Skocz do zawartości

Małe pytanie na początek - perfect ten ?!


Hoody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Z feromonami spotkałem sie z 8 lat temu ktoś miał w sex shopie - czy były skuteczne ? hmmmmmm nie wiem bo nie miałem jakiś problemów z kobietami nigdy a czy działały ? może tak może efekt placebo - w każdym razie było ok :-)

 

 

Przez przypadek wszedłem na stronę sklepu feromony.pl - i doszedłem do wniosku że można by zrobić szeroko zakrojone badania , włączając w to moją żonę żeby tęż testnęła - ale to druga faza badań - najpierw ja...

 

 

Mianowicie zastanawiałem sie co kupić - i tak omijając perfect ten

chcę :

 

BTB

CHIKARA

PHEROMAX

NPA

 

NPA aby wrazie czego domieszać do BTB

 

Chikara w interesach

 

a pheromaxa na weekendowe wyjścia

 

czy jest sens żeby brać do tego perfect ten ? tak nabliższy chikary ale bez wonny z tego co czytam.

 

jak zerkniecie BTB pokrywa sie całkowiece z perfect ten + jeszcze parę

 

 

Perfect Ten dla mężczyzn (10ml): 6mg Androstenone, 3mg Androstenol, 1mg Androsteron, SD40 Alcohol base.

 

BTB 10ml flask contains: Alpha-Androstenol, Androsterone, Androstenone, Androstadienone, Androstanone and Estratetraenol.

 

 

Pheromax Man: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone.

 

Skład NPA Man: Androstenon oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.

 

Chikara - Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że do tego Perfect Ten nie jest potrzebny już wybrałeś bardzo dużo skutecznych feromonów a co do perfect ten możesz miec problemy z aplikacją. Co do reszty są to bardzo skuteczne feromony jednak jeżeli psoiadasz zonę dobry byłby jeszcze Relationship magic poprawia stosunki w rodzinie Chikira Dobre rozwązanie do załatwiania spraw ale mozesz łączy je z pheromasem co na pewno zwiększy działanie. BTB jest uniwersalne mozesz je uzywa w każdej sytuacji. NPA też sądze ze moze byc dobre ale pamiętaj żę to feromony dominujące stajesz sie odbierany w otoczeniu jako osoba silna i wiedząca czego chce. Ale osobiście nie radziłbym używa pheromaxu na wyjazdy z żoną w sumie może miec to na nia dobry wpływ ale takze na inne kobiety w końcu jego głównym przeznaczeniem jest uwodzenie. Tylko przeczytaj instrukce i badź ostrożny nie prze dawkuj głowa boli i ludzie nie są wcale milsi nie są. Powodzenia i Testuj Testuj Testuj :)Aha i miej jakieś perfumy do przykrywania ja osobiście nie czuje zapachu feromonów ale moi znajomi tak więc nie wiadomo kiedy znajdziesz osobę która akórat czuje woń potu chyba nie chciałbyśby odbierany za wiecznie dającego potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności