Skocz do zawartości

Nic z tego


szef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przeczytaniu opowiesci wielu ferumowiczow postanowilem sam przetestowac feromony.Nigdy niemialem problemow z laskami bo jestem dosc atrakcyjnym facetem (i skromnym :P). Az w koncu zaczelo mi zalezec na pewnej kumpeli, ktora jest porzadna no i przez to dosc trudna.wiec wziolem sie do dziela.sptykalismy sie czesto jedank niemoglem liczyc na nic wiecej niz na przytulanie czy buziaka bo dla niej musi minac troche czasu zeby z kims byc.wiec postanowiloem uzyc feromonow zeby ja troche pobudzic i zawrocic w glowce :twisted: Oczywiscie niechodzi mi tu zeby ja przeleciec tylko zeby to nasze spotykanie poszlo dalej i rozwinelo sie w jakis zwiazek.Wiec kupilem pheromaxa zeby ja troche uwiesc i perception bo sa bardziej socjalne. No i musze poweidzec ze nic niedziala.Niema reakcji pozytywnych ani negatywnych.Nie widze w niej zadnych "swiecacych oczek, zwieszajacych spojrzen" czy jakiegos podniecenia.Wszystko jest tak jak bylo:( no to postanowielm wyprobowac to na innych laskach. wpadlem do klubu pare lasek sie do mnie kleilo ale tak zawsze bylo wiec to nie zasluga fero, pozniej przetestowalem w autobusie to 2 panienki sie do mnie usmiechaly ale to tez nie zasluga fero bo czesto mi sie to zdarza.tylko ze mnuie inne nieinteresuja tylko ta jedna :( Moge powiedziec tyle ze albo mam pecha i fero niedzialja w moim przypadku albo poprostu to jest sciema i ludzie ktorzy tu wypisuja te historie to niezli bajkopisarze.oczywiscie niechce nikogo obrazic i przepraszam no ale to chyba noramlne ze moja wiara w fero upadla bo w moim przypadku niedzialaja.nic powalcze jeszcze o ta kumpele moze z czasem sie bardziej otworzy i moze te fero zadzialja wreszcie na nia a jak nie to wyruszam do klubu na podboj a do tego to mi fero potrzebne nie sa bo bez niech zawsze dawalem rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Problem z fero jest taki, ze zmiany reakcji sa drobne, na pewno nie takie jak mysli wiekszosc kolesi.

Moge ci napisac, ze kazda dziewcyzna inaczej reaguje na fero. Poza tym, zalezy tez w jakim jest momencie cyklu. Proponuje,zebys zastosowal 1-2 psikniecia PHX i szukal reakcji po ok. 1-2h. Przebywajcie wtedy w domu. PHX swietnie podkreca atmosfere seksualna, ale jesli ona nie jest toba zainteresowana, to mozesz nic nie zobaczyc. Dziewczyna musi byc chociaz czesciowo otwarta. Poza tym, jak napisalem nie kazda reaguje. PHX dziala swietnie, tutaj cie zapewniam, byc moze jednak niekoniecznie zbyt dobrze na nia. Potestuj jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności