Skocz do zawartości

Phx a działanie??


pppo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Kupiłem próbkę Phx 2ml którą kilka razy miałem już możliwość testować. Osoby tu piszące wiele razy wypowiadały się, iż ona śmierdzi a w moim przypadku takie coś nie ma miejsca – leci samym alkoholem (ale wiem że nie każdemu musi śmierdzieć). Jak na razie kiepskie efekty:/ Poczekamy zobaczymy – może w połączeniu z innym fero będzie lepiej np. NPA czy chakira.

 

I:

1. Czy jest możliwość przedawkowania – nie ma dolegliwości bólowych tylko brak chęci do działania (np.: byłem na dysce i kompletnie nie miałem ochoty na nic ).

2. Czy na efekty Phx trzeba czekać jakąś godzinę czy powinno działać od razu?

 

Dodam, że z reguły zapominam, że nosze fero na sobie.

 

Z góry dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest mozliwość przedawkowania.

 

A efekty w sumie powinny pojawić się od razu, ale to też zalezy od Twojej postawy w danej sytuacji oraz od tego na jaki poziom oraz rodzaj fero będzie reagowała osoba, z którą się zetkniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest mozliwość przedawkowania.

 

A efekty w sumie powinny pojawić się od razu, ale to też zalezy od Twojej postawy w danej sytuacji oraz od tego na jaki poziom oraz rodzaj fero będzie reagowała osoba, z którą się zetkniesz.

 

Też mi się tak wydaje jeśli chodzi o nastawienie. Była taka sytuacja 2 dni wcześniej również na dysce - było super, miałem pełno energii na wszystko. Będę bardziej za przedawkowaniem co w konsekwencji miałem nie ten nastrój. Jak dojdzie do mnie NPA to zobaczę skutki Phx+NPA. Nie ukrywam że liczę na lepszy efekt;) zwłaszcza, że się dość naczytałem:)

 

Pojawiła się nowa próbka pheromaxa 1ml za 38 złotych ciekawe czy duże opakowanie też zmieni pojemność Question

 

Jestem bardziej przekonany, że pojemność "mniejsza" tyczy się wyłącznie próbki Phx. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności