Skocz do zawartości

Pheromax testy cos niby jest...


Stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Moje testy fero wreszcie cos zauważyłem w nich dzis byłem na małych zakupach... i to było tak dwa psiki chikara na włosy i jeden phx. wybrałem spodnie ide do przymieżalni kobieta nad wyraz miła młoda fajna;) uśmiechała sie potem do kasy no to kupowałem spodnie to ona mi proponuj emoze pasek no ok chodźmy zobaczymy. no i bierze do ręki definitywnie widacz ze jest on czarny a ona patrzy na metke i czyta jaki kolor potem mówi że dzis ma takie zwidy. potem jeszcze dodaje ze fajne spodnie mam;)

 

no nie wiem moze to jakies pierwsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mysle ze na pewno jezeli chodzi o "fajne spodnie" i szukanie koloru na metce.

 

Kobitki staja sie jakby rozkojarzone po nawdychaniu sie fero.

Sam tez to zuwazylem.

 

pomyslnych testow. Ja juz od dluzszego czasu nie moge sie wybrac do centrum handlowego na zakupy, ale w ten weekend to mus.

Zobaczymy jak zadziala mieszanka NPA + PHX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cie,

 

ja generalnie teraz stosuje taki mix 1psik PHX i 1kropa NPA wcierana za uszy z jednej i drugiej strony.

 

1,5 kropli .... zalezy, NPA jest mocno stezone, ale nie oznacza to ze uzyles za duzo.

 

Zacznij testy od 1kropli, jak nie zobaczysz efektow daj 2, obserwuj reakcje. Sam bedzisz wiedzial czy przesadziles czy tez nie.

 

I najwazniejsze NPA dzialaja raczej socjalnie wiec mozesz zauwazyc ze ludzie zaczna otwierac sie przed toba cos jakby po alkoholu, bardziej rozmowni beda.

 

Pamietaj, ze fero to nie zapach z filmu "pachnidlo" nikt nie rzuci Ci sie do szyj i i nie zacznie molestowac Cie na ulicy :) to moze pomoc, ale wszystko zalezy od twojego nastawienia.

 

U mnie najlepsze sytuacje wychodza, kiedy praktycznie zapominam ze uzylem fero, nie mysle o nich.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności