Skocz do zawartości

Moje feromony


rafikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem moją paczkę z feromonami w środku była buteleczka NPA i 2 saszetki Preception Za które bardzo dziękuję. W tym dziale chciałbym opisa c testowany produkt i moje doświadczenia z nim zwiazane. Otórz dziś Po zastosowaniu około 1 kropli nie było efektów. Przymaskowałem je i byłam ładnie ubrany może to za duza dawka ale nic miłego mnie niestety nie spotkało to pierwszy dzień jeszcze potestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA... Jednak działa, Zwiększyłęm dawkę i oto prosze strasznie dużo kobiet i meszczyzn (Więcej Kobiet) patrzało na mnie jeżeli znajdowali się nie dalej niż 2 metry ode mnie. Najdziwniejsze jest do ze to nie byly zwykłe spojżenia tylko patrzyły na mnie z zaciekawieniem i nie ze spojrzeły na mnie tylko jeździły wzrokiem po mnie. Nie znam jeszcze efektów w blizszych kontaktach ale niedługo ognisko, wyjazd musi działac. Jestem zachwycony moze jeszcze spróbóje pheromaksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5 kropli na włosy 0,5 kropli na ubranie 0,5 kropli na nadgarstki Chyba że ci chodzi w jakich miejscach publicznych a wiec tak, poprostu na mieście przechodzę przez miasto i ludzie patrzą na mnie z zaciekawieniem to takie fajne uczycie, no i jak byłem w kebabie to panie przedemną zawiesiła sie na chwileczake na mnie (Byłą dużo starsza) ale szybko sie opamiętała takie wszystko zaczyna by ciekawsze, Miałem pewne wątpliwości bo za pierwszym razem nie działało a tu okazuje się że działa, hmmm zastanawiają mnie jeszcze sytuacje osobiste ale niedługo wyjazd przekonamy się! POzdrowionka i testuj dalej a jeśli nmoge wiedzie ile stosowałeś kropli poprzednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

 

testuje 1 krople na szyje i do tego jeszcze czasami użyje Phx. Phx mi w ogóle nie śmierdzi ale licze że i tak działa:P a NPA czuje:D a z działaniem nie wiem. Nie wiem ile wziąść na siebie fero jak ide na dyske?

 

- Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też uzywałem jednej kropli i pół próbowałem i nic ale własnie zwiekszyłem dawkę i działało działa na 1.5 kropli muszę spróbowac na dwóch. No ja nie czuję w ogóle NPA dla mnie sam zapach alcocholu, MOja kumpela jak powąchała pojemnieczek powiedziała że ładnie pachnie cho nie wiem jak to ozę łądnie pachniec, a dla mojego kuzyna wali to na dwa metry po owarciu i wyrobi nie moze heh jak to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień testów. Wielki powrót do szko. Hmmm... może nie taki wielki ale zawsze. Tak więc 1 kropla na szyje i 05, kropli na włosy, nie zauwazyłem nic nadzwyczajnego, ale moje kumpele jak podszedłem do nich i powiedziałem cześc. To jedna o Matko i zaczeły się uśmiechac potem coś szeptały sobie na ucho. Dziwne ale najgorsze ze nie wiedziałem o co chodzi, jutro wyjerzdżam zobaczymy jak na wyjeźdźie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wyjazdu, było zajedwabiście, dziewczyny kleiły się do mnie, cały czas była przy mnie jakaś dziewczyna i mówiła coś ciekawego, nikt zfacetów nie stroił sobie ze mnie zarcikó traktowali mnie należycie, a dziewczyny były najlepsze. Otóż nakładam feromonki 1,5 kropli (ustaliłem najlepszą dla mnie dawkę to właśnie 1,5 ktropli) wychodzę z pokoju i stoi tuz obok moja kumpela (zupełnie nigdy tak nie robiłia a nagle dziwe się, bo czasem bywałą wredna) :shock: podchodze do niej i cześc, a ta mnie przytuliła potem wziąła zaa bok i krzyczy to jest mój nowy przyjaciel, hehe dziwne, potem jakieś gościówy podchodzą do mnie i mówią jak masz na imię, on jest fajny, i nie było obok mnie dziewczyny cały czas mnie za plecy ramie łapią dotykają i są otwarte i mówią wszytko poprostu jestem zachwycony wzsystko się tak zmieniło, nie wyobrażałbym sobie spotkania bez feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra testy zakończone, niedawno zacząłem szkołę, i teraz przez wszystkich jestem lubiany nikt mnie nie poniża oraz ja jestem bardziej pewien siebie nie boje się nikogo. A dziewczyny z dnia na dzień coraz lepiej wspaniale, zgadzam się ze wszystkim w 100% a nawet więcej. Feromony (NPA) stosuje codziennie i nie obejdzie się bez nich. W ogóle nie żałuję zakupu NPA, i zastanawiam się nad zakupem innych produktów. Życie jest bajeczne i w cale nie jestem bajkopisarzem, feromony działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem iż najlepiej się sprawdza na wyjazdach i prywatnie w szkole działa ale zadużych efktów nie ma moze dlatego ze są pewne ograniczenia, albo hmm nie wiem. Zauważyłem tęż że jak jednego dnia przerawłem stosowac feromony to popychali mnie i wyzywali, czyżby się przyzwyczaili do moich freromonmów ehhh.. . trudno powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności