Skocz do zawartości

BTB


Marmolada

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzone na dziewczynie kumpla :oops:

 

Generalnie fajna laska i miło się z nią rozmawia na każde tematy. Więc 2 krople na nadgarstki plus przykrywka jakimś tam perfumem i jazda na testy :twisted: Więć przychodze i zaczynam gadkę, ona się rozgadała i widzę że nabiera rumienców, gada i gada i nagle cisza :twisted: i nie wie co ma powiedzieć :P (mały reset systemu :shock: ) i po chwili mowi dalej ale lekko rozkojarzona już :D , ja oczywiście rozkręcam rozmowe i obserwuje dalej 8) i widzę jak się wpatruje we mnie i ma coraz to większe zaczerwienienie na dekolcie oraz szyi. Oczywiście podczas rozmowy kręciła tymi swoimi fajnymi dlugimi włosami co chwilę gładząc się po szyi.

 

 

Jako że to niunia mojego dobrego kumpla więc zatrzymałem ta całą sytuację w odpowiednim momencie (zaczeła mnie już miziać po karku), jakieś zasady trzeba mieć.

 

Generalnie test wypadl pozytywie, byl robiony w małym pokoju, odległość między nami jakiś metr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

no nie powiedzialbym ze Phx daje pewnosci siebie, na mnie jakos on nie dziala chociaz stosuje go od dobrych 3 miechow i wiem ze nie podziala wiec mam zamiar kupic sobie NPA i BTB, mam nadzieje ze ta mieszanka wypali bo Phx jest tak drogi ze akurat po zwrocie starczy na nie z mala doplata, wiec nie na kazdego dziala ten Phx i tez bylem napalony na niego i mialem gdzies te BTB i NPA a to dlatego ze sa tansze i nie u wszystkich dzialal... Nie wiem, wiem tylko to ze musze potestowac a tymczasem po tym co czytam o NPA i BTB az jestem coraz bardziej napalony na nie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisal ze phx daje pewnosc siebie

npa tak no phx moze troche :D

napisze troche nie na temat czasami jak popije porzadnie na drugo dzien mam kaca+jakies dziwne leki :o:o npa dziala niesamowicie porządna dawka fero pod nos i czuje sie jak nowo narodzony tylko na innych moze dzialac nie tak jak powinno :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btb taki jest temat :D

i ja zastanawiam sie nad kupnem tego fero ale czytajac te forum jakos niemam przekonania do tych feromonów

phx rewelacja

npa podobniejak phx + daje pewnosc siebie co lubie

chikara wspanialy zapach

:D

btb ?? no wlasnie :?:

 

 

Nikt nie pisal ?? Ciekawe, bo jak dla mnie to porownanie NPA z Phx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności