Skocz do zawartości

Phx 1ml ???


Domingez

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji zamieszczonych na forum, bądź też na stronie, definitywnie wynika, że producent zrezygnował już z próbek 2-ml i dostępne będą tylko i wyłącznie próbki 1-ml.

Myślę, że sposób użycia będzie prosty: plastikowym elementem w nakrętce pocieramy miejsce na ciele. O szczegóły wypadałoby jednak zwrócić się do przedstawicieli firmy (pw do użytkownika ferum powinno załatwić sprawę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam niedawno zakupiłem feromaxa i tu proszę od pierwszej aplikacji jestem pełen podziwu dla tego produktu. DZIAŁA i to jeszcze jak! Na początku myślałem, że 1 ml to zamało żeby sprawdzić działanie.

 

Pracuję w firmie w której większą część pracowników stanowią kobiety. Zauwarzyłem, że jak użyje fero do pracy to ciągle mam jakieś zaczepki, zagadywanie itp. Ostatnio u mniew pokoju, gdzie normalnie jest maksymalnie trzy cztery dziewczyny to tym razem było ich 10 wogule nie dało się pracować.

 

Pheromax jest super ale nie do pracy bo wszyscy koło mnie są jacyś zamyśleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Zauważyłem ciekawą rzecz a właściwie to zauważyła moja narzeczona.

Kiedy NIE używam feromonów (PHEROMAX) to jestem dla niej bardziej atrakcyjny, przytula sie do mnie, spędza ze mna dużo czasu, czyli zachowuje się jak zawsze.

W momencie kiedy zastosuje fero, patrzy na mnie z wrogością, unika mnie, cały czas ją denerwuje chocażby samą obecnością.

 

 

Moja narzeczona doskonale wie kiedy używam fero a kiedy nie, a przeciez jej o tym NIE INFORMUJE, co o tym sądzicie :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie ze dozujesz zbyt duzą dawke jak wiadomo na kazdego inaczej oddziałowuje fero .jedni wcale nie czuja u innych pojawia sie wrogosc lub nawet strach przetestuj na swojej kobiecie ruzne dawki jak to nie zadziala to masz chlopie szczescie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest w ciąży i nie staramy się o dziecko. :?

Dziwne jest to w tym wszystkim, że ona doskonale wie kiedy mam na sobie pheromaxa a przecież jej o tym nie informuję. Dziś jak ją rano wiozłem do pracy odrazu po jej zachowaniu zauważyłem, że jest coś nie tak, po powrocie z pracy to samo. Dopiero jak zmyłem z siebi fero wszystko wraciło do normy. :roll:

To że feromony działają to wiem, ale dlaczego na moje kochanie negatywnie to tego już w żaden sposób nie jestem wstanie sobie wytłumaczyć.

 

Feromony kupiłem do pracy w celu poprawy kontaktów z ludźmi oraz wyrobieniu sobie pewnej pozycji w grupie. I tu jest oki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to w tym wszystkim, że ona doskonale wie kiedy mam na sobie pheromaxa a przecież jej o tym nie informuję.

Wychodzi więc na to, że poznała Cię lepiej, jak Ty znasz samego siebie. :-)

 

Feromony kupiłem do pracy w celu poprawy kontaktów z ludźmi oraz wyrobieniu sobie pewnej pozycji w grupie. I tu jest oki :D

Może więc warto tylko w tym celu stosować fero, a nie zawracać sobie głowy próbami wpływania na podświadomość kobiety, kiedy ona i tak jest w Tobie na zabój zakochana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuję wpływać na poświadomość swojej kobiety, poprostu mieszkamy razem, więc nieuniknione są pewne sytuacje np.

gdy się widzimy rano a ja mam na sobie fero.

 

Jesteśmy ze sobą od paru lat i oboje znamy się na wylot, co nie zmienia nadal faktu, że jak jestem po fero ona jest trochę dla mnie dziwna jakaś bez powodu zła.

 

Zastanawiam się czy może to normalne u osób będących w stałym związku.

CZY KTOŚ MIAŁ COŚ PODOBNEGO :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

U mnie jest podobnie. Dzień przed tym jak otrzymałem fero zacząłem flirtować z jedną koleżanką. Dobrze, że nie miałem na sobie żadnych feromonów bo wtedy to im przypisałbym zainicjowanie tego zdarzenia. Znaliśmy się od jakiegoś czasu ale zachowywała się tak po raz pierwszy. Kiedy widziałem się z nią po raz kolejny miałem już fero. Dalej miała się ku mnie, ale jakby trochę mniej. W końcu umówiłem się z nią na randkę. Jak mnie zobaczyła od razy zaczęła się uśmiechać i kleić ale po chwili jakby coraz mniej.

W szkole taż zauważyłem, że po phx znajomi się jakby ode mnie odsuwają. Bardzo subtelnie, ale da się zauważyć. Dodam, że stosowałem minimalne dawki.

 

Lekkie, pozytywne efekty zauważyłem jedynie po theEdge. Nie wiem na ile to efekt placebo. Będę jeszcze testował.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności