Skocz do zawartości

The Edge (NPA) + dyskoteka


tomektomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem do mojej chikary próbkę Edge i Perception, tą drugą dałem kumplom, ja uzyłem próbki NPA. Byłem w dość kulturalnej dyskotece, dobrze sie bawiłem, dużo wypiłem, skończyłem z panną w łóżku, ale niepokojące było to, że sprowokowałem 2 kolesi. Zazwyczaj mam niewyparzoną mordę i lubię kogoś wkurwić, lecz tym razem dobrze się bawiłem na parkiecie i spojrzałem się, może trochę złowieszczo na jednego typa, który był obok mnie i ten po chwili znalazł się swoją głową na moim nosie. Olałem to i poszedłem wytrzeć krew i po jakimś znowu czasu miałem utarczkę z kolejnym. Podobała mi się siła z którą mówiłem mu, że mógłbym go zabić i wywieść do lasu. Nigdy wcześniej nie byłem taki bezpośredni. Coś mi się wydaje, że to te feromony. Co wy o tym myślicie, ja dodam, że co jakiś czas docierałem się chusteczką po szyi bo była mocno nawilżona. Barmanka trochę się do mnie uśmiechała, zazwyczaj to zimne suki, ale jeśli chodzi o panny na parkiecie to nie wiem czy czułem różnice, bo zawsze świetnie sobie radziłem w tym temacie. Tak czy inaczej uważam że chikara jest lepsza, podoba mi się nastawienie. Osobiście wolę żeby panna nie leciała na mnie tak od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles wywalil Ci z dynki, tak ze zaczela leciec krew i to olales??Ja bym takiemu na zewnatrz klubu "spokojnie" wytlumaczyl ze zrobil blad.Mozliwe ze Twoja pewnosc siebie wynikala z uzycia feromonow, albo po prostu za duzo wypiles i nie miales zadnych hamulcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Facet jest zagrozeniem dla drugiego samca, zwlaszcza, gdy chodzi o kobiety. Gdy masz na sobie fero, kobiety widza cie jako bardziej meskiego i atrakcyjnego, a faceci jako zagrozenie. Faceci robia sie zazdrosni a nawet agresywni przy duzych dawkach fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Koles wywalil Ci z dynki, tak ze zaczela leciec krew i to olales??Ja bym takiemu na zewnatrz klubu "spokojnie" wytlumaczyl ze zrobil blad.Mozliwe ze Twoja pewnosc siebie wynikala z uzycia feromonow, albo po prostu za duzo wypiles i nie miales zadnych hamulcow.

 

 

-usunięto-

 

Post nic nie wnosi do tematu, poza tym sarkazm w nim zawarty mógł doprowadzić do kłótni, takie rzeczy to na PW

//traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności