Skocz do zawartości

jak sprawić by wrócił?


pianka

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich użytkowników!

byłam z facetem przez pięć lat, ale pół roku temu postanowił odejść. miał powody - nie byłam w stosunku do niego zupełnie w porządku. zdarzały się momenty, kiedy go zawodziłam i kiedy przedkładałam swoje dobro nad jego :/ niestety po czasie zrozumiałam, że wszystko co wydawało mi się istotne bez niego straciło sens. on miał odejść, żeby złapać oddech, a tymczasem znalazł sobie kogoś nowego i chyba jest mu dobrze...

 

zanim trafiłam na to forum próbowałam bardziej tradycyjnych metod skłonienia go do powrotu. nasze relacje są teraz koleżeńskie. jednak on czuje do mnie już tylko sentyment...

 

2 dni temu dotarły do mnie Miyoshi Miyagi. nie miałam jeszcze okazji ich wypróbować. nie wiem, czy to dobry zakup?

po prześledzeniu forum waham się, czy nie zakupić innych - w grę wchodziłby pheromax lub relationship magic...

czy ktoś bardziej doświadczony, mógłby podszepnąć co wybrać? proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż feromony są tylko dodatkiem i wyłacznie one nie zapewnią Ci, że on wróci do Ciebie.

Jednakże z tego co wiem to najlepszy na taką okazję jest zazwyczaj pheromax. Nie znam feromonów Miyoshi Miyagi i nie wiem nic na temat ich działania.

 

Z drugiej strony powiem, że mam podobną sytuację tzn. moja była chce teraz do mnie wrócić pomimo, że nie była w stosunku do mnie fair (delikatnie mówiąc). I nie ukrywam nie mam za specjalnie ochoty do tego wracać - musiałaba się radykalnie zmienić i postarac :)

Aczkolwiek ludzie są różni i Twoja sytuacja może się jednak różnić od mojej.

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jednak, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zakup próbki Pheromaxu oraz Relationship Magic, gdyż ten drugi może być za słaby.

Być może potrzebny jest silniejszy impuls --> Pheromax.

Jeśli już związek jest udany to dobrym rozwiązaniem jest sam Relationship Magic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności