Skocz do zawartości

Jakie feromony na przyjaciółke?


bartosz90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z dziewczynami, na początku ciezko mi którąś poznac, a gdy juz z jakąś pogadam troche i znamy sie jakis czas, czesto sie staje sie jej najwiekszym przyjacielem. Dziewczyny cenią sobie mój charakter ale nigdy nic wiecej. Powoli mnie to meczy gdy kolejna łamie mi serce z innym jednoczesnie chcąc zebym ja był przyjacielem i na to wszystko patrzał. Pomyslałem ze moze to byc wina feromonów, a ze wierze w ich działanie(albo raczej waszemu zdaniu) odzyskałem nadzieje;). Mam teraz jedną dziewczyne na oku, z którą sie bardzo lubimy i na tym sie niestety konczy, a ja czuje cos więcej :(.jakie feromony polecilibyscie mi w tym przypadku?Nad resztą pracuje, wiem ze feromony to nie wszystko;) z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze na poczatek nie ma senesu inwestowac w 14ml. Zakup probke.

Duzy starcza nawet na 3 miesiace, zalezy jak stosujesz.

 

Zakup go przez net - dobrze Ci radze. Zawsze masz mozliwosc zwrotu jak nie zadziala (przynajmniej 14ml) nie wiem czy z probka tak samo jest.

 

Poza tym przeczytaj uwaznie wiekszosc watkow jak stosowac PHX, na kazdego inaczej dziala i kazdy potrzebuje innej dawki.

 

Nie licz ze odrazu fero zadziala, ze panna rzuci sie na ciebie. To moze pomoc, na pewno nie zaszkodzi. Pamietaj aby nie przesadzic z iloscia.

na poczatke max 1psikniecie na szyje i ew. + 0,5 psika na nadgarstek.

Pamietaj zeby pokryc to perfumami, czesc osob czuje nieprzyjemny zapach PHX.

 

Nie mysl zupelnie o fero, ze masz je na sobie. Zachowuj sie jak zwykle.

 

Aha, najbardziej fero dzialaja na kobiete podczas jej owulacji - przynajmniej z moich doswiadczen tak wynika.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie dobrze wiem ze fero to tylko małe wsparcie ;) zakup przez internet odpada, jak by rodzice zobaczyli paczke z czyms takim to wstyd do konca zycia ;) a do pokrycia mam hugo boss, mysle ze powinien byc dobry patrząc na cene ;). Wiec fero mozna kupic poza sklepami internetowymi? jesli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony mozna kupic sex shopach, ale ogromna wiekszosc wogole nie dziala.Jest takie cos co nazywa sie "POSTE RESTANTE".Polega to na tym ze feromony.pl wysylaja paczke pod wskazany adres najblizszej placowki Poczty Twojego zamieszkania.Jedyne co musisz zrobic to po paru dniach od potwierdzenia wyslania feromonw zajsc na ta poczte i odebrac paczke.W ten sposob nikt nie dowie sie ze zamowiles feromony.I w ten o to prosty sposob unikniesz wstydu przed rodzicami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym.. chodzi o to ze ja teraz mieszkam za granicą, chce powrócic w wielkim stylu do swojego miasta i wszystko pozmieniac, ostatnio nie było najlepiej ;) Najlepiej jak bym feromony miał zaraz po powrocie ;) skoczył bym po nie gdzies od razu ;). A co do zakupów w sex shopie, pheromax to pheromax, raczej nie ma podróbek co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie sądze wydaj mi sie ze firma MOCNEferomony.pl zna producentów i nie zamawia chińskich podróbek. Ja na początek zamówiłęm NPA słyszałem że na niektórych czasem działą lepiej i jak pHX i raczej się mi bardziej opłacało Przyszłości chciałbym zamówi CHikirę ale kiedy to bedzie. CO do poste restante nie mam zarzutów paczka przyszła w niecałe 24 h i nikt o mama o niej nie wie. Przyeciez do nie są nakotyki i masz prawo zaawia oraz masz prawo do prwatności więc w czym problem a z neta to nie całe 20 złotych za przesyłke za granice mozę troche wicej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem co ty... :( A laska jest naprawdę super... Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem próbki PHX. Mógłby ktoś z tych bardziej doświadczonych 'podpowiedzieć' trochę jaka może być jej taka najbardziej 'realna' reakcja.. tzn. chodzi mi o to, czy ona gdy je poczuje to będzie mi dawała jakieś znaki np. jakieś oczko czy coś??? I jak na to zareagować żeby jej po prostu nie odstraszyć? Bo czytałem różne rzeczy i niektóre wydaja mi sie być zwykłymi bajeczkami... Z góry dzięki za info :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest przewidzieć, jak zareaguje nieznana nam osoba. Myślę, że nikt nie udzieli Ci na to pytanie pełnej odpowiedzi. Wszystko zalezy od sytuacji, Twojecho charakteru, osobowości dziewczyny...

 

Tak samo, jak nikt nie podpowie Ci co do joty, jak się zachować.

 

Moge tylko podpowiedzieć, że u kobiet bardzo częstym gestem wyrażajacym bliższe zainteresowanie rozmówcą jest dotykanie i poprawianie włosów. Ale język ciała to obszerna dziedzina.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności