Skocz do zawartości

pytanie do dziewczyn pheromax probka 2ml


lilappls20

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam próbkę phx 2ml, kupiłam niedawno i do tej pory uzyłam może ze 2 razy i szczerze mówiąc nie widze na razie jakichś zmian, no może poza tym że kiedy użyłam w pracy to mój kolega rozmawiając ze mną popatrzył w pewnym momencie jakoś dziwnie na mnie...normalnie przelec*ał po mnie wzrokiem z góry na dół ...ale myśle że efekty będą po systematycznym używaniu...ja na razie testuję dawkę, nie chcę przesadzić więc użuwam tylko pół psiknięcia za uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz:)

 

nie chcę przesadzić więc użuwam tylko pół psiknięcia za uszy

 

jakie sa jeszcze inne korzystne miejsca do umieszczania tego fero? myslalam o dloniach albo szyi.. nie wiem , tak aby zadzialaly na kogos stojacego ok 1,5 metra od nas ew przechodzacego?

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeglądnięciu prawie wszystkich postów na forum dowiedziałam się że fero używa się za uszy, na szyję lub na nadgarstki..acha, są jeszcze osoby które stosują np. na włosy bo podobno fero dłużej siedzi na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam wszystkich feromonowiczow :P a najgorecej panie bo jest tu nas tak malo,sledze wasze wypowiedzi juz dosc dlugo ,testuje pheromax i relationship magic od okolo trzech tygodni .niestety nie mam do tego zbyt wielu okazji ,glowny powod zakupu feromonow to naprawa zwiazku i uwiedzenie tego samego mezszczyzny drugi raz i tu nie mialam niestety jeszcze okazji bo mieszkamy daleko od siebie i ostatnio spotykamy sie b.rzadko.co zauwazylam kiedy jestem zaniepokojona czy zdenerwowana feromony poglebiaja ten stan,kiedy jestem smutna -umysl staje sie troszke jasniejszy i swiat bardziej kolorowy.co do uwodzenia to trudno jest mi to ocenic bo naleze do tych szczesciar o ktorych mezszczyzni mowia ze maja to "cos"i zawsze mialam duze powodzenie,ale kiedy mialam je na sobie zaczepil mnie na ulicy chlopak mlodszy odemnie o jakies 20 pare lat probujac mnie namowic na zakup jakiegos produktu a potem szedl za mna dluzsza chwile zapraszajac na kawe probujac sie umowic ,koniecznie chcial zrobic mi masaz kiedy w koncu uda mi sie przetestowac je na osobie z powodu ktorej je kupilam na pewno podziele sie tym z wami :P:twisted::twisted: pozdrawim serdecznie i prosze dziewczyny piszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności