Skocz do zawartości

Pheromax


typek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. wczoraj dostalem paczke z PHX(mega szybka przyslka :o). a wiec zaczynam test maly psik na szyje + perfum no i.... mam pierwsze co to ze ladnie pachne ;p.jej kolezanka usmiechala sie do mnie jak nigdy. ale pozniej ze starym sie tak polkucilem jak nigdy !!. czepial sie do mnie jak ...... ;/ . wieczorem przed wyjsciem popsikalem sie PHX'em i znow sie do mnie stary dojebal jeszcze bardizej niz wczesniej . wczoraj mi chyba z 20 razy wchodzil do pokoju clay czas mi wypominal jakies pierdoly z taka agersja ze szok (rzecz jasna ja zlewka kompletna ;) ) jak myslicie to przez PHX ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Jechałem na uczelnie , ponieważ miałem ważną rozmowę z profesorem. Rano pojawił się cholerny stres. Postanowiłem użyć 3 przechyleń phx z tego powodu , iż na uczelni jest bardzo dużo ładnych panien i chciałem się przekonać czy zadziała trochę na nie. Po nałożeniu tych przechyleń pojawiło się u mnie szybkie bicie serca. Myślałem , że przedawkowałem. We wcześniejszych zastosowaniach po 3 przechyleniach nic mi nie było , tak samo po 4. Potem po chwili , po kilku sekundach serce przestało mi tak bić. Czy może mi ktoś powiedzieć z jakiego powodu mogło pojawić się te szybkie bicie serca ? Czy to może być wina stresu , gdzie phx (próbka) także podniosło mi lekko ciśnienie ? Choć nie wiem czy phx podnosi je chociażby o trochę. A sprawę załatwiłem z bardzo dobrym skutkiem. Egzaminowali mnie razem pan i pani profesor. Miałem zaległy egzamin , gdzie wydawało mi się po jego przeprowadzeniu , że nie zdałem , a zdałem go niespodziewanie zadowalająco :) I w tym przypadku możliwe , że phx mógł zadziałać na panią profesor , gdzie inne osoby miały o wiele słabsze wyniki ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co powoduje euforie powoduje też wzrost ciśnienia, no może większość. Feromony też wprowadzają w euforyczny stan, mogą pojawić się wypieki itd.

btw. ludzie uwierzcie trochę w siebie, bez sensu jest przypisywanie wszystkich efektów fero - sam też tak kiedyś robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności