dość wysokiego stolika tuż obok mnie już z nieco powiększonymi źerenicami, ostatnio dośc czesto mi się to zdaża.

 

Wracając do histori! Pod koniec wizyty poprosiłem o telefon zastępczy ale go nie dostałem, za to jak mi się wydaje pojawiłem się przed osobą będą na tej samej liście co ja"Przynajmniej mi się tak wydaje" Tak teraz już z perspektywy czasu to wydaje mi sie że jeśli bym tam został dłużej to może bym którąś poderwał;D Tak obie nie wiedziały dlaczego im tak w oko wpadłem.

 

Wspominałem że w pracy mam wrażenie jakby się mnie bali? Dodam że pracuje w dość niedużym pomieszczeniu prawie bez wntylacji;) A taka Starsza Pani z zktórą pracowałem na innym dziale zaczęła być podejżanie milła no nie tylko ona.

 

 

 

Możecie pomysleć ściemnia!! I bym sam sobie nawet nie wierzył, w te Coraz częstsze przypadki;) A fakty mówią za siebie, to są moje obiektywne spostrzeżenia. Dodam że od jakiś 2 lat cały czas czytam o wszystkim co moze pomóc w podrywaniu dziewczyn i pewne gesty mowy ciała już wczesniej byłem wstanie zauważać. Ale jak każdy zawsze mogę się mylić. Z Ciekawości bo dzisiaj dostalem wkońcu część wypłaty zamówiłem NPA i chętnie sprawdzę jego skuteczność. I ocenie który jest silniejszy.

 

 

Zapomniałbym wacając już z salonu komórkowego zaburaczało mi brzuszku więc się rozejżałem i poszedłem do najbliszej cukierni z racji tego że byłem zadowolny z działania Fero to zapomniałe ze je mam na sobie. Nie było kolejki węc poprosiłem o pączka. Pdala mi go, to była starsza Pani no zaczołem szukać w drobnych w portfelu dałem jej złocisza i piędziesiat groszy. Już kiedy miałem brać pączka słyszę coś w stylu" Widzia pan ja panu dalje trzy rzeczy a pan mi tylko dwie, Dałam Panu pączka opakowanie i paragon" śmiejąc się w między czasie od ucha do ucha :shock: też zacząłem się śmiać podziękowałem i wyszłem.

 

 

Chyba Miyoshi Miyagi działają, chwilami nawet dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

To jest chyba już moje ostatnie sprostowanie mówiące o zawartości feromonów w Miyoshi Miyagi na moim opakowaniu napisane jest

 

e5 ml 0,17 fl.oz.

 

Szczerze mówiąc nie wiem co to u licha oznacza ale pewnie pisze o koncentracji która wynosi "chyba" 0,017% na coś tam wedle opisu na feromny.pl

 

Wspominając o super koncentracie tej samiej firmy poj 8 ml:

 

e8 ml 0,27 fl.oz

 

Kupiłem je swojej matuli gdyż ciągle nażekała na to że w pracy ma ciętego kierownika i kierowniczki. Z ciekawości powiedzmy że się sztachnołem tym fero niby jakiś delikatny zapach, ale po okloło jakiś 20 min ogarnoł mnie przypływ energi i chęć robienia czegokolwiek bez powodu. Pewnie fero zaczęło działać, fajene uczucie ale nie chciałbym paśc ofiara kobiety ;) analogicznie sprzedawca w sexhopie twiedzi że zawiera całe 25 jednostek i jest dość mocne dlatego jest w sztyfcie i można go lepiej aplikowac niż za pomocą psiknięć. Co po mojemu wedle tych wskazań daje 0,027% stężenia.

 

Osobiście nachodzi mnie dziwna myśl czy przypadkiem producent Miyoshi Miyagi nie wykupił licencji produkcji od producentów NPA lub odwrotnie. Ale to są tylko czcze insynuacje. Więc nie bierzcie ich pod uwagę.

 

 

 

Powtarzam to są tylko moje domysły metodą dedukcji;) :?::arrow: ale jak każdy człowiek moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miyoshi Miyagi Instinct 5 ml

 

Wczoraj! Sobotni wieczór.

 

Zacznijmy od tego że chyba miałem zły dzień i byłem znacznie lekko wk...ny. No chyba troszkę przedawkowałem z fero aczkolwiek chyba do najmocniejszych nie należy. Czułem złość i Flustrację która do niczego nie porwadziła. Na powietrzu podchodząc do kumpla i dziewczyny którą bajerował, zauważyłem lekkie ożywienie ale naprawdę subtelne. Stanołem od strony zwietrznej aby mogła poczuć fero 8) no dobra ale do rzeczy. Wedle mojego uznania nigdy nie była zainteresowana moją osobą albo jakoś specjalnie nastawiona do rozmowy z moją osobą. Stała się bardziej otwarta na moje sugestie. Co nie znaczy że jakoś specjalnie zadzaiłało fero. Słyszałem również że jeśli dam go za dużo to mniej smiałe dziewczyny będą się bały, a śmiałe mogą wykazać inicjatywę. Ona raczej nalezy do tych śmiałych, ale raczej jakiejś rewelacynjej inicjatywy to ja nie widziałem:D. Zważywszy że nie maiłem weny twórczej ani jakoś gatka mi się nie kleiła to wysząła z tego czarna du.....

 

Zauważyłem również, że w okresach życia kiedy byłem niezwykle wyluzowany i zadowolony z życia posiadając ogromną pewność siebie z wewnątrz. A zdazyło mi się to z kilka razy. W tym czasie miom mottem było" Każda porażka, jest zalążkiem przyszłej pomyślnośći" podchodziłem do naprawdę wielu dziewczyn. A one nie wiem czemu nie potrafiły mi odmówić Tańca. Cała moja mowa ciała wyrażała to co czuje, Zapomniałbym dodać że wtedy testowałem porady z jednej z najlepiej według mnie książek oddających metody podrywania tylko i wyłącznie w jednym celu. To między innymi. Ponaddto przez cały tydzień przed sobotą byłem na czymś wrodzaju dopingu emocjonalny i zdążyłem przygotować sporo ciekawych opowieśći tylko z jednym poddekstem. Co prawda nie miałem odwagi ich użyć . Ale wykożystałem w idei co się sprawdziło:D

 

Feromony mogą pomóc ale zanim pójdziesz na podrym pomyśl o czymś przyjemnym (najlepiej czymś innym), zapomnij że idziesz na imprezę. Do momentu w którym pójdziesz. A kiedy tam będziesz Tryskając Entuzjazmem na pewno przykujesz uwagę nie jednej sikorki;P

 

 

Wracając do wieczoru była tam kumpela, która mi się podoba i chyba od dłuższego czasu, chyba coś do mnie czuje przed duże chyba. Tańcząc z nią wolny kawałek zauwazyłem że po jakimś czsie się przybliża do mnie ale gdy tylko przyblizała głowę do mojego rmienia gdzie zaaplikowałem fero jakby odruchowo odsuwała głowę może poczuła ich specyficzną woń, nie wiem. Tańczyłem z nią, i jakby chciała i nie mogła jednoczesnie się badziej przytulić. W dodatku głowa zaczęła ją boleć i później niemiała wogóle ochoty na Zabwę na parkiecie co raczej u niej nie jest normalnym zjawiskiem.

Dochodzę do wniosku że chyba przedawkowałem :x bo sam miałem parszywy humor i samopoczucie. To cena nauki która nie idzie w las;)

 

Jeśli boisz się podejść do dziewczyny to przeczytaj to:

 

To jedna z histori która zmieniła moje życie i może zrobi to samo z Twoim. W akwarium była sobie rybka, akwarium było duże i nie miała powodów do narzekań, cieszyła się z swojego zycia. Pewnego dnia jednak ktoś wsadził szklaną szybę do akwarium dzieląc je na pół. rybka na początku próbowała dostać się na drugą stronę akwarium, za każdym razem mniej lub bardziej. Rybka była rozgoryczona, czuła powiększajacy się ból, cierpiała naprawdę mocno, dlatego po nawet krótkim czasie przestała próbować i kiedy zbliżała się do szyby zwalniałą i zawracała przywyczajając się do tego że już nigdy nie będzie miała okazji pływac po całym akwarium. Lecz wyciągnięto ten kawałek szyby dzielący akwarium.

Jakież było zakoczenie że rybka pomimo tego że już miała całe akwarium dla siebie, To pływała tylko do miejsca gdzie była dzieląca szyba i zawracała. Bałą się prażki tego że znowu kolejne zderzenie z szybą może zaboleć. Resztę życia spędziła w monotni nudzie i cerpienia z powodu ograniczeń które już wcale nie istniały.

 

Jak sądzisz co powinna zrobić ta rybka i dlaczego?

 

A może drugie zakończnie??

Rybka cały czas próbowała czasem porażka była bolesna, lecz rybka wiedziała, że się uda a ćwiczenie czyni z Pana rybki mistrza i jeśli nie zaryzykuje to na zwsze będzie musiał w tej wąskiej brzydszej części akwarium zamieszkać.Nie miał nic do srtacenia i próbował. Pewnego dnia ktoś wyciągną szybę dzielącą akwarium a Pan rybka spróbował i przepłyną był tak szczęśiwy i dumny z siebie że Ciężko mi to opisac słowami.

 

Którą rybką chesz być? Której rybki postawę chesz przyjąć?

 

Masz wybór!! Wierzę, że Podjołeś właściwą decyzję!

 

To się sprawdzało zanim zaczołem stosować fero i co lepsze dalej się spradzwa, dlatego często przypominam sobię tę opowieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Miyoshi Miyagi to jedna wielka ściema.

 

Wpiszcie sobie w google "Miyoshi Miyagi pheromones" itp. .. ale niestety wyskakują tylko polskie stronki. A podobno światowy produkt.... :lol:

 

Wniosek? Kolejny po pseudo feromonach "Chakra" polskiej produkcji produkt. Jak ktoś chce kupować kota w worku to proszę bardzo.... ja do niczego nie namawiam.

 

Pozdrawiam ludzi trzeźwo myślących :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację :?: Nie mi to oceniać, tylko osobom go kupującym. Ja dorzucam własne spostrzeżenia i sugestie. Fakt nie znalazłem strony w języku innym niż polski nie licząc strony producenta. Za to znalazłem jakieś inne które nie chciały odpalić;D Wiem natomiast że działają, jak mocno w porónaniu do NPA nie wiem bo jestem w tracie obserwacji i oceny.

Z obecnych bo dzisiejszych obserwacji śmiało mogę stwierdzić że NPA działa, jaka jest różnica między produktami hm.... będe mógł ocenić to dopiero po jakimś czasie czyli po sobotnim wypadzie. Ale jakby nie było NPA powoduje szybsze bicie serca:D, ale chyba za pierwszym razem przedawkowałem aplikując sobie około 1 kropli;P ale to już będe opisywał w innym poście bo to nie temat by tutaj go opisywać.

 

Dalej śmiem Twierdzić że wedle mojej oceny NPA i Miyoshi Miyagi pheromones to chyba ten sam produkt no może inna koncentracja bo inny producent inne stężenie i inna marka. Dodam że to są to tylko moje domysły i czyste insynuacje. Ba mało tego gdy napisałem do feromony.pl nie uzyskałem w odpowiedzi procentowej zawartości. Za to mogę pochwalić za pełną i profesjonalną odpowiedź która by każdego usatysfakcjonowała. Odpowiedź bardzo dyplomatyczna i niesamowicie szybka co mnie miło zaskoczyło. Dbają o klienta i doceniają jego czas!!!

Zamówiłem na feromony.pl NPA prosząc o dyskretną poczkę co dostałem?

Dokładnie to co chiałem w czasie doslownie dwóch dni roboczych;)

Wysłałem podobne pytanie Do e-feromny.pl sprzedające głównie Miyoshi Miyagi pheromones i już cały dzień czekam na odpowiedź i wielkie nic!!

 

Jak można zauważyć ogólnie na tym forum są tu opisy głównie produktów z feromony.pl i kilka innych produktw innej produkcji. To takie moje spostrzeżnie.

 

Ps. Chciałem zachowac obiektywizm może mi to się udało ale Ty sam to ocenisz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja też nie chce o nic być posądzany :wink:

 

Po prostu Miyoshi Miyagi to "podwórkowe" fero. Co jakiś czas wychodzą nowe "allegrowe" feromony made in Poland z marnymi stężeniami ( jak wogóle tam coś jest). Niestety my klienci na tym tracimy :(

 

Podam Ci pewien przykład. Jakiś czas temu w ofercie jednego ze sklepów "z niegrzecznymi rzeczami" :wink: znalazłem ofertę, gdzie do towaru o wartości niecałych 100 zł była dodawana Chakra gratis. W sklepach stoi natomiast po około 170 zł...

 

Wniosek taki --> koszt jej produkcji jakieś 20 zł góra a marża 150 zł.... :shock:

kurcze.. też sobie taki biznes otworze :lol:

Od razu nasuwa się drugi wniosek --> jakie jest tam stężenie (jak wogóle jest)?? Ponoć fero są drogie w produkcji.

 

 

Jeśli chodzi o NPA, Pheromax itp. to są to produkty znane na całym świecie, oferowane przez dziesiątki sklepów zagranicznych i debatowane na forach zagranicznych.

 

Sprowokowałeś mnie bo Twoje posty wyglądają jak reklama rodem z ...feromony.pl ; niektóre zdania powytłuszczane, a szczególnie nazwy własne.

 

P.S. Udzielam się na kilku forach internetowych ( związanych z zawodem i przyjemnością, ale nie związanych jak tu z przemysłem chemiczno-kosmetycznym) i jestem po prostu bardzo wyczulony na wrzucanie kryptoreklam na forach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Przyznaje opisy mogą przypominac krypto reklamę;p To może wynikło z tego że lubie gdy niektóre spostrzeżenia troszkę podkreslam.

 

Zgadzam się także zę pożądne fero musi swoje kosztować, bo jak wiadomo nie ma nic za darmo 8) Nawet Pan Terminator musiał sporo zapłacić i poświęcić by zyskać taki tytuł;)

I jak mówisz :

Podam Ci pewien przykład. Jakiś czas temu w ofercie jednego ze sklepów "z niegrzecznymi rzeczami" znalazłem ofertę, gdzie do towaru o wartości niecałych 100 zł była dodawana Chakra gratis. W sklepach stoi natomiast po około 170 zł...

 

Wniosek taki --> koszt jej produkcji jakieś 20 zł góra a marża 150 zł....

kurcze.. też sobie taki biznes otworze

Od razu nasuwa się drugi wniosek --> jakie jest tam stężenie (jak wogóle jest)?? Ponoć fero są drogie w produkcji.

Coś tutaj śmierdzi. Co takiego? Można się domyślić:D

 

Co jest w moim przypadku ironią losu to właśnie to że sam zacząłem przygodę właśnie od jak sam mówisz od podwórkowych fero, które z ciekawości porzyczyłem od dobrego znajomego wypsikałem się nimi prawie jak perfumami. A efekt był dość zauważalny ale tylko dla mojego oka, bo taka jedna fala wyfalała że wypsikałem się fero najzabawniejsze jest to, że ta fala z natury wymyśla niestwożone historie wszycy się uśmiali i całą historię puścili w niepamięć. Nastepnie już samemu kupiłem wyżej wymieniony produckt na forum Miyoshi Miyagi Instinct 5 ml którego działanie było mocniejsze od swojego poprzenika.

Teraz alplikując NPA z moich skromnych reakcji i obserwacji otoczenia, gdy idę na miasto(widać że działa ale jak bardzo jeszcze nie sprawdzałem). Co jest tymczasowo niewykonywalne z powodu dziergania pracy dyplomowej w ekspesie. Moge powiedzieć, że jak na razie mogłem odczuć jego działanie chwilowo wiecej negatywnych niż pozytywnych w wyniku przedawkowania :x

 

Ciekawostka:

Jeśli zastanawiałby się ktoś kiedyś czemu tutaj na forum jest równie dużo opini niezadawalających z działania fero ??

Podam prostą odpowiedź!!

Przeczytałem ją kiedyś na jakimś forum i dobrze pasuje do tych niegatywnych opini.

Odpowiedź:

Jeśli coś działa z czasem zapominamy że to coś wogóle stosujemy i staje się codziennością, czyli nie ma powodów by pisac posty. Tych osób musi być dużo bo gdyby były niezadowolone tego forum by nie było :idea: .

Natomiast jeśli nie pomoże wpadamy w Panikę i aby dac upust najczęściej tylko emocji piszemy co ślina na język przyniesie. I z reguły nie jest to dobra opinia, aczkolwiek prawdziwa.

 

Nie wiem również może to tylko oje spostrzeżenie ale większość użytkowników fero, jest przy kasie i poprosu kupują markowe towary;) Ja jestem w drodze, by na razie choć po części się z nimi zrównać i dlatego testuję inne tańsze. Czasem wyżucając kasę w bołoto ale kazdy uczy się na błędach. :twisted: Czase kosztownych ale za to pouczających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast jeśli nie pomoże wpadamy w Panikę i aby dac upust najczęściej tylko emocji piszemy co ślina na język przyniesie. I z reguły nie jest to dobra opinia, aczkolwiek prawdziwa.

 

Wg zasady "3.11" - klient zadowolony opowie o tym 3 osobom, klient niezadowolony - 11.

 

Właśnie dlatego od razu tu kupiłem bo nie miałem pieniędzy na experymentowanie z różnymi produktami. Sporo poczytałem forum przed zakupem. Najpierw jak pewnie wielu przeglądałem oferty allegro i innych sklepów.

Specyfiki do tanich nie należą, ale w miare na długo starczają.

 

Tak wogóle to ile nakładasz na siebie tego NPA? Pytam z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtiam :wink:

 

Bardzo mi się spodobała twoja zasada 3.11 tomocool!Z racji tego, że interesuje się przedsiębiorczością. A fero na pewno pomogą:D nieraz słyszałem o ludziach którzy budzili o w swoim otoczeniu ogromny szacunek i respekt.

 

napisane przez tomcool:

Wg zasady "3.11" - klient zadowolony opowie o tym 3 osobom, klient niezadowolony - 11.

 

Fakt przy obecnym stosowaniu NPA chyba naprawdę na długo mi wystarczy!

 

Na co dzień to znaczy kiedy mam jakieś sprawy na mieście w ramach testów stosuje 0,5 kropli NPA na jabłko adama starjąc się równocześnie rozmieścić fero niedaleko uszu , a jedynym miom zmatrwieniem jest fakt czy nie przedbrzyłem z perfumami. Wiem z własnego doświadczenia, że gdy koło mni przechodzi dziewczyna mocno uperfumowana to często aż mnie od niej odpycha :? Nawet gdy jest Bardzo ładna :( Lubie delikatne perfumy tylko czy takie przykryją zapach fero;p?

 

Zakładam że Ty tomocool stosujesz fero już dłuższy czas i na pewno wyrobiłeś sobie zdanie na każdy dostępny produkt na feromony.pl. Ja dopiero zaczynam i w przyszłości będe miał coś do powiedzenia, teraz tylko wiecej obserwuję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich niestety nie przetestowałem; jeszcze BTB i P10 by się przydało :?

 

Mimo wszystko mój najbliższy zakup to Chikara.

 

Jeśli chodzi o perfumy to spokojnie przykryją i nie musisz na siebie ich kłaść kilogramami - muszą być jakieś w miare przyzwoite.

Ja używam Dolce Gabbana pour homme - koszula pachnie mocno nawet po kilku dniach 8) wystarczy się lekko psiknąć i nawet NPA nie ma prawa sie przebić.

A kupiłem go na www.dolce.pl - polecam dobre ceny i super obsługa oraz pewność, że oryginały. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fero są fajnym i urzytecznym narzędziem. Lecz są tylko narzędziem.

 

To tak jak z samochodem(Feromonki) możesz go mieć nawet wypasionego :twisted: , ale jeśli nie umiesz go porowadzić(stoisz pod ścianą, nie wiesz nic o podrywaniu i Co gorsza nawet nie próbójesz przynajmniej nie podrywać i tryskać entuzjazmem) To taki samochód będzie stał bezużytecznie(Fero) a ty mimo tego że pół miasta zazdrości Ci bryki , chodzisz na pieszo :? .

 

Może tylko dlatego że boisz się nuczyć jeździź autem?

 

Ale co ryzykujesz przecież jeździć uczysz się na L-ce w trakcie kursu na prawko(czytając odpowiednie lektórki fachowe) ?

 

Jak byś się czuł gdyby za każdym razem Ci się wszystko udawało do końca życia? Najprawdopodobniej byś się Znudził/a!!!!!!

 

Czy takie postępowanie ma sens??

 

Co by było gdybyś zagadał/ zagadała a nie sał/a w miejscu??

 

I jak ktoś bardzo mądry mi powiedział:"Karzda szansa nie wykorzystana jest Zmarnowana"

 

Odsyłam tu do stronki która pomoże oświecić ten wyjątkowo rzadko poruszny temat;) http://ninov.feroblog.pl/index.php/archives/6#respond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

freezerx, tak to już jest, że każdy trochę wyolbrzymia... z tego co piszą odejmij połowę, dodaj 30% jeśli wydaje Ci się że to może być prawda... i wyjdzie Ci że koło 65% było prawdą... tak to już niestety jest. Nikt nie napisze, że założył koszule od armaniego, tylko napisze że dziewczyna zauważyła go przez feromony. Ale sam osobiście polecam fero :>, nie zrobi to z nikogo nie wiadomo czego, ale na pewno ułatwi, po co iść na około kiedy można iść na skróty, zabawa jest dla leniwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam Się;)

 

No cóż historjka została opisana na podstawie badań nukaowych, więc jakby nie było opiera się na faktach;P Chciałem przedstawić w prosty sposób działanie ludzkiego mózgu. I Wskazówki jak można by się zachować i jak nasz mózg potrafi coś zapisać i utrwalić choć nie zawsze zgadza się to z rzeczywistością.. Kto co z tym zrobi nie wiem;) Wiem za to że jeśli czasem pomyśli o rybce i spojrzy na dziewczyne to odrazu ruszy do dzieła zamiast stać.

 

 

 

Co do ilości informacji o fero to jak poszukasz to znajdziesz, opisywałem tutaj działanie niektórych fero czyli Miyoshi Miyagi Instinct 5 ml aby ktoś mógł wiedzieć czy działają;D Ja osobiście teraz stosuje NPA Lepiej się sprawdza na dyskotekach. Ale jeśli będziesz stać w miejscu jak Lampa to Nici z podrywania(Pamiętaj jest zawsze wyjątek od regóły)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 9 years later...
W dniu 18.05.2009 o 13:30, tomocool napisał:

Uważam, że Miyoshi Miyagi to jedna wielka ściema.

 

Wpiszcie sobie w google "Miyoshi Miyagi pheromones" itp. .. ale niestety wyskakują tylko polskie stronki. A podobno światowy produkt.... :lol:

Jak wpiszesz w wyszukiwarkę miyoshi miyagi pheromones to rzeczywiście nie ma tam zagranicznych stron, ale to dlatego, że korzystamy z polskiego googla, analogicznie do tego - jeśli wpiszemy pheromax pheromones też wyświetlą ci się polskie strony. 

Osobiście uważam, że miyoshi miyagi działają, może subtelnie, ale chociaż nie można ich tak łatwo przedawkować jak btb, npa, czy pheromaxa. Używałem miyoshi miyagi po love and desire i efekty lepsze, stałem się bardziej pewny siebie, bardziej podobałem się dziewczynom i podobał im się ten zapach, niektóre mi pisały, że przypominają sobie ten zapach moich perfum i tęsknią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności