Skocz do zawartości

instrukcja


d4w1d

Rekomendowane odpowiedzi

Aby nie użyć zbyt dużej ilości środka stosuj NPA zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Odkręć nakrętkę flakonu

2. Przykryj ujście dozownika palcem

3. Na krotko odwróć flakon, aby zwilżyć palec

4. Wetrzyj NPA w skórę szyi lub nadgarstków

 

Dwukrotne wykonanie powyższych czynności jest równe zastosowaniu 1 kropli

 

Przepisałem to dla Ciebie z mojej instrukcji NPA mam nadzieje ze wystarczy.

 

P.S. Testowałeś już? Jakie efekty? Ja jutro zamierzam zmieszać NPA z PHX i na balety!

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D nie chcailem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj.

Jak na pierwszy raz to jestem mile zaskoczony, mysle ze npa dziala :wink:

Wczoraj okolo godziny 17.00 zaaplikowalem sobie pol kropli na szyje i drugie pol na nadgarstki, calosc przyrylem perfumami. Tego dnia udalem sie na zakupy do galerii handlowej. Wychodzac z domu czulem sie jak nigdy wczesniej, nie da sie tego doklanie opisac, pelen energii i wogole... :D Jak wsiadalem do autobusu mowie dzien dobry a koles nawet mi nie odpowidzial. Kupuje bilet (chyba poczul dzialanie NPA) koles sie zmieszal przy wydawaniu reszty i zaskoczenie, prosze bardzo oto panska reszta :D. Poczul chyba respekt do mnie . Wiecej wyraznych efektow w autobusie nie zauwazylem. Dojechalem do galerii wysiadam po drodze bylo kilka spojrzen w oczy :D . Jadac ruchomymi schodami stalem bokiem, za mna fajna dziewczyna, kątem oka widzialem ze na mnnie spoglada a jak sie na nia popatrzylem prosto w oczy to sie zaczerwienila i szybko odwrocila, mysle sobie chyba jednak dziala to fero. Wchodze do sklepu wybralem sobie kilka ciuchow i do kasy. Sprzedawczyni byla w wieku miedzy 20 a 22 lata. Wygladala na wkurzona po tym jak obsluzyla klienta ktory stal przede mna. no to tera zmoja kolej. Nagle wyjerzda mi z tekstem ze fajne spodnie sobie wybralem :D i zrobila sie jaks taka milsza hehe. Dobra, pora wracac do domu. Na byla tylko jedna laska a reszta sami faceci. Stalem sam, troche z boku za chwile ludzie z przystaki jakby kierowali sie powoli w moja strone. Autobus sie spoznial to myle co tak bede stal usiade sobie na przystanku bo jest wolny. Siadam a tu zamna dwoch kolesi i tez sidaja. Jeden sie mnie cos tam pyta, to mu odpowiedzialem. Wstalem i sobie chodze w kolko a t laska za mna. Nie doslownie ale byla caly czas w odleglosci max 2 metrow. Przyjechal autobus, wsiadam i widze znowu fajna laske, zeby tylko usiada gdzies kolo mnie, ale tylko otarla sie dupa o mnie( chociaz bylo duzo miejsc i mogla przejsc normalnie. Dzialanie fero czulem okolo 4-5 godzin wiec chyba dorze :wink: Jak na pierwszy raz to jestem zadowolony chociaz nie mialem jakichs zaskakujacych sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności