Skocz do zawartości

Pytania techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Państwa Witam

 

Nazywam się Tadeusz Przestasz,jestem emerytowanym lekarzem wojskowym z wyboru,biochemikiem z zawodu.

Mam szanowni Państwo teoretyczne pytanie:

czy mieszając w moim małym laboratorium molekuły dajmy na to stężonych feromonów Pheromaksu z hipotetycznym perfumem typu Kenzo Homme,a następnie aplikując w miejsca na ciele podane jak mniemam na ulotce nie zniszczy to efektu hormonów w relacjach z kobietami.

 

Druga sprawa,nie jestem zorientowany dostatecznie we współczesnej medycynie,ale czy istnieje zagrożenie dla mnie z tytułu używania stężonych hormonów typu Pheromaks,nadmieniam choruję na serce.

Mógłbym zapytać wprawdzie kolegów kardiologów ale anonimowość w sieci (nikt z kręgu znajomych nie używa Interneru) jest dostateczną przesłanką do opublikowania powyższych pytań.

 

pozdrawiam z Gdańska:

 

TPrzestasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mi coś nie umknęło, ale jak można pisać o anonimowości w sieci, skoro przedstawia sie ktoś z imienia, nazwiska, oraz zawodu i branży :?::twisted::lol:

Dzieci znajomych mogą mieć net :wink:

 

Takie mieszanie nie zniszczy efektu feromonów. Można wymieszać w butelce, można sie spryskać po kolei na ciało

 

Uważam, ze nie ma zagrożenia dla serca osoby używającej Phermax. Przecież są osoby naturalnie wydzielające duże ilości własnych fero. Przy nich każdy chory musiałby paść za zawał.

 

 

PS. Uważam, że to pytanie bardziej powinno być postawione w "Ogólnych dyskusjach na temat feromonów". Nie widzę tutaj aspektów stricte technicznych. Moda proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pani chodzi o to że nie wypada się pytać o poradę w "Tych" sprawach.

Przynajmniej lekarzom. No może nie jestem stricte lekarzem,bo mobilizowałem się tylko dla żołnierzy kilka razy w roku. Z zamiłowania jestem biochemikiem.

ale cóż,jestem człowiekiem starej szkoły.

moi znajomi (nie jest ich dużo) w moim wieku nie wiedzą co to jest internet,ja sam ok.3 godziny uczyłem się jak cokolwiek tutaj napisać.

Dwa dni temu historię ludzie tutaj piszących tak mnie wciągnęły że siedziałem od drugiej w nocy do siódmej i czytałem.

proszę mi powiedzieć co Pani wolałaby, seriale bez końca i klękanie przed zwłokami na drzewie czy poznawanie świata.

Jak byłem młody o takim nawet nie śniłem.

 

pozdrawiam serdecznie:

 

Tadeusz Przestasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności