Skocz do zawartości

Iszy test NPA i BTB - na własnej skórze- efekt nieoczekiwany


Hoody

Rekomendowane odpowiedzi

No, więc - opowiem od początku, ale będę się streszczał.

O 13 zobaczyłem kuriera dpd pod domem – zapłaciłem, rozpakowałem poczytałem raz jeszcze, zadałem mailowo 2 pytania o przykrywanie perfumami dostałem od razu odpowiedź, więc teoretycznie wiedziałem już wszystko żeby przetestować.

 

Wrzuciłem się do gorącej wanny, wyszedłem wysuszyłem, po godzince otworzyłem butelkę BTB i użyłem 2kropli na szyję, do tego pół kropli, NPA też w te okolice, ale nie z boku a z przodu.

 

Pomimo iż mam katar, czułem ich woń, nie wiem jak można nie czuć, ale jak są tacy to niech sobie będą. Poszedłem i psiknąłem w te miejsca w sumie 3x D&G Light Blue delikatny na lato.

 

Wsiadłem do samochodu i nie myśląc wiele odwiedziłem pocztę i aptekę.

Zrobiłem spacer z psem on jakoś też dziwnie się nie zachowywał – a jego nos przy ludzkim czyni go exportem – no, ale nic powąchał mi palec, którym aplikowałem na szyję i nic.

 

No to ok. 20 przyjechała moja Żonka, i też nic, odpaliłem sobie 11serie top geara i oglądam, moja przechodzi raz przez pokój, drugi raz i mówi, że coś jej śmierdzi. No to ja udaję, że nic i dalej oglądam mowie do niej a czy na pewno tu może z ulicy jakiś zapach, bo okno było otwarte.

Po kolejnej rundzie mówi nie, że to tu i śmierdzi jej MOCZEM, no to sobie pomyślałem zajebioza.

 

Drążyłem temat chodziła wąchała po pokoju i im bliżej mnie tym jej bardziej śmierdziało, i się wykrzywiała.

No to na wszelki wypadek zdjąłem wszystko, co miałem i usiadłem i dalej oglądałem top geara.

 

Usiadła obok mnie i mówi „ To od ciebie śmierdzi moczem” trochę zmiękłem, ale dalej nie powiedziałem nic, argumentując, że jak mam śmierdzieć moczem skoro 2h temu wyszedłem z wanny i jestem nago.

 

No i na tym się skończyło – jak usłyszę jutro na siłowni od jakiejś dziewczyny, że śmierdzę moczem to odsyłam te produkty i testuje samego pheromaxa.

 

Nie przedobrzyłem chyba , bo btb 2-6 kropel się dozuje użyłem dokładnie 2ch, a NPA 1dną, więc połowę dawki max.

 

Jutro przetestuję samo BTB i zobaczymy, co powie.

Jak na razie dobry początek?

:-)

 

ps. ktoś miał podobną historię czy tylko na po feromonach smierdzę moczem ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o zwierzeta to one nie zareaguja na ludzkie fero "samca alfa"

gdybys spryskal sie np. moczem tygrysa, to gwarantuje ze twoj pies spier... by bardzo dalego.

 

Moj pies stroni od zwierzat drapieznych, poluje i czasem przywoze lisy, niucha z daleka co to jest, ale nie podejdzie.

 

Odnosnie fero:

 

moim zdaniem przesadziles z iloscia. Byc moze sam wydzielasz duza ilosc fero i jak dowaliles jeszcze BTB i NPA to wyszla mieszanka wybuchowa.

 

 

 

NPA to bardzo silne fero i 1 kropa samych NPA powinna wystarczyc.

 

Polecam uzyc samych NPA na poczatek jedna kropa.

Z czasem miksuj 1kropla NPA i pol psikniecia PHX jesli bedzie malo to 1kropla NPA i 1 psik PHX

 

Co do BTB sie nie wypowiadam bo nie testowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoody, a może spróbuj testować fero pojedynczo, w mniejszych dawkach?

Myślę, że Cassi ma rację. Zacznij od najmniejszych proponowanych ilości, aby następnie móc testowaiększone dawki. Pamiętaj, że przesadna ilośc nie oznacza pozytywnych efektów, może za to oznaczac Twoją porażkę w sprawach damsko-męskich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , tak też zrobię ale btb 2 krople i 1 npa myślałem że to naprawdę mało- dobrze że napisali jak robić po pół kropli :-) a druga sprawa dobrze że kupiłem z pewnego źródła bo tak już bym myślał że mam podróby.

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 krople BTB i 1 kropla NPA w moim przypadku oznałaczałaby duże przedawkowanie. Przy mniejszej ilości tej mieszanki zdarzyło mi się kilka dość nerwowych sytuacji.

 

Nie jest źle - samo btb żona nie mówi że śmierdzę moczem :-) a z kolei kolega z którym w miarę dobrze zawsze rozmawiałem , jakiś był uczulony na 2 krople btb i wydawał sie przytłoczony i nerwowy, aż gadał głupoty że się trochę popstykaliśmy słownie...

 

CIekawe a przez 6 lat nie było takiej syt, myśle że to jest utarty obraz danej odsoby w naszym mózgu i nagle gośc widzi że to ten sam gość ,ale inaczej go odbiera sam nie wie czemu i zaczyna sie nerwowość :-) i dziwne zachowania

 

Mam nadzieję że pheromax tak nie będzie działał bo jak będę się musiał odganiać od facetów to się wqurwię :-) a do drobnych nie należę :-)

 

 

testujemy dalej - ale jak narazie powiem tak działa czy tego chcę czy nie - o pozytywach pogadamy jak się jakieś pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używałem BTB prawie rok i na mnie działa on z DUŻĄ SIŁĄ.

 

Stosowałem tylko JEDNĄ KROPLĘ. Nie zwracałem uwagi na to, że w instrukcji pisze: od 1-6 kropel.

 

Po dwóch kroplach ludzie stawali się przy mnie agresywni i skłonni do kłótni. Kiedyś stosowałem tę dawkę kilka dni pod rząd i zdecydowanie było to przedawkowanie (jak stosujesz codziennie, to jest możliwe, że z poprzedniego dnia trochę feromonów osiądzie na ubraniu).

 

Z BTB jestem, bardzo ostrożny w stosowaniu. Teraz, kiedy mi się już skończyło stosuję inne produkty (Chikara, PHX) i bardziej mi pasują.

 

Raz zastosowałem The Edge z jedną kroplą BTB i świetnie się po tym czułem!

 

W każdym razie ja jestem wrażliwy na działanie feromonów, a w wypadku BTB musiałem bardzo uważać.

 

Czasem wystarczyło mi pół kropli - po takiej dawce znakomicie się czułem, rozbawiałem wszystkich dookoła, sporo dziewcząt mnie polubiło, ale to wspomnienie... Bardziej mi pasuje PHX, niedługo będę miał okazję zastosować mieszankę PHX+Chikara i zdam z tego relację. Obawiam się, że przedawkuję, ale ostrożnie spróbuję.

 

Wracając do tematu: gdybym ja założył dwie kroplę BTB i jedną NPA to bym zdechł :o

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
jeżeli chcesz łączyć feromony, to moim zdaniem nie trzeba nakładać btb i npa na to samo miejsce (nie łączyć fizycznie), tylko ewentualnie na inne partie ciała.

 

PS Szczerze mówiąc zdziwiłeś mnie tym "moczem" :roll: po połączeniu btb i npa .

 

Racja, raczej nie powinno nakładać się jednego feromonu na drugi, przynajmniej ja nakładam koło siebie, ale nie na siebie.

 

Co do drugiego to do mnie mamuśka też wyjechała z tekstem, że śmierdzę moczem no więc to jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności